Spotrebované za január

Ako takmer každý mesiac aj tento nemôže chýbať rubrika spotrebovaných výrobkov. V januári som síce nebola taká akčná, ale nazbieralo sa mi ich našťastie toľko, že stálo za to, napísať príspevok. Tak, ako som dopadla?


1, Unique One 10 v jednom: Na značku Unique One som čítala na internete pomerne veľa dobrých recenzií a chcela som vyskúšať ich zázračný multifunkčný výrobok, ktorý robí s vlasmi zázraky. Našťastie som našla na internete možnosť kúpiť si vzorku, čo som samozrejme využila. A ako to dopadlo? To sérum je čistá katastrofa! Vlasy vysušuje, zlepuje a nič s nimi nerobí. Dobre, že som si nekúpila celé balenie. Nekúpim znova!

2, Balea Berry Deo Sprej-  recenzia tu:klik, voči tomuto spreju som bola najprv pomerne dosť skeptická,ale čím dlhšie som ho používala tým radšej som ho mala. Prekvapilo ma, ako dlho sprej udržal pot na uzde a za tú cenu je naozaj dobrým konkurentom iným, drahším značkám v drogérke. Výsledok? Kúpim znovu!

3, Nivea micelárna voda-  recenzia tu:klik aj keď na internete nájdete všakovaké recenzie na Nivea micelárku, podľa mňa je fakt super. Je pomerne lacná, neštípe a odličuje fakt super. Nemôžem dodať nič iné ako kúpim znova.


4, Ryor očný krém kaviár- recenzia tu:klik , odignorujem, že som ho používala fakt dlhšie ako je normálne a dostanem sa k jeho zhrnutiu (ale na moju obranu krém mal 50ml- ktorý očný krém má 50ml????). Krém bol veľmi dobre mastný, hydratačný a dodal očiam akoby všetky vitamíny, ktoré ste potrebovali. Jediná vec, ktorá mi na ňom vadila bolo, že krém akoby ,,putoval" po koži a často sa stalo, že sa mi nejakým zázračným spôsobom dostal 15 minút po nanesení do očí alebo k očiam, ktoré ma potom nenormálne štípali. Ak ho porovnám s Naturou Sibericou, ktorú mám doma teraz - tá je naozaj iná trieda, takže nekúpim zase.

5, Bioderma Atoderm Mains - recenzia tu:klik  jeden z mála výrobkov, ktorý som používala fakt v kuse a minula v závratne rýchlom čase- tlieskam si. Aj po minutí stále trvám na tom, že Atoderm na ruky je fakt skvelý krém, ktorý sa na zimu neskutočne hodí. Kúpim zase. 
 

Medik8 denný a nočný krém- recenzia tu:klik tieto krémiky som spomínala aspoň v troch článkov a ich minutie u mňa doma sprevádzalo veľa smútku. Zatiaľ jednoznačne najlepšie krémiky, aké som doma mala a určite ich odporúčam každému so suchou pleťou. Kúpim zase!


 Balea Carambola limitka- fakt ďalšia vydarená limitka z DM, ktorú vrelo odporúčam. Sprcháč voňal krásne a za 1 € to bola zase super kúpa. Kúpim zase!

Kawar telový peeling- recenzia tu:klik aha máme tu ďalší mesiac a ja som minula ďalší peeling. Hovorím vám, že poriadne míňam svoje zásoby (och :/). Peeling z Kawaru bol super, je lacný, veľmi príjemne peelinguje a krásne vonia. Kúpim zase!

Takže aká je bilancia? Z 9 výrobkov bolo 7 dobrých- to sa celkom dá, čo poviete? Už som začala zbierať výrobky na ďalší mesiac, tak snáď ich bude minimálne toľko ako bolo teraz.

A čo vy? Skúšali ste niečo rovnaké? Koľko ste toho minuli?
Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
BIELA MAČKA
AUTHOR
3. februára 2015, 16:38 delete

Pamätám si na články o Medik8 a najmä si pamätám ich vysokú cenu za zatiaľ pomerne neznámu a neoverenú značku. Každopádne verím, že môžu byť dobré, ale o kúpe budem uvažovať až vtedy, keď ich uvidím v Tvojich ďalších spotrebovaných produktoch :-)
//kaviareň//

Reply
avatar
3. februára 2015, 16:51 delete

Ten sprcháč od Baley voní nádherně! :)

Reply
avatar
martha
AUTHOR
3. februára 2015, 17:43 delete

Mala som Nivea micelárnu vodu a tiež ma prekvapila. Bola dobrá. No teraz som sa opäť vrátila k Bioderme.

Reply
avatar
3. februára 2015, 21:07 delete

Súhlasím so všetkým čo píšeš a určite ich uvidíš akurát si netrúfam napísať kedy tam bude to očné sérum. To inak nechápem ako má človek minúť- je to riedke ako voda, prvé dva mesiace to používaš máličko a potom síce denne ale aj tak. No mačka, budeš musieť ostať moja verná čitateľka aby si ho tu našla aj v roku 2018 :)))

Reply
avatar
3. februára 2015, 21:08 delete

Ja som zatiaľ nenašla odvahu vrátiť sa k Bioderme potom, čo ma vtedy štípala :(

Reply
avatar
LUHULKOVA
AUTHOR
3. februára 2015, 22:54 delete

ten balea sprej vypadá skvěle!

Reply
avatar
Whatever
AUTHOR
3. februára 2015, 22:57 delete

Micelarku od Nivei mam taky a jsem s ni moc spokojena :-)

Reply
avatar