Giordani Gold Mineral Therapy
Priznám sa, že aj napriek tomu, že som robila Oriflame Lady, nikdy som Oriflame make-up nemala. Tento fakt prikladám celkom aj tomu, že ma nikdy nejako extra nezaujalo balenie a kedysi som sa bála objednávať make-up bez možného vyskúšania. Dnes už objednávanie neriešim, berem všade najsvetlejší (doteraz mi to našťastie pekne vychádza) ale obal je často stále ten faktor, ktorý je rozhodujúci. Paradoxne momentálne doma Oriflame make-up mám, a som s ním veľmi spokojná. 
Keď som videla na obrázku Giordani Gold Mineral Therapy Foundation vlastne som ani nemusela listovať ďalej, lebo som vedela, že to je on, môjho srdca šampión. Make-up má krásne balenie – sklo, ktoré je sfarbené a postupne tieňované jemne do ružova. Make-up má v sebe vyživujúce a hydratačné zložky vďaka ktorým pleť nemá pôsobiť unavene a mdlo. Ja som si vybrala odtieň Porcelain, a ten mi sedí úplne ideálne, presne ako keby bol robený na mňa.
Make-up má redšiu konzistenciu a nanáša sa super prstami či štetcom. Ja som sa akosi zase vrátila k ručnému nanášaniu, takže ho nanášam tak. Make-up nerobí šmuhy zasychá celkom pomaly, takže máte možnosť vrstviť ako aj naprávať veci, ktoré sa Vám nepáčia. Povedala by som, že v jednej vrstve má slabšie krytie, ale tým, že ide pekne vrstviť z neho viete urobiť make-up so slušným (určite stredným) krytím. Čo sa výdrže týka povedala by som, že od takej 9-18 drží veľmi pekne, bez potreby opráv ale v noci keď sa odličujem postupne zmizne z brady a už to nie je to čo ráno. Na druhú stranu make-up ani nereklamuje, že by bol dlhotrvajúci, takže proste drží ako klasický make-up.

Musím napísať, že som fakt milo prekvapená tou farbou, ktorá mi krásne sedí a ak ste bledule s ružovým podtónom mala by sedieť aj Vám. Taktiež oceňujem pomalé zasychanie, ktoré umožňuje vrstvenie a krásne balenie je už len čerešničkou na torte. Ak teda momentálne hľadáte make-up, ktorý stojí +- 9€ vyhľadajte svoju Oriflame Lady. Ak sa budete maľovať potom len pozor, aby ste si tvár neobtreli o nejaký sveter, lebo by sa Vám mohol ušpiniť, mimo iného dobré tipy sa vždy hodia a pekné svetre nájdete napríklad aj tu: http://www.bonprixshop.eu/kategoria/362/svetre


A čo Vy a katalógové make-upy? Sedia Vám odtiene? Páči sa Vám toto balenie? Mali ste niečo od Giordani  Gold?
 

Previous
Next Post »

12 komentárov

Pre písanie komentárov
9. septembra 2014, 10:12 delete

ja som nikdy nemala nič poriadne, používateľné od oriflame lebo stále ked som si nejaký mekaup objednala bol s oranžovým podtónom a to nie je nič pre mňa .. ale tento vyzerá naozaj pekne na pleti výhodou je určite že sa dá vrstviť :)

Reply
avatar
9. septembra 2014, 12:17 delete

Občas něco z těch katalogových výrobků příjemně překvapí :) Ale nejsem moc velkým příznivcem :)

http://recenzekamsepodivas.blogspot.cz/

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
9. septembra 2014, 13:46 delete

Ten vyzerá fakt super, výnimočne nie oranžovo..

Reply
avatar
9. septembra 2014, 17:41 delete

Ja som sa s týmto makeupom už tiež stretla, ale mne vôbec nesadol. Na mňa má veľmi slabé krytie aj vo viacerých vrstvách a veľmi sa otieral :(

dawnielicious.blogspot.sk

Reply
avatar
9. septembra 2014, 20:08 delete

vážne? a ako myslíš, že otieral?

Reply
avatar
9. septembra 2014, 20:09 delete

ja mám strašne rada katalógy:) listovať v nich to je paráda :)

Reply
avatar
9. septembra 2014, 20:09 delete

tak toto je môj prvý tak som teraz o to radšej, že som mala dobrú ruku hneď pri prvom :)

Reply
avatar
9. septembra 2014, 22:13 delete

Ja nie som na katalógové objednávanie. Radšej si kúpim pekne v obchode, aj keď musím priznať, že rada listujem v katalógu a pretieram si rukou stránky s vôňami a potom "krásne" voniam jak kvetinka skrížená s ovocím a iným exotickým korením. :-)
Katharine-fashionisbeautiful

Reply
avatar
Romča
AUTHOR
9. septembra 2014, 23:06 delete

Ňo... Raz na základnej (či strednej, to už fakt neviem) som mala makeup od Avonu Color Trend. A už som potom nemala žiadny makeup z katalógu, popravde ma ani nijako nelákajú. Samozrejme, Giordani Gold je troška vyššia méta a výrobky z tejto rady nezavrhujem a ako sa vraví že človek nikdy nevie... Ak sa konečne opäť raz dostanem k nejakému katalógu, tak sa po ňom mrknem, no najbližšie si chcem určite objednať tú špirálu od Avonu BIG&Daring, čo si recenzovala neni dávno!! Tá mi nedá spať!! :D :)

Reply
avatar
10. septembra 2014, 21:24 delete

aj ja tak :) tie voňavé stránky zbožňujem :)

Reply
avatar
10. septembra 2014, 21:28 delete

Tá špirála to je mega pecka! stále sa z nej neviem vynatešiť! už som na ňu namotala ďalších troch ľudí :) mala by som byť Avon lady :))

Reply
avatar