Jeden mesiac nula, druhý 2


Aj vám sa to stáva, že jeden mesiac sa vám zázračne minie výrobok, ktorý nutne potrebujete a druhý mesiac máte podobný hneď dvakrát? Mne sa to síce nestáva často, ale príde mi úsmevné, že keď som presne takto pred dvoma mesiacmi potrebovala podkladový lak na nechty nemala som doma ani jeden a teraz mám rovno dva :) Môžem používať na striedačku. A tu sa dostávame k tomu, že som si pre vás dnes pripravila predposlednú recenziu neznámych výrobkov, ktoré som si mohla vybrať zo stránky http://budkrasna.eu/.  Podkladový lak na nechty bol prvý výrobok, ktorý som si na stránke vybrala, pretože som ho potrebovala vyslovene nevyhnutne. Na stránke mali v ponuke celkom veľa nechtových prípravkov, ale mne do oka udrel Joko 7 v 1 nechtový elixír.  Lak má na starosti 7 vecí:

1. Posilňuje 2. Podporuje rast nechtov

3. Stvrdzuje
4. Chráni  
5. Vyhladzuje

6. Hydratuje
7. Dodáva lesk


 Čo sa týka samotného laku, je to príjemný podkladový lak ako každý iný. Bezfarbená textúra poskytuje ochranu (a nie farbu) a po jej zaschnutí jednoducho nanesiete ochranný lak. Lak obsahuje keratín, vitamín D a E, argánový olej a extrakt z rias.

Pre mňa je podkladový lak absolútna nevyhnutnosť a vždy ním začínam svoju manikúru. Čo sa týka tohto laku môžem len potvrdiť, že farebný lak mi s ním vydrží 5-6 dní, čo je však moja bežná klasika. Na stránke ho zoženiete za 3,5€.

A čo vy? Dodržujete manikúrovú postupnosť - podlak-farebný lak-nadlak? Aký podlak používate?

 
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
25. apríla 2016, 20:16 delete

nepoznam znacku, ale kludne by som skusila.

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
25. apríla 2016, 20:55 delete

Kludne vyskúšaj. Nájdeš ho u mňa na www.budkrasna.eu a teraz máme do konca aprlíla aj zľavu na celý nákup. :) s pozdravom Zuzka - Buďkrásna

Reply
avatar