Posledný neznámy


A je to tu! Posledná recenzia z výrobkov, ktoré som si mohla vybrať zo stránky http://budkrasna.eu/.   Nestáva sa to často že by som hovorila to najlepšie na koniec, ale dnes to veru sedí. Ani som to sama nečakala, ale tento rúž sa stal jednoznačne topkou z celej zásielky. Ak chcete vedieť prečo, neostáva vám nič iné, len čítať ďalej :)


Aby som vám o ňom najprv čosi trochu povedala, rúž je z kolekcie Just Lips a stojí 3,5 €. Všimla som si, že na stránke majú aj matnú kolekciu a ceruzkové rúže, ale ja som chcela vyskúšať starú dobrú klasiku v peknej farbe. Na prvý pohľad ma hneď zaujalo číslo 10 - čo bola akoby mierne oranžová červená. 


A teraz poďme na samotný rúž. Farba úplne splnila, ba až predčila moje očakávania. Je to krásna oranžovo - červená ideálna na leto a presne taká, ktorá mi doma chýbala. K tomu, aby som rúžu dala jednotku dopomohli hlavne dve veci. Rúž je vcelku lesklý, čo ma prekvapilo a nebudem klamať, potešilo. Je to proste úplne letná záležitosť - super farba a pekný lesk k nej! Páči sa mi aj konzistencia, ktorá je príjemne mastná a určite nevysušuje. Pozerala som si na stránke zloženie a nájdete v ňom jojobový olej a bambucké maslo, takže týmto zložkám ďakujem za super hydratáciu :)Lesk vidno hlavne na perách nižšie, ale farbu si užijete na oboch fotkách :)


Zoznámte sa teda s mojím letným kamarátom, určite ho ešte uvidíte. Zaručene na videu z ktorého pochádzajú aj tieto fotky (uvidíte čoskoro) a ktovie kedy ešte.

Ak máte aj vy nejakých letných obľúbencov alebo novinky dajte vedieť rada sa inpširujem! Aký rúž inak používate najčastejšie? Nízka cena pri neznámej značke vás odrádza alebo láka?

Previous
Next Post »

9 komentárov

Pre písanie komentárov
Monica Noir
AUTHOR
11. mája 2016, 8:01 delete

Nádherná farba! ♥

Reply
avatar
kuku lienka
AUTHOR
11. mája 2016, 8:38 delete

Ja mam divné pery a rúže sa mi vôbec nehodia :( ale tebe seknu ;)

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
11. mája 2016, 13:25 delete

nízké ceny mě celkově lákají:D! chudý studentský život:(
Rtěnka se mi moc líbí:)

Somethingbykate

Reply
avatar
Cotton Latte
AUTHOR
11. mája 2016, 21:11 delete

Moc hezký odstín :) Já v létě nejraději nosím růžové-jak jemné, tak i křiklavější. -L

Reply
avatar
11. mája 2016, 22:24 delete

Ale ja síce už nie som študentka ale hovorím si, kto šetrí má za tri :)

Reply
avatar
11. mája 2016, 22:25 delete

ďakujem :) a skúšala si aj s ceruzkou?

Reply
avatar
Daniela P
AUTHOR
12. mája 2016, 8:29 delete

Tá farba je ozaj krásna a sluší ti.

Lifestyle & beauty by Daniela

Reply
avatar