Sobotné klábosenie
Vždy ma strašne prekvapí, keď vidím, ako sa vyšvihnú štatistiky v príspevkoch s oblečením. Či už ide o nejaké ,,inšpiratívne“ príspevky ako dnes, alebo nejaký outfitový vždy vidím, že sa na neho pozrie veľa ľudí. A to je super, lebo aspoň vidím, čo sa Vám páči a potom podľa toho môžem plánovať príspevky. Posledné dni som časovo celkom obmedzená nakoľko prerábka bytu je v plnom prúde. Dnes sa nám má robiť šatník (nie je síce ako ten, čo mala Carrie ale dá sa v ňom chodiť :)) a poobede nasleduje upratovanie, umývanie number 100000000. Ešte, že chodím do roboty inak by sa zo mňa stala tepláková princezná.
 Od teplákov však úplne odbočím na tému promócií. Ja som na svojich promóciách bohužiaľ nebola, nakoľko som začala pracovať a bolo mi trápne pýtať si prvý týždeň voľno. Vždy keď teraz idem okolo školy je mi trochu smutno, ale čo už. Vždy si poviem, že keby som si mala vybrať medzi robou a promóciami, vždy vyhrá robota. O pár týždňov bude mať promócie sesternica a na tie sa veru teším! Rozmýšľala som, čo si obliecť, aby som nevyzerala, že promujem ja a neuvarila sa, ak bude vonku cez 30 stupňov. Tú teplotu neriešim len tak pre nič za nič, ale preto, že sesternica má naplánovaný slávnostný obed na terase, kde sa pravdepodobne budem po 15 minútach cítiť ako vyprážaný syr.
V obchodoch sú teraz našťastie zľavy tak idem v priebehu týždňa na lov a hľadám niečo takéto ako na obrázkov (inšpirácia z www.sheinside.com )čo poviete?

A čo Vy? Ćo ste mali oblečené na svojich promóciách? Alebo keď ste boli na niekoho promóciách?
Previous
Next Post »

22 komentárov

Pre písanie komentárov
Kathleen
AUTHOR
26. júla 2014, 8:37 delete

Oboje modré šatičky jsou úžasné! :) Já na promoci nikomu ještě bohužel nebyla, a svojí se snad dočkám :)
http://chickflickcherry.blogspot.cz/

Reply
avatar
26. júla 2014, 8:39 delete

Ked som bolla sestre na promóciach mala krátke čierne šaty,klasika. A ostatné sa od nej nelíšili...krátke šaty rôznych farieb alebo sukne a blúzka...Moc prečačkaná ako na svadbu by som na promócie nešla, pretože jedna tam tak bola nahodená a absolútne sa to nehodilo....a inak ako rodina bola slusne oblecena, nohavice a bluzka, kratke šaty a lodičky ja osobne som mala kratke ružove čipkove...jednoducho ako na menšiu oslavu :)

Reply
avatar
26. júla 2014, 9:13 delete

Ja som mala na promóciách môjho brata oblečené meruňkové -čipkované -krátke šaty :D

bebelieveinbeauty.blogspot.sk

Reply
avatar
26. júla 2014, 9:44 delete

Tie posledne zlte su kraaasne :) milujem zlte saty :)

Reply
avatar
26. júla 2014, 9:45 delete

A uz si promocie aj ked nie uz vlastne

Reply
avatar
26. júla 2014, 10:05 delete

Promovala som koncom juna a mala som uplne jednoduche modre kokteilove satocky cez jedno rameno, po kolena, a navrch biele bolerko s 3/4 rukavmi. Je az neuveritelne, ako to moje spoluziacky nezvladli...mihali sa tam staromodre roby cez plazove saty az po ultra mini ,,baloniaky'', same vzory, pasiky, kvetinky...no des...:D

Reply
avatar
26. júla 2014, 10:53 delete

Ty žluté šaty jsou krásné! já jsem si teď objednala spoustu věcí z Choies, ale sheinside má tak úžasné kousky!

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
26. júla 2014, 12:23 delete

tie druhe cipkovane su uzasne! tie by som si vybrala :)

Reply
avatar
26. júla 2014, 12:29 delete

Nooo, u mňa to,či sa zúčastním vlastných promócií bol boj s rodičmi :) Nechcela som na ne isť, ale nakoniec som usúdila, že predsa najväčšiu radosť urobím im a ustúpila som :D No s výberom šiat to bola strašná sranda, chodila som do školy, kde sa nosili uniformy, takže aj na promóciách boli skoro všetci v nich :) Na bc promóciách som bola aj ja, ale na ing som si povedala, že keď už teda idem, tak v plnej paráde a kúpila som si krásne sifonove šaty v mint farbe kombinované zlatým opaskom, zlatým lemom na rukávoch a pudrovymi lodičkami :) Trošku to síce vybijalo ľuďom poistky, ale boli milo očarení a cítila som sa aj super :) Tož moje promócie :)
P.S. - Uži si tie sesterkine promócie, veď napokon, môžete osláviť naraz spolu ;-)

Reply
avatar
26. júla 2014, 12:58 delete

Jj rodičom sa vždy oplatí ustúpiť, aj my sme takto viedli boj v jednej veci a síce s ňou doteraz nie som vysporiadaná, ustúpila som.. potom by mi to bolo asi vyčítané do konca života a mne je to v podstate jedno :) trochu sa obávam, že pocity na sesterkiných promóciách budú trochu zmiešané - na jednu stranu sa budem tešiť, veď je to aj pre ňu veľká udalosť a na druhú stranu mi to bude ľúto :( ja som bakalárske odignorovala, lebo som bola celá šťastná, že som odišla zo školy, kde som chodila a tu to proste nevyšlo :(

Reply
avatar
26. júla 2014, 13:17 delete

aj podľa mňa sú nádherné!

Reply
avatar
26. júla 2014, 13:30 delete

jj súhlasím obe stránky majú krásne veci :)

Reply
avatar
26. júla 2014, 13:32 delete

Aj ja :) a to žiadne doma nemám :( iba jednu sukňu a v tej sa cítim ako muchotrávka :/

Reply
avatar
26. júla 2014, 13:34 delete

podľa mňa najhoršie sú tie rozdiely - na jednej strane presne ako píšeš baby v tortových šatách a na druhej strane mini alá disco disco :)

Reply
avatar
26. júla 2014, 13:34 delete

tie mohli byť moc pekné!

Reply
avatar
26. júla 2014, 19:12 delete

jj presne,taká menšia komornejšia oslava :)

Reply
avatar
26. júla 2014, 19:12 delete

No ja som nebola na svojej tak si to musím vynahradiť inde :)

Reply
avatar
Petronela
AUTHOR
27. júla 2014, 8:15 delete

tei druhé nemajú chybu - to isté platí o tých nádherných žltých!

Reply
avatar
Tess Mart
AUTHOR
27. júla 2014, 17:49 delete

byla jsem na promoci sestřence, ale to mi bylo asi 5let takže jsem oblečení neřešila =D

Loveliness By Tess

Reply
avatar
27. júla 2014, 20:35 delete

:) ale ktovie koľko ho riešila tvoja mamka :))

Reply
avatar
27. júla 2014, 20:35 delete

to sú aj moji favoriti :)

Reply
avatar
Tess Mart
AUTHOR
28. júla 2014, 11:32 delete

určitě hodně myslím jsem měla sametové (za sametové revoluce to bylo šik =D) červené šatičky a vždycky jak princezna =) a ne mamka, ale taťka, to byl vrchní oblíkač =)

Reply
avatar