Potešenie viackrát za deň


Zamysleli ste sa niekedy nad tým, že väčšinu kozmetiky si vlastne užívame minimálne? Sprcháč používame raz denne - pričom koľkokrát sa vám stane, že si dáte len rýchlu sprchu a ste radi, že to máte za sebou. Telové mlieko - si väčšina z nás podľa mňa nedá viackrát ako 3x za týždeň, pretože na to nie je čas alebo sme jednoducho lenivé. A čo tá drahá a voňavá maska na vlasy? Dvakrát za mesiac? A teraz, aký výrobok používame viackrát denne? Mňa napadajú len tri - balzam na pery, parfém a mydlo na ruky. Kým do tých prvých dvoch sme ochotné investovať mydlo na ruky je podľa mňa pre každého na spodnej priečke beauty záujmu.


A k tomu ja osobne mydlo na ruky použijem doma aspoň 5x denne. Cez víkedy to ani nepočítam. Je to teda viac ako sprcháč, poteší ma to častejšie a tým pádom by som si logicky mala dať záležať na tom, čo mám doma. Ale pravda je taká, že mydlo na ruky zvyčajne beriem to najlacnejšie v drogérke a toto je asi prvýkrát, čo mám doma ,,premyslenejšie mydlo". Prečo premyslenejšie? Pretože má pekný obal, krásne vonia a robí mi úprimne radosť.

Určite nebudem jediná, koho Ziaja poteší novými mydlami na ruky, ktoré nájdete v troch vôňach: 
  1. čaj a škorica
  2.  grapefruit a mäta
  3. tamarind a pomaranč
Mňa osobne zaujalo najviac to prvé, ale príde mi to ako zimná vôňa a keďže teraz sa už blíži leto zvolila som osviežujúci grep a mätu. Mydlo má krásnu žiarivo zelenú farbu a vonia ako svieži grep. Mätu tam moc necítim, aj keď bez nej by to možno bola sladká grepová vôňa, kdežto teraz je to skôr príjemná svieža vôňa. Ak sa vo vašom meste nenachádza Ziaja obchodík odporúčam e-shop http://www.fortis-slovakia.com/ a http://ziaja.sk/, kde nájdete väčšinu sortimentu. Mydielko stojí 2,99 € a ja sa už teraz teším na zimu, keď vyskúšam tú jednotku :)

A čo vy a mydlá? Kupujete si nejaké špeciálne či beriete tie najlacnejšie ako ja? Ktorú kozmetiku vyberáte najdlhšie?


Previous
Next Post »

9 komentárov

Pre písanie komentárov
Daniela P
AUTHOR
24. mája 2016, 6:41 delete

Presne tak... ja vyberám najdlhšie asi dekoratívku a potom krémy na tvár.

Lifestyle & beauty by Daniela

Reply
avatar
kuku lienka
AUTHOR
24. mája 2016, 7:27 delete

Ja používam mydlo na ruky od Balea Sensitive :) ja nemám rada, keď si s niečím parfumovanym umyjem ruky 👐 takze u mna len jemne nevtierave vône... Ked je niekde niečo parfumove na ruky, tak si s tým ruky umyjem, ale uz sa mi stalo, ze to bolo az moc a ostalo mi z tej vône az ťažko, ked som ju cítila z rúk...

Reply
avatar
Bellatrix
AUTHOR
24. mája 2016, 11:03 delete

telove mlieko pouzivam po kazdom sprchovani - teda každý den a masku na vlasy po kazdom umyti vlasov - teda každý, alebo každý druhy den :D

Reply
avatar
Cotton Latte
AUTHOR
24. mája 2016, 15:05 delete

Z těch uvedených bych si pořídila taky ten grep, určitě je super :) -L

Reply
avatar
25. mája 2016, 19:03 delete

Presne málo kto si dá záležať na mydle na ruky :)

Reply
avatar
25. mája 2016, 19:04 delete

Ja používam tiež najčastejšie Balea ale skôr všetky tie voňavé :) A vždy si hovorím úplny opak ako ty- kiež by tá vôňa dlhšie vydržala :)

Reply
avatar
25. mája 2016, 19:04 delete

fakt masku tak často? A nezaťažuje ti vlásky?

Reply
avatar
Monica Noir
AUTHOR
8. júna 2016, 9:52 delete

Presne to isté mydlo mám! Vonia úplne úžasne! :D

Reply
avatar