W7 Hollywood Bronze&Glow


Pred pár týždňami som si povedala, že dám všetku svoju komfortnú kozmetiku bokom a začnem používať nové veci. Človek totiž neskutočne ľahko skĺzne do toho, že používa len dobré, overené veci a niekedy sa mu proste nechce experimentovať. Mám doma otvorených napr viacero riaseniek ale aj tak vždy ráno chytám len jednu, tú ktorú mám najradšej. No a teraz sa to zmenilo! Všetko dobré išlo bokom :) Navyberala som si mix nových vecí, starších zabudnutých klasík a aj výrobky,ku ktorým by som rada objavila nejaké nadšenie :) Dnes začneme s novinkou, ktorou je W7 Bronze& Glow paletka.


W7 značku som evidovala z veľa blogov ale popravde vôbec som nevedela kam ju zaradiť. Dlho som si myslela, že je to nemecká značka, kým som ju nevidela v New Yorku v každom druhom obchode. Tam som si strašne chcela kúpiť takú tú ich plechovú paletku tieňov, ale všade kde boli, boli rozbité. Tento set bronzer a rozjasňovač som tam nevidela, prvýkrát ma očaril až na stránke http://www.pinkdot.cz/. Rozjasňovačov tam majú veľa ale tento ma zaujal asi najviac. Stojí okolo 4€ a za toľko peňazí naozaj veľa muziky. Ako môžete vidieť paletka  sa skladá z dvoch častí - samotný bronzer a rozjasňovač. Bronzer má v sebe skryté zlaté odlesky, čo vyzerá naozaj krásne a pokožke to dodáva o čosi väčší šmrnc. Rozjasňovač je tiež so zlatými odleskami a dá sa použiť krásne s hocijakými líčkami. 


Paletka je veľmi dobre pigmenovaná a povedala by som, že na jedno nanesenie nanesie presne toľko produktu, koľko má. Žiaden marfušovský efekt nehrozí, skôr pekné, prirodzené líčenie. Na mne drží pekne od rána do večera bez potreby akékohoľvek doťukávania. Farby sa dajú pekne použiť aj ako očné tiene - držia a vyzerajú rovnako pekne. 


Aby som nezabudla :) Paletka je byteľná, z dobrého plastu, takže ju môžete prenášať a bude úplne ok :) Nie je k nej štetec takže to budete musieť zaloviť v domácich zásobách.


A čo vy? Máte nejaké skúsenosti s W7? Poznáte ich plechovú paletku? Alebo mali ste niečo iné? Láka vás táto značka?
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
Kate P.
AUTHOR
28. októbra 2016, 19:07 delete

neměla jsem nic, tato značka mě láká, většinou na ni čtu velmi kladné recenze :)

Somethingbykate

Reply
avatar
Sisters hoods
AUTHOR
29. októbra 2016, 10:56 delete

Je pravda, že tato paletka mě vždy lákala ;) konturování miluju ;) ♥

Reply
avatar
30. októbra 2016, 21:07 delete

niet divu, má naozaj super výrobky :)

Reply
avatar