Sponzorované video: Sumo-súboj o FANTU


Keď som dostala ponuku prezentovať na blogu novú reklamnú kampaň od Fanty povedala som si prečo nie. Nie je to síce niečo, čo by som mala na blogu každý deň, ale ako také nedeľné spestrenie je to celkom milé.

Osobne mám pocit, že Fanta prichádza s niečím špeciálnym každé leto a preto ani toto leto nemohlo byť iné. Síce som bohužiaľ tento rok nevidela v meste promotérov rozdávajúcich Fantu ako minulý rok, nové príchute som však v obchodoch zahliadla. Fanta síce nepatrí medzi moje top nápoje, ale priznám sa, že limitkám nikdy neodolám. Moja najobľúbenejšia bola asi pred 12 rokmi keď si pamätám, že bola jedno leto jahodová. Tej som vypila na litre a doteraz na ňu spomínam s úsmevom.

Inak čo sa samotnej reklamy týka, ide o reklamu robenú akoby v študentskom kampuse, kde sa skupina mladých ľudí prechádza (asi medzi prednáškami) keďže majú v rukách knihy a zrazu si jeden chlapec všimne veľkú oranžovú loptu. Samozrejme zaútočí ľudská zvedavosť a chytí sa jej a v tom sa zrazu spoza lopty objaví skupina sumo zápasníkov. Aj samotná reklama sa volá Fanta Sumo Ball, čiže sumo zápasníkov môžete očakáva už podľa názvu. O loptu sa začne boj medzi študentmi a sympatickými sumo zápasníkmi, pričom tento ,,zápas“ strhne pozornosť celého kampusu. To kto vyhrá a ako to dopadne Vám nepoviem, veď už aj tak som Vám povedala dosť ale za zhliadnutie táto milá a krátka reklama stojí. Keď už nič iné, má dobrú pesničku, ktorá ide v pozadí.

Fanta celkom rozbehla túto kampaň čiže osobne predpokladám, že zachvíľu ju uvidíte naozaj všade.

Tak Vám želám pekné nedeľné popoludnie s pozeraním Fanta reklamy ja si idem dokončiť svoju manikúru a potom si užiť posledných pár hodín tohto konečne chladnejšieho víkendu.


A čo Vy? Páčila sa Vám táto reklama? Máte radi Fantu? Pamätáte si na nejaké limitky čo mala Fanta? Ktorú ste mali najradšej?

Príspevok sponzorovaný značkou FANTA
Previous
Next Post »

1 komentárov:

Pre písanie komentárov
21. augusta 2013, 10:50 delete

Ja som nikdy Fantu moc nemusela, avšak potom prišli s grapfruitovou a tá mi veľmi, veľmi chutí :)

Reply
avatar