Nápady na darček 1: ocino

 

Cieľom tohto článku nie je nikoho stresovať, ale pripomenúť Vám, že o necelý mesiac sú Vianoce juchuuu! Aj Vy sa tak tešíte? Ja neskutočne, ale úprimne ani nie tak kvôli darčekom, ako skôr kvôli tomu, že budem mať pokoj od školy. Ak všetko vyjde ako má do 20 by som mala mať svätý pokoj a veľa času na písanie zaujímavých príspevkov. Čo sa dnešného týka je to začiatok takej mojej minisérie o typoch na darčeky. Začíname parfémy ako darček a kategória ocinovia ! Neviem ako tí Vaši, ale pre môjho ocina je voňavka jeden z top darčekov. Veľmi rád sa vonia, voňavky má veľmi rád, a preto viem, že keď mu kúpim voňavku ja alebo hocijaký iný člen našej rodiny ideme na istotu.Voňavky má rád aj môj snúbenec, ale nemám rada, keď majú osoby v mojom okolí rovnaké parfémy, čiže kategória, z ktorej by som vyberala darček jemu je pomerne iná, akoby som vyberala ocinovi. To však nie je dané len tým, že nechcem aby mali rovnaké, ale aj tým, že iný parfum sa hodí dvadsiatnikovi a iný takmer päťdesiatnikovi. Budem rada ak Vás môj výber inšpiruje a ešte radšej ak mi necháte komentáre s tipmi, aké parfémy používajú Vaši ocinovia alebo čo iné im kupujete.1, Hugo Boss No.6 Bottled –neviem či existuje okrem Fahrenheita iná klasika ako je Hugo Boss No.6. Nádherná pánska vôňa, ktorej sa podľa mňa človek nikdy neomrzí. Je to však pomerne sladká vôňa, tak pozor ak má Váš tatino radšej nejaké citrusové. Aj keď ju odporúčam pre tatinov, táto vôňa je dosť univerzálna (aspoň podľa mňa) a je jedno, či máte 20 alebo 50. Vydrží neskutočne dlho, ak výdržou na tele aj výdržou celkovo, pretože tým, že je pomerne silná stačí naozaj málo a vydrží veľmi dlho. Jej cena sa pohybuje okolo +- 35 eur, čo je podľa mňa naozaj prijateľná cena, najmä v pomere tomu, koľko radosti urobí.


 2, Armani Acqua di Gio Pour Homme – o čosi drahšia vôňa od Bossa, ktorá v poslednej dobe zažíva úplný boom. Mne osobne tento boom príde ako Chloé v dámskom. V mojom okolí ju má pomerne dosť ľudí a čo ma prekvapuje je to, že aj keď mne táto vôňa príde pomerne svieža a taká ľahká (že by som povedala, že bude skôr na mladšie ročníky) stretávam sa stým, že ju majú starší muži. Je to vôňa super pre tých, čo majú radi ľahšie, citrusovejšie vône. Taktiež môžem povedať, že vydrží veľmi dlho aj keď nie je ťažká. Mne osobne sa viac hodí na leto, ale je to len subjektívny názor .


3, Joop! Homme – tretia vôňa, je podľa mňa taký ocinovský top. Teraz nechcem uraziť nejakého tatina, ale je to vážne celkom ťažká vôňa, naozaj ideálna pre staršieho chlapa. Vydrží na tele od svitu do súmraku a stále je rovnako silná. Cenovo vychádza najlacnejšie okolo +- 30 eur. Tak ak má Váš ocino rád silné a ťažké vône, táto by sa mu vážne mala páčiť.Tak dnešné tipy sú na konci a ja sa teším na Vaše komentáre!

Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
Oh, my nails!
AUTHOR
28. novembra 2012, 21:41 delete

Ja vždy s darčekom pre tatina riadne zápasím! :D A voňavky mu príliš "nevoňajú", takže ja skúsim staviť skôr na dáku knihu - rozmýšľala som nad Dominikom Dánom. (Ale tvoje tipy na parfémy si nechám v zálohe - možno ich žiaden bohvieako nepoužíva, lebo nemá žiaden poriadny! :D)

Reply
avatar
28. novembra 2012, 22:28 delete

Môj snúbenec má strašne rád Dominika Dána, vždy keď vyjde nová kniha je celý natešený :) čiže verím, že poteší aj tatina! Ďakujem za krásny komentár!

Reply
avatar
2. decembra 2012, 21:29 delete

Máš tam asi chybičku, pri Acqua di Gio máš napísané, že je vôňa od Bossa :)

Reply
avatar
Maxx
AUTHOR
3. decembra 2012, 1:56 delete

Dobrý výběr, já bych osobně mezi dárky zařadil ještě Bleu de Chanel, jelikož jeho vůně je opravdu skvělá, a dost mužů si jí v poslední době oblíbilo (když už není tak všude procpávaná v reklamách) :)))

Reply
avatar