Jesenná pusa s Frostiest Mauve


S jeseňou si podľa mňa väčšina z nás spája hlavne výrazné farby. Vínová, hnedá, červená - toto sú presne tie farby rúžov, ktoré by určite nemali chýbať vo vašej jesennej výbave. Jediný problém je, že asi s nimi nepokryjete každý deň. Možno som jediná, ale mne sa niekedy naozaj nechce. Niekedy si rada dám jednoduchší make-up, pri ktorom si nemusím dávať pozor, čo sa stalo s mojim rúžom po jedle alebo po rýchlom obede. Veď viete, niekedy aj trochu pohodlnosti nezaškodí :)


A presne takýto je tento Avon rúž v odtieni Frostiest Mauve. Na prvý pohľad nie úplne výrazná farba, ale o to viac ju podľa mňa využijete a oceníte. Za mňa ideálna jesenno/zimná farba, kedy preferujem farby so striebornejším nádychom, ktorý presne vystihuje toto obdobie. Rúž je jemne ružový, možno až vo farbe vašich prirodzených pier, akurát im dá ako keby viac šťavy a lesku.


Rúž je z mojej obľúbenej kolekcie Ultra Colour Rich, ktorá je tá najlepšia na zimu, pretože tieto rúže sú príjemne mastné a hydratujúce. Obsahujú bambucké maslo, omega olej a vitamínom E. Mne pripomína pigmentovaný balzam na pery, ktorý sa používa naozaj pohodlne a vyzerá veľmi pekne. 
Uznajte samé :)
Tým, že ide o mastnejšie rúže treba aplikáciu opakovať cca každú hodinku. Na druhú stranu, tým, že je skoro ako balzam to máte raz dva :)

A čo vy? Aj vy ste niekedy taký ten maľovací lenivec? Čo hovoríte na túto farbu?
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Kate P.
AUTHOR
25. októbra 2016, 18:40 delete

ano někdy se mi také nechce a jsem líná se pořádně namalovat:) Barvička se mi líbí a i když jsou fajn tématické rtěnky, lesky a další, občas nevadí využít i ty netématické barvičky :)

Somethingbykate

Reply
avatar
27. októbra 2016, 9:27 delete

jj presne, mať taký ten dobrý neutrál v zálohe sa vždy hodí :)

Reply
avatar