Ako chytiť posledné lúče

Pamätáte si ako som ešte niekedy začiatkom leta písala o svojom obľúbenom Bielenda Carotene telovom masle? Ak nie ešte raz Vám napíšem, že je to to naj naj naj telové maslo aké som kedy naozaj mala a od tohto roku moja letná nevyhnutnosť. Nielenže som sa toto leto naozaj krásne opálila, opálenie mi drží stále a moja pokožka je vďaka tomuto krému krásne žiarivá, bronzová. Či si to chceme priznať alebo nie leto sa nám chýli ku koncu a ak si chceme zachovať krásnu, letnú oddýchnutú pleť je s tým treba niečo robiť.
Inšpiráciou na kúpu dvojfázovej Carotene pleťovej masky mi bolo pochopiteľne zázračné telové maslo. Keďže viem, že jeho účinky sú viac ako úžasné rozhodla sa otestovať aj Carotene masku. Maska je určená na pleť, ktorej chýba žiarivosť, odstraňuje únavu, regeneruje, vypína pleť , vyživuje a napomáha chrániť a udržať opálenie – v skratke všetko čo potrebujem. Maska je jednorazová pričom sa skladá z dvoch častí séra a samotnej obnovujúcej masky.

Postup je veľmi jednoduchý, masky veľmi veľa, čiže si zožeňte sestru, maminu alebo kamošku, ktorej urobíte radosť že túto super vec budete zdieľať s ňou. Najprv si na pleť nanesiete sérum, ktoré je trochu hustejšie a rovnomerne ho nanesiete na pokožku. Sérum sa musí vstrebať a ideálne je keď si ho nenanesiete len na tvár ale aj na krk a dekolt. Vstrebanie trvá asi 5 minút a pokožka je následne naozaj taká vláčna, jemná. Práve sérum dodá pleti výživu a regeneráciu.


Následne po zaschnutí nanesiete samotnú masku, ktorá vyrovnáva ton pleti a napomáha chrániť a udržať opálenie. Maska je trochu redšia ako sérum a do pleti, dekoltu a krku ju treba vmasírovať. Ideálne je nájsť si nejaké tri minútky a dopriať si jemnú masáž s krúživými pohybmi, kedy sérum poriadne zapracujete do pokožky. Celkovú procedúru by som odhadla na príjemne strávených 15 minút, kedy dodáte pokožke vitamíny a ona sa Vám odvďačí krásnym zdravým výzorom a predlženým opálením. Cena masky je jedno euro, a zoženiete ju na www.bielenda.sk . Naozaj bohate vystačí dvom osobám, tak na to pri samotnej aplikácii myslite. Ja osobne by som si ju nenechávala na neskôr, radšej použila celú naraz.
Určite masku odporúčam, za tú cenu vlastne nie je ani nad čím rozmýšľať. Bola by škoda zahodiť nadobudnuté opálenie tak skoro, je lepšie mu ešte trochu dopomôcť pri chytaní posledných lúčov.


A čo Vy? Skúšali ste niekedy výrobky s karoténom? Máte doma nejaké výrobky podporujúce opálenie? Opálili ste sa tento rok?
Previous
Next Post »

11 komentárov

Pre písanie komentárov
Kashi
AUTHOR
28. augusta 2013, 12:05 delete

Super, s maskama nemám moc zkušeností, tak jsem zase o něco chytřejší :))

Reply
avatar
28. augusta 2013, 12:15 delete

tak som rada, že som ukázala niečo nové :)

Reply
avatar
Lia Crystal
AUTHOR
28. augusta 2013, 12:47 delete

Vyzerá to zaujímavo a za takú cenu, by to bola naozaj škoda nekúpiť. :)

Reply
avatar
28. augusta 2013, 13:12 delete

škoda je akurát kúpiť si len jedno balenie :))

Reply
avatar
28. augusta 2013, 15:12 delete

o té jsem ještě neslyšela, tak kouknu :-) dík za tip

http://onceuponatimeside.blogspot.cz/

Reply
avatar
28. augusta 2013, 18:21 delete Tento komentár bol odstránený autorom.
avatar
28. augusta 2013, 18:22 delete

O tomto výrobku jsem ještě neslyšela, takže moc děkuji za doporučení, určitě ho omrknu:-).
Glamour and Beauty

Reply
avatar
28. augusta 2013, 20:11 delete

Som rada, že som ukázala niečo nové a určite odporúčam pozrieť sa na Bielenda veci!

Reply
avatar
Bee Key
AUTHOR
29. augusta 2013, 21:10 delete

vyzerá to celkom fajn, aj keď taketo prípravky veľmi nepoužívam :)
BeeKey

Reply
avatar
29. augusta 2013, 23:11 delete

Tak keď niekedy začneš aspoň budeš vedieť čo je super :)

Reply
avatar