HA! Uhádla som :)


Tento micelárny gél od Ziaje som mala dom už nejaký ten piatok. Čakala som kým sa mi minie ten, čo aktuálne používam, ale keďže to sa asi tak rýchlo nestane, povedala som si, čert to ber a urobila som na poličke jednoducho výmenu. No a pointa je, že už som aj zabudla ako vonia a keď som išla do sprchy povedala som si, že nejdem ho študovať, pokúsim sa na to dôjsť sama. A viete čo? Došla som!  Gél totiž vonia naozaj hodnoverne a myslím si, že každý v ňom ľahko identifikuje uhorku a mätu. A to som bola potom v sprche ešte radšej, pretože to beriem tak, že už je tu jar a ochvíľu aj leto a nie je nič lepšie ako osviežujúce sprchové či pleťové gély. A málo čo osvieži lepšie ako kombinácia uhorka a mäta!


Čistiaci gél je určený pre každý typ pokožky (za predpokladu, že vám sedí jeho vôňa) a okrem hlavných dvoch voňavých zložiek obsahuje aj PHA kyseliny. Pokožku krásne prečistí, mierne ju aj ochladí a nechá ju na dotyk veľmi príjemne jemnú. Ja veľmi oceňujem pumpičkový aplikátor, ktorý bol príjemnou zmenou po klasickej tube, ktorú som mala doteraz. 

Cena čistiaceho gélu je 4,39 € a určite poteší vedieť, že v tejto uhorko-mätovej sade sa nachádza aj pleťový krém a telové mliečko. Ja si robím ešte zálusk aj na krém, pretože tá predstava chladenia v letných horúčavách je proste super :)

Pre tých, čo nevedia, kde zháňať Ziaju odporúčam odložiť si na lištu tieto dve stránky, kde môžete objednávať ich produkty:

A čo vy? Používate čistiace gél? Ktorej značky? Čo poviete na uhorkovú kombináciu?
Previous
Next Post »

12 komentárov

Pre písanie komentárov
Daniela P
AUTHOR
27. apríla 2016, 8:26 delete

Zaujímavé, o micelárnom gely som ešte nepočula (: super článok...

Daniela

Reply
avatar
martha
AUTHOR
27. apríla 2016, 12:51 delete

mne ziaja moc dobre nerobí, mala som sadu sensitive a nejak mi nesadla. teraz som sa zas vratila k bioderme, s tou som nadmieru spokojna

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
27. apríla 2016, 20:17 delete

Mám ho tiež doma a absolútne ho milujem, je proste dokonalý ♥

Reply
avatar
27. apríla 2016, 21:55 delete

jeejda to mi je ľúto :/ vždy je škoda, ak nejaký výrobok dobre nesadne :/

Reply
avatar
27. apríla 2016, 21:56 delete

Aj pre mňa to bola novinka :) A ďakujem :)

Reply
avatar
Alfa
AUTHOR
28. apríla 2016, 10:55 delete

Čistiaci gél nepoužívam, ale naopak o tejto značke čítam čoraz viac a viac a určite nepotrvá dlho, kým sa rozhodnem niečo od tejto značky vyskúšať aj ja. :-D Mne sa tiež veľmi páčia tieto pumpičkové aplikátory, aj keď paradoxne doma žiadny taký produkt nemám. A ba mám! :-D olej na vlasy, ktorý už ale tiež nepoužívam. :-D

Reply
avatar
28. apríla 2016, 20:53 delete

Já jsem micelární gel zkoušela od Lirene a byl docela super, a tenhle je druhý o kterém slyším.

Reply
avatar
Cotton Latte
AUTHOR
28. apríla 2016, 21:06 delete

Jee vůně okurka a máta by se mi moc líbila! -L

Reply
avatar
29. apríla 2016, 6:43 delete

Ziaja je u mňa super, som spokojná hlavne s telovým mliekom :)

Dominika Makarová fashion blog

Reply
avatar