Vichy Stress Resist


Už viackrát som na blogu písala, že čo sa týka guličiek kupujem si ich tak hala bala a ak ma nejaká zaujme, nemám potrebu si priplatiť. Potenie je pomerne delikátna záležitosť a na tom, aby som sa nepotila a nesmrdela mi naozaj záleží. Posledné spreje, ktoré som mala doma ma sklamali na plnej čiare, tak som si povedala, že opäť skúsim niečo z lekárne, aby som sa zotavila z tej zlej skúsenosti. Naposledy som skúšala Biodermu, ktorá mi sadla veľmi dobre, ale v dobe keď som si kupovala guličku nebola v akcii tak som vyskúšala niečo nové- Vichy Stress Resist čo je guličkový antiperspirant proti nadmernému poteniu. Ani by som nemala pocit, že sa nadmerne potím, skôr mám stále v robote akoby ,,nárazové stresy", na ktoré je presne táto gulička určená. Verím tomu, že stresy o necelé tri týždne skončia ( koniec skúšobnej lehoty) a potom mi bude stačiť aj niečo obyčajnejšie. 


Tak či onak, guličku používam už viac ako mesiac, čo je ideálny čas na to, aby som Vám o nej napísala. Balenie je klasické Vichy - guličky vyzerajú viac menej rovnako, odlišuje ich len farba vrchnáku na základe ktorej ľahko identifikujete tú Vašu. Objem guličky je 50ml čo je klasika a cena sa pohybuje okolo +- 9€. Mne osobne vydrží jedno balenie okolo 2,5- 3 mesiace ale či je to málo alebo veľa neviem, posúďte samé. 
Gulička je bezfarebná a bez vône pričom na oblečení necháva fľaky aj po tom, čo uschne. Čo sa tých fľakov týka voči nim som skeptická aj u guličiek, ktoré to majú veľkým písmom na obale, že to nerobia- podľa mňa to robí 99,9% deodorantov a vždy je treba počkať kým zaschnú, lebo na čiernej ten fľak proste bude.

Odhliadnuc od toho (gulička sa inak ani netvári, že by ich robiť nemala) je naozaj super. Je určená pre citlivú pokožku (termálna voda v nej pleť upokojuje)- pokožku vôbec nedráždi, môžete si ju dávať aj po holení. Ja osobne som sa s ňou ani raz za ten čas čo ju používam necítila smradľavo ani nekomfortne. Ako vždy dodám, že sa potím normálne a bežne mi stačia klasické drogériové dezodoranty. Od Vichy je to teraz asi moja najobľúbenejšia gulička a keď som ju minule videla v akcii kúpila som si rovno druhú. Inak Vichy robí z času na čas také akcie, že 1+1 tak ak Vás lákajú ich guličky určite sa po nich pozrite, možno natrafíte na akciu.


Ak teda momentálne hľadáte kvalitnú guličku máte tu dnes odo mňa tip :)
Dajte aj Vy nejaké, nech môžem nabudúce ušetriť :)))
Previous
Next Post »

15 komentárov

Pre písanie komentárov
Biela Mačka
AUTHOR
7. septembra 2014, 10:30 delete

Oblubila som si Biodermu. Ked sa mi minie a Vichy bude v akcii nevylucujem kupu.
Kaviaren-u-macky

Reply
avatar
7. septembra 2014, 10:54 delete

Já mám nejraději Vichy a Biodermu, tento produkt jsem ještě ale neměla..

Reply
avatar
Romča
AUTHOR
7. septembra 2014, 14:09 delete

Ja väčšinou používam tuhú Rexonu Maximum Protection, tá mi fakt pomáha aj od potenia aj od zápachu, veľmi som si ju obľúbila. Dodám iba, že sa tiež nepotím nadmerne, ale určite o trocha viac než iné ženy. No a neni dávno (asi v piatok) som si kúpila deodorant od Alverde (novinka roka) lebo som si povedala, že raz za čas by som ohla pleti dať aj niečo iné než Aluminum... :)

Reply
avatar
7. septembra 2014, 14:30 delete

mala som, je dost dobry a mala som pocit, ze z dlhodobeho hladiska skutocne reguluje potenie

Reply
avatar
Katka
AUTHOR
7. septembra 2014, 14:44 delete

Už dávnejšie som pozerala na deo/antiperspirant, ktorý vydrží a aj na Vichy. Asi to s ním predsa len skúsim. Dovolila som sa nominovať ťa do TAG-u http://mycosmetictests.blogspot.sk/2014/09/liebster-award-tag.html :-)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
7. septembra 2014, 16:07 delete

Ahoj. Chcem sa spýtať na to alverde... Skusala si ho uz?

Reply
avatar
7. septembra 2014, 18:39 delete

Já na tyhle kuličkové moc nejsem, měla jsem akorát od Baley, ale ten byl super na to, že byl tak levný :) Ale přesně, jak říkáš, musím ho vždycky nanést a nechat oschnout než se obleču, jinak bych měla zaručeně fleky.

http://recenzekamsepodivas.blogspot.cz/

Reply
avatar
8. septembra 2014, 22:02 delete

mne Balea práve vôbec nesadla, neviem ktorú si mala ty, ale ja určite neodporúčam tú bez aluminia :)

Reply
avatar
8. septembra 2014, 22:04 delete

jj tak som to robila aj ja :)

Reply
avatar
8. septembra 2014, 22:04 delete

to naozaj neviem, ale je fakt super, plní všetko čo má :)

Reply
avatar
8. septembra 2014, 22:05 delete

Ahoj Katka, veľmi pekne ďakujem ale tento som už robila, tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2013/11/liebster-award-tag.html :)

Reply
avatar
Romča
AUTHOR
8. septembra 2014, 23:51 delete

Ňo babule, áno skúšala som ho už, ale asi len tri krát, teda neviem toho povedať veľa, každopádne krásne voní a zápach cez deň žiadny :)

Reply
avatar
9. septembra 2014, 18:16 delete

Ja som sa po nie veľmi dobrých skúsenostiach s guličkou od Seba Med vrátila opäť raz k Rexone MP, ktorá mi dráždi pokožku :/ .. po tejto guličke sa určite poobzerám, ešte keby bola v spomínanej akcii hmmm :)))

dawnielicious.blogspot.sk

Reply
avatar