Zaslúžim si toto :)) 14. február môžete a nemusíte uznávať ale my so snúbencom sme priaznivci tohto sviatku takže mu dnes venujem krátky článok. Na Valetína si vždy dávame nejaký malý darček, niečo, čo toho druhého určite poteší. Minulý rok som dostala krásny kozmetický balíček, v ktorom ma snúbenec naozaj prekvapil, pretože som dostala veci, o ktorých som mu vážne nehovorila, takže to bolo super prekvapenie. Pre mňa je kozmetika super darček, je to stávka na istotu ( to ste ale netušili, že?:) 
Dnes som vybrala zopár vecí, rôznych cenových kategorií, ktoré sú v konečnom dôsledku darčekom nielen pre Vás ale aj pre vášho priateľa/manžela/partnera. Súhlasíte? Muži zbožňujú červené rúže a kedy je lepší deň na prekvapenie svojho milého výrazným rúžom ako Valentín? Ja som síce Kate Moss rúže ešte neskúšala, ale nevidela som na nich žiadnu zlú recenziu a preto je to podľa mňa super nápad na darček. Vy si obohatíte svoju zbierku a Váš priateľ z Vás nespustí oči. Férové nie? 


Môjmu snúbencovi sa veľmi páčia dlhé vlasy a keď som sa dala pred rokom ostrihať normálne bol na mňa nahnevaný. Nepovedal mi to priamo, ale videla som, že sa mu to nepáči. To bol inak strašne divný pocit. Vezmite si, že pre svojho partnera chcete byť tá najkrajšia a zrazu bum. Nie ste :D alebo možno teda stále ste, ale vec, ktorú na Vás zbožňuje proste dáte preč. Každopádne aby sme predošli môjmu opätovnému ostrihaniu vybavil ma takým arzenálom výrobkov na vlasy, že mi nejaké kaderníctvo môže závidieť. Olej je pre mňa úplným základom vlasovej starostlivosti a používam vo vyslovene denne. V januárovom príspevku ste mohli vidieť moju zbierku olejov, ktorá je už v tomto momente o pár olejov bohatšia. V poslednej dobe ma celkom zaujala novinka od Matrixu Exquisite Oil Biolage, ktorý vyzerá skvostne. Tak ako každý olej aj tento má rôzne využitie - ako masku, pred fénovaním, na končeky..Inak základom je olej Moringa, ktorý dodáva výživu do hlbku a pridáva lesk.

Ja som si síce Lanvin Marry me kúpila sama po tom čo som bola zasnúbená, ale nikto nehovorí, že si ju nemôžete vypýtať na Valentína a niečo ňou naznačiť :) Aspoň Vaša polovička bude vedieť na čom je! Inak je to voňavka za super cenu s krásnou citrusovou vôňou, ktorá vydrží celý deň. Mne osobne sa neskutočne páči flakon a už teraz viem, že keď sa mi minie určite si kúpim ďalšiu!Mojím posledným tipom je bio kokosový olej od napríklad aj od Saloosu, ktorý je proste multifunkčný zázrak. Jedna tuba ukrýva kopec možností, ktoré oceníte nielen Vy, ale aj Váš priateľ. Uznajte, čo ocení viac? Lesklé vlasy? Biele zuby? Hebkú pokožku? Kokosový olej by Vám doma určite nemal chýbať a verte mi, že keď si ho raz zoženiete stane sa Vašou stálicou. A to nielen v kúpeľni!

A čo Vy? Dostávate darčeky? Ak áno aké?
Previous
Next Post »

20 komentárov

Pre písanie komentárov
Lady An
AUTHOR
2. februára 2014, 18:18 delete

S přítelem také slavíme Valentyn.. letos mám pro něj bundu s koziskem, tak snad bude mít radost :))
A vůně Marry Me, vypadá úžasně.. a ten název! Myslím, ze bych ji měla priteli nenápadně navrhnout! :D <3

Reply
avatar
Teress
AUTHOR
2. februára 2014, 20:44 delete

Olej od Saloosu mám a můžu jen doporučit, je vážně ůžasný.

Reply
avatar
2. februára 2014, 21:10 delete

aj my so snubencom oslavujeme tento sviatok... je to take mile... sice kazdy den si dokazujeme svoju lasku.. ale toto je nieco navyse :-) pekný clanok...

