Valentínske nápady II.
Keď si zaspomínam do minulosti okrem zásnubného prsteňa som na Valentína nikdy nedostala žiadne šperky. Snúbenec to má prepáčené, lebo ten prsteň ma umlčal do konca života (pretože je to ten najdokonalejší skvost o akom by ma ani nenapadlo snívať)a keď si to tak vezmem, tak mi vlastne ani nijaké nechýbajú. Nie že by mi teda kozmetika alebo spodné prádlo chýbali, skôr ho to asi baví kupovať viac.
Tak či onak, bez ohľadu na to, čo dostávam na Valentína ja, šperky patria k pomerne častým darčekom, aké ženy na tento sviatok zvyknú dostávať. Výhoda šperku je, že Vám (ak sa o neho budete starať) vydrží dlhšie ako povedzme kozmetika či sladkosti. Aj keď ja osobne preferujem veľké a masívne šperky, myslím si, že ako darček sú lepšie šperky, ktoré budú pekné viac ako jednu sezonu.


Nakoľko sa obliekam elegantne a celkom často chodím do divadla alebo na iné akcie využijem naozaj celé spektrum doplnkov. Jedným z takých doplnkov je aj tento Swarovski náhrdelník zo stránky http://www.fashionbox.cz/ , ktorý sa dá využiť či už na denné nosenie k elegantnej sukni alebo kľudne aj na večer do divadla. Materiál, z ktorého je náhrdelník je rodium a kamienky sú Swarovski. Na prvý pohľad mi prišiel celkom dlhý (čo by nebol problém, pretože má uzatváraciu karabínu), ale dlžka 45,5 je dlžka, ktorú si musím zamapatať, pretože mi sedí veľmi dobre. Nie je ani dlhý, ani krátky, je naozaj akurát. Ja osobne preferujem vždy biele kamienky, ale tento náhrdelník existuje aj v rôznych iných farbách - ružová, žltá, zelená..

A čo Vy? Čo zvyčajne dostávate alebo čo by ste chceli dostať? A baby skromnosť bokom :) naozaj som zvedavá, čo by Vás potešilo :) Previous
Next Post »

14 komentárov

Pre písanie komentárov
8. februára 2014, 15:19 delete

Mna by potesil Pandora naramkom a MK kabelkou a este aj NAKED 3 :)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
8. februára 2014, 16:06 delete

My Valentína neoslavujeme, niekedy ma to aj mrzí. Aaa stačila by mi čokoláda, hlavne aby sme boli spolu :)

Reply
avatar
Caroline
AUTHOR
8. februára 2014, 16:34 delete

Je strašně hezký:)
Kdyby jsme Valentýna slavili asi by mě potěšil nějaký parfém a kytice růží :) ale vzhledem k tomu, že ho nějak neřešíme bohatě mi bude stačit když si uděláme hezký den:)

Reply
avatar
8. februára 2014, 17:28 delete

Tak jako já si většinou Valentýna slavím sama, koupím si dárek od sebe pro sebe a je mi fajn. :D :) Ovšem kdyby byla neomezená možnost si říct o cokoliv? Zřejmě let do Paříže. :)

Reply
avatar
8. februára 2014, 19:15 delete

OOOO to by všetko potešilo aj mňa!! MK kabelky by som sa vzdala v prospech rosegold MK hodiniek :))) som proste skromná :)))

Reply
avatar
8. februára 2014, 19:15 delete

A keby si začala s oslavovacou tradíciou ty? Možno by stačila tá čokoláda :)

Reply
avatar
8. februára 2014, 19:16 delete

Ďakujem :) parfém a ruže to je krásna kombinácia :) podľa mňa jedna z najlepších :))

Reply
avatar
8. februára 2014, 19:16 delete

To je prístup! Tlieskam!!! A parádny výber darčeka :)

Reply
avatar
8. februára 2014, 20:40 delete

fíííha netuším nad takými vecami som nerozmýšlala mňa poteší hoc aká somarinka:D

Reply
avatar
8. februára 2014, 21:26 delete

Jaka zlata, ze skromna :) ved tam je rozdiel nejakych 50€ :)

Reply
avatar
8. februára 2014, 22:35 delete

náhrdelník vypadá moc pěkně, jinak my s přítelem valentýn nějak moc neprožíváme, hlavní pro nás je, aby jsme na něj byli spolu:)
Once Upon a Time

Reply
avatar
9. februára 2014, 17:33 delete

Ďakujem :) a byť s tou najmilovanejšou osobou je vždy to naj:)

Reply
avatar