Dva výrobky, ktoré jednoducho musíte mať!!!!


Úprimne sa priznám, že neviem z akého dôvodu Rimmel nepatrí medzi značky, ktoré by som si pravidelne kupovala a dokonca toto sú jediné dva výrobky, ktoré mám momentálne od Rimmelu doma. Avšak ak by ste sa mali rozhodovať čo si od Rimmelu kúpiť musí to byť minimálne jeden z nich!
 

Prvým výrobkom je internetová celebrita Stay Matte od Rimmelu. No čo Vám poviem, je to jednoducho kráľ púdrov a to mu už nikto nevezme. Ide o dlhotrvajúci púder, ktorý je navyše v mojom prípade 001 transparent bezfarebný. V čom spočíva jeho prelomovosť?
1, v cene – v obchode +-5 eúr, na internete +- 3 eurá
2, v tom, že si ho dáte ráno a máte na celý deň totálne pokoj (wow wow wow)
3, že ak už sa náhodou stalo, že si ho potrebujete dať cez deň ešte raz ( kto nepobehne na autobus?) tak Vám absolútne neupchá make-up, nevytvorí mapy, ale prepudruje, odmastí a to je všetko
4, Výdrž ja mám svoj už dobrého pol roka, používam ho denne a vidíte to kolečko? Toľko sa mi minulo
Ja proste nemám slov taký púder som ešte nikdy nemala je neuveriteľný a cenovo neskutočne dostupný.

Druhým  je neskutočne neuveriteľne najkrajšia na svete červená fixka na pery Lasting Finish 1000 kisses s názvom 500 Unstoppable red. Prečo? Lebo tá farba je proste neuveriteľná! Ide o fixku na pery, ktorá má slúžiť ako lip tint a teda je na vodovom základe, ktorý Vám akože vydrží na perách všetko. Píšem akože, pretože všetko nevydrží v žiadnom prípade, ale tá farbami jednoducho zalepí očí a nehnevám sa. Určite nevydrží bozkávanie, ani viac pitia a len niektoré jedlo (to nevodové). Po niekoľkých hodinách sa zalieza do kútikoch a ja by som sa mala teraz zastaviť a začať písať prečo ju tak zbožňujem lebo inak Vás len odstraším! No ako vidíte má svoje slabiny..ale v žiadnom prípade pery nevysušuje a vydrží na nich v celej svojej kráse určite minimálne štyri hodiny. Už milionty krát tá farba je dokonalá a pôsobí tak zvodne, že až ( poznáte ten videoklip Papi od JLo? Tak niečo také len bez kliatby vrátničky). Fixka má dve strany – jedna je samotná fixka, sýtočervená farba, ktorú necháte zaschnúť a potom pretriete balzamom na druhej strane, aby pery neboli vysušené. Okrem toho, že balzam dodá hydratáciu dodá aj neskutočný lesk. Cena je +- 6 eúr.
Viem, že s týmito fixkami zvykne byť problém, že majú tendenciu vysúšať sa ale ja sa na svoju nemôžem sťažovať. Dostala som ju na Valentína a odvtedy je super, farbí sa s ňou skvele, nemám pocit, že by sa jej kvalita horšila.A čo Vy? Máte doma niektorý z nich? Láka Vás? Poznáte nejaký lip tint, ktorý vydrží bozkávanie? Aký je Váš názor na takéto fixky? Teším sa na každý komentár!
Previous
Next Post »

15 komentárov

Pre písanie komentárov
23. mája 2013, 6:38 delete

Fixa vypadá na tvých rtech opravdu velmi dobře! Určitě se po ní podívám, líbí se mi, že má na druhém konci balzám, to jsem vůbec nevěděla. Pudr znám, kdysi jsem ho měla a je dobrý, souhlasím. Rimmel mám moc ráda všeobecně.

Reply
avatar
Runa Ars
AUTHOR
23. mája 2013, 6:38 delete

Tu fixku už jsem taky okukovala, ale dosud jsem se neodhodlala. Po tvé recenzi ji nejspíš zkusím! :)

Reply
avatar
Bashi
AUTHOR
23. mája 2013, 10:02 delete

fixky na pery som okukovala zatial len od Gosh a tiez sa mi pacila takato cervena najviac, no nezobrala som si ju, lebo po odskusani na ruke sa po case zaliezla do vrasok a akoby vpila do koze. tato tvoja ma navyse balzam,co mi pride ako velky benefit. puder mam, ale ze by som bola odvarena z vydrze sa neda povedat, aj ked na pleti je velmi prirodzeny a pekny, tiez ho mam v 001.

Reply
avatar
23. mája 2013, 11:47 delete

Mám oba a tiež som maxi spokojná. Hlavne tá fixka na pery je super.

Reply
avatar
Ilka
AUTHOR
23. mája 2013, 17:25 delete

Na pudr čtu všude samé kladné ohlasy, ale zatím jsem věrná transparetnímu zázraku od Essence. Každopádně bych ho chtěla vyzkoušet. :) O fixe na rty čtu poprvé, snad jsem si jí ani nikdy v drogérii nevšimla. o.O

Reply
avatar
23. mája 2013, 21:49 delete

ja mám strašne rada transparentný od Essence akurát je strašne nepraktický do kabelky:(( ale inak je super!

Reply
avatar
23. mája 2013, 21:50 delete

Fixka je naozaj vynikajúca, tá farba nemá chybu!

Reply
avatar
NELKA
AUTHOR
23. mája 2013, 21:55 delete

Stay matte pouzivam uz niekolo rokov. Mala som aj fixu pewsne tento odtien ale nehodil sa mi no nebola zla teraz mam fixu gosh a s tou som velmi spokojna :)

Reply
avatar
Lenka Lienka
AUTHOR
24. mája 2013, 0:19 delete

stay matte používam roky, ale 003 - peachy glow, to je to pravé orechové :)

Reply
avatar
24. mája 2013, 9:42 delete

to si viem predstaviť :)

Reply
avatar
24. mája 2013, 9:43 delete

A má Gosh tiež taký balzam na druhej strane? Lebo priznám sa, že som u nich tieto fixky nepostrehla tam vždy striehnem na linky a ceruzky ale ostatok sortimentu akosi prehliadam :(

Reply
avatar
24. mája 2013, 9:47 delete

Inak ja som si ten balzam všimla asi až po dvoch týždňoch používania a to tiež len preto, že som sa nudila v trolejbuse a čítala popis k výrobku, kde bolo že najprv sa nanesie jedna strana a potom druhá. A ja si hovorím - aká druhá? :) a potom mi to cvaklo :))

Reply
avatar
24. mája 2013, 9:48 delete

určite skús, verím, že budeš spokojná :)

Reply
avatar
24. mája 2013, 9:49 delete

ten balzam je naozaj super vec, pretože tieto fixky majú podľa mňa tendenciu vysušovať pery ako veľa obdobných dlhotrvajúcich výrobkov, čiže určite sa po ňom v drogérke mrkni :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
24. mája 2013, 12:46 delete

State mate je oblíbený na každém rohu :D a má proč. Fixa vypadá působivě, ozkouším.

http://kissforhair.blogspot.cz/

Reply
avatar