Heuréka! Americký úlovok n. 3 :Clarins Lip Comfort Oil


Myslím si, že je na mojom blogu vidieť, že som skôr drogériový ako parfumériový nákupca. Je to dané dvoma vecami - keď už do niečoho investujem je to pleťová kozmetika, myslím si, že dekoratívka sa dá nájsť fakt dobrá aj v drogérii a po druhé - dekoratívka, ktorá ma láka u nás buď nie je k dostaniu, alebo je strašne predražená. Clarins Lip Comfort Oil je tak pol na pol, ale dôvod, prečo som do neho investovala je strašne jednoduchý - neskutočne som ho chcela :)
Podľa mňa som na neho striehla viac ako trištvrte roka, mala som načítané všetky dostupné recenzie, napozerané všetky videá a vedela som, že tento +- 16€ balzam na pery musí byť môj. 


Je to síce hlúposť, ale strašne sa mi páčilo, že je to balzam na pery so štetcom. No uznajte, neznie to cool? Navyše, ak si pozriete recenzie na nete (alebo dočítate do konca tú moju) tak zistíte, že ide o balzam s extra hydratáciou určený pre popraskané, dopukané pery, ktoré sú citlivé. Balzam má pery regenerovať, hydratovať, zvláčňovať a dodávať im potrebnú výživu aby nedošlo k takýmto stavom.  Podľa popisku geniálna vec, za trochu premrštenú cenu, ale ako keby som bola prvá, kto si kupuje takéto veci. Na výber bolo viacero vôní, ale ja som chcela medovú, pretože tá mala byť najviac liečivá a je to ako keby ,,vlajková loď" tohto produktu.


Balenie je podľa mňa prekrásne! Vyzerá ako malý elegantný lesk (7ml) s rozkošným tučnučkým štetcom. Samotný balzam je príjemne hutný a pery naozaj úžasne premastí. Aj keď je to balzam, na perách pôsobí mastne a lesklo ako lesk, čiže v konečnom dôsledku lesk ani nepotrebujete.  

Chcela by som však naozaj zdôrazniť, že aj keď je to pekné a milé, je to reálne balzam na pery a naozaj ich chráni a nevysušuje. Testovala som ho počas viacerých letov a pobytoch na letiskách a viem, ako sa moje pery správajú keď sú dlho v klíme. Obstál na 1* a ja neľutujem ani eura, čo som za neho dala. Navyše má veľmi príjemnú sladkú medovú vôňu, ktorá len znásobí ten príjemný pocit.


Je možné, že by vám pery hydratovala aj vazelína, ktorá stojí 2€. Ale aj voňavku zoženiete za 5€ a veľa z nás má doma luxusné parfémy - a pre mňa je toto niečo také. Robí to to, čo sľubuje a navyše je to naozaj úžasné na pohľad :)

A čo vy? Máte doma aj vy nejakú luxusnú vec pre radosť? Počuli ste o tomto balzame? 


Previous
Next Post »

17 komentárov

Pre písanie komentárov
6. septembra 2016, 9:09 delete

Tento olejový balzam by som aj ja raz chcela skúsiť, vyzerá fakt luxusne :) Ja som si toto leto kúpila lovely lip balm od Clarins, nevedela som mu odolať :)

Reply
avatar
6. septembra 2016, 9:10 delete

Tento olejový balzam by som aj ja raz chcela skúsiť, vyzerá fakt luxusne :) Ja som si toto leto kúpila lovely lip balm od Clarins, nevedela som mu odolať :)

Reply
avatar
6. septembra 2016, 10:42 delete

No ja osobne by som toľko za balzam nedala, ale ako píšeš, každý máme svoje a to zasa ja investujem do knih, aj eknihy sú lacnejšie, ale väčšinou aj tak kúpim papierovú drahšiu :)
No ale iné som chcela, ja milujem kokosový olej na všetko, ale od kedy som objavila bambucke maslo, tak ficim na ňom a to je aj na popraskané pery pre mňa top ;)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
6. septembra 2016, 14:12 delete

Ja zase ako balzam nepoužívam nič iné ako jelení loj, pretože keď ma nejaký aj zláka, strašne mi na ňom vadia silikóny, vône a celkovo príliš veľa chémie... som sa rozmaznala a už na pery nedám nič iné (a paradoxne jelení loj je mega lacný, čiže môžem míňať na všetky ostatné druhy kozmetiky :D )

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
6. septembra 2016, 14:14 delete

jaj a aby som nezabudla, so značkou Clarins vôbec nemám dobre skúsenosti, tak mám zafixované, že sa jej vyhýbam :/ už ani neviem, čo od nej som mala také zlé, ale neviem ten blok prekonať :D myslím, že to bola nejaká dekoratívka, púder a make-up alebo tak

Reply
avatar
6. septembra 2016, 18:10 delete

O tomto balzame som ešte nepočula, ale má krásny obal, vyzerá fakt luxusne :)
Len do balzamu by som ja osobne toľko neinvestovala :D
World of Nicol | Back to school giveaway

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
6. septembra 2016, 21:06 delete

o balzámu slyším poprvé, ale úplně tě chápu, když prostě něco chci a hodně, tak to prostě musím mít :-D

Somethingbykate

Reply
avatar
6. septembra 2016, 21:37 delete

Wau, tak o tomto som naozaj vôbec nepočula, no vyzerá to veľmi zaujímavo. Priznám sa však, že si nie som istá, či by som mala odvahu niečo z ameriky objednať. Najmä ak by som o tom ešte nečítala recenziu alebo nejaké hodnotenie :)

Reply
avatar
6. septembra 2016, 22:10 delete

majú ich už aj u nás :) a ja som neobjednávala ale kupovala naživo :)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
7. septembra 2016, 21:50 delete

Za takú luxusnú vec pre radosť považujem svoju obľúbenú riasenku od Chanel, tú si asi budem kupovať kým ju neprestanú vyrábať. Inak, na tento olej mám tiež zálusk, ale chcela by som skôr tu malinovú verziu :)

Reply
avatar
8. septembra 2016, 21:08 delete

Inak aj to ma láka :) ďalšia vec v poradí :)

Reply
avatar
8. septembra 2016, 21:08 delete

a aké máš konkrétne bambucké na pery? Daj tip :)

Reply
avatar
8. septembra 2016, 21:10 delete

Mňa neláka vôbec ich pleťovka a toto je vlastne prvá vec akú od nich mám :) potom by som ešte chcela ten lesk a to je asi všetko :)

Reply
avatar
8. septembra 2016, 21:11 delete

jj sto ľudí sto chutí :)

Reply
avatar
8. septembra 2016, 21:11 delete

je to taká pekná blbinka :)

Reply
avatar
8. septembra 2016, 21:12 delete

tú si kúpim ako druhú keď miniem tento :)

Reply
avatar
Peggie
AUTHOR
11. septembra 2016, 20:39 delete

Tento olejíček jsem si pořídila v květnu :) Ale řekla jsem si, že ho otevřu až spotřebuji olej Balea :D

Bomb Cosmetics | Tělový scrub Limetka & Brusinka

Reply
avatar