Prírodné žienky - toto sa vám bude páčit


Ako sa mi len darí míňať výrobky posledné mesiace! To by ste pozerali :) Normálne mám preplnené tašky s prázdnymi tubami a až sa hrozím toho natáčania, pretože to video snáď nebude mať konca :) No a ako sa mi uvoľnilo miesto na poličke zalovila som do mojich zásob a vytiahla produkt, na ktorý si brúsim zuby už nejeden mesiac! Bioaktívna čistiaca emulzia od Nobilis Tilia je jedna úžasná vec!Bioaktívne výrobky sú podľa mňa ten top, čo Nobilis má a ak si chcete dopriať niečo špeciálne a lepšie určite sa pozriete na stránke aké výrobky sa tam nachádzajú. Ja som na jeseň a zimu hľadala niečo veľmi šetrné a nevysúšajúce a našla som! Čistiaci gél obsahuje rastlinné tuky vďaka ktorým pokožku nevysušuje a je ideálnym čistiacim prípravkom pre každý typ pokožky.Okrem toho obsahuje prírodné čistiace látky na báze cukru, mastných kyselín, olivového oleja a rastlinného glycerínu. Gél sa môže používať aj ráno aj večer, ale ja sa priznávam, že si ho vždy šetrím na večer a neskutočne sa teším na celý proces odličovania.

Používam ho na jemne navlhčenú pokožku - do rúk si dám 5 pumpičiek a jemne vmasírujem do tváre. Pokožku masírujem asi 2-3 minútky a následne navlhčeným uterákom zotriem. Pleť je krásne odlíčená a hlavne vôbec nepne.

A viete čo? Ešte neviete to najlepšie :) Gél má tú najkrajšiu vôňu na svete! Vonia ako zmes posekaných ruží. Nie je to ale tá chemická vôňa ruží ale je to tá krásna prírodná vôňa pri ktorej sa ocitnete v nejakom záhone a len si vychutnávate tú krásu.


Za mňa jednoznačne výrobok jesene a ak máte radi kvalitné výrobky určite sa na neho mrknite. Ja ho mám z http://www.navratkprirode.sk/ kde stálo 100ml balenie čosi pod 20€. Ak si nie ste isté, či je to pre vás to pravé orechové majú aj malé testovacie balenie, na základe ktorého si môžete overiť či je to ono :)

A čo vy? Aký máte teraz odličovač? Láka vás niečo nové? Dajte tipy :)Previous
Next Post »