Reply
avatar
Danda
AUTHOR
2. februára 2014, 22:18 delete

Milý článok, Merry Me je jedna z mojich najobľúbených :) tak to s tými dlhými vlasmi ... tiež by som sa rada trošku ostrihala ale môj milovaný o tom ani počuť nechce :(

Reply
avatar
Kattiikk
AUTHOR
2. februára 2014, 23:23 delete

Rúž od Kate Moss mám, síce nie ten "brutááálne červený" :) ale môžem len odporučiť, sú skvelé :)
BeautyMissfits

Reply
avatar
Miss Alexy
AUTHOR
2. februára 2014, 23:39 delete

Červený rúž priťahuje mužský pohľad, ale nezmazateľný rúž je ako stvorený pre vášnivý Valentín. Obľúbila som si Make up For Ever Aqua Rouge.
www.missalexy.blogspot.cz

Reply
avatar
Lenka Lienka
AUTHOR
3. februára 2014, 0:44 delete

my sme tri roky Valentína nejako extra neoslavovali, ale teraz chystám pre drahého prekvapenie a chcem ho vziať na welness pobyt do Tatier. Muži zbožňujú červené rúže? môj to síce považuje za sexy, ale na mne to vidieť veľmi nechce, má pocit, že ma nemôže pobozkať a teda, že ho to obmedzuje :D

Reply
avatar
3. februára 2014, 0:44 delete

S priateľom Valentína síce oslavujeme ale len tak v norme a nie darčekmi. Neviem darček na Valentína príde mi to také nasilu, neoriginálne a neosobné. Na to aby si človek uvedomoval lásku by nemal byť len jeden deň v roku. A navyše my sa s drahým tak dokonale poznáme že sa obdaruvávame maličkosťami a prekvapeniami hocikedy po celý rok :)))

Reply
avatar
Charmedka
AUTHOR
3. februára 2014, 8:41 delete

Take slavime Valentyn, pro me je vic jak 1.maj a nejaky darecek si urco davame. :)
Beauty of pink

Reply
avatar
3. februára 2014, 9:56 delete

To mu kupuješ parádny darček! to bude podľa mňa skákať od radosti!

Reply
avatar
3. februára 2014, 9:57 delete

Tomu verím :) Saloos hádam nerobí ani nič zlé :)

Reply
avatar
3. februára 2014, 9:57 delete

Súhlasím :) aj my tak !

Reply
avatar
3. februára 2014, 9:57 delete

Určite ti radím nerobiť to bez toho aby si mu to povedala :)) ja by som to už nerobila :)

Reply
avatar
3. februára 2014, 9:58 delete

Podľa recenzií sú super naozaj všetky! A ešte majú aj super cenu!

Reply
avatar
3. februára 2014, 9:58 delete

Tak o tom som ešte nepočula a to mám doma Maxfactorov celkom dosť! Idem hneď mrknúť a ďakujem za tip!

Reply
avatar
3. februára 2014, 9:59 delete

Wow perfektný darček! A tiež taký ten z kategórie, že poteší oboch :) No toto je problém podľa mňa všetkých nielen červeného rúža, ak sa máš bozkávať s leskom alebo rúžom? nech rúž tvrdí, že je akokoľvek nerozmazateľný ja som ešte nemala taký, ktorý by vydržal bozk :)

Reply
avatar
3. februára 2014, 10:01 delete

My si dávame také malé drobnosti aj počas roku ale aj na Valetína :) síce to nie sú Valentínske darčeky ( čo sú podľa obchodných reťazcov len medvedíky, vankúše, pyžamá, bonboniéry) ale niečo, čo ten druhý chce ale z nejakého dôvodu si to nekúpi sám :)

Reply
avatar
3. februára 2014, 10:01 delete

Tak napríklad my prvého mája neoslavujeme vôbec :)

Reply
avatar
Lia Crystal
AUTHOR
3. februára 2014, 13:15 delete

Kate Moss rúže sú naozaj skvelé. Mám 2 a pri najbližšej príležitosti si plánujem kúpiť ďalší. :)
Budem rada, keď sa zúčastníš mojej Giveaway

Reply
avatar
Katherine
AUTHOR
4. februára 2014, 21:46 delete

O kokosovom oleji uvažujem už veľmi dlho, ale myslím, že tvoje slová "multifunkčný zázrak" ma úplne presvedčili :-D

katy-webside.blogspot.sk

Reply
avatar