Čítaj, nemaj predsudky a zaobstaraj si super výrobky za pár eúr :)

Upozornenie: čaká vás najdlhšie intro k recenzii ever :)


Pred pár týždňami som videla na yotube video Luis ( Sprinkleofglitters) ktoré malo názov, že by topky závideli a každopádne bolo vidieť, že v tom videu bude nadávať na produkt inej youtuberky (Zoelly). Ono to, že sú baby k sebe zlé je škaredé, ale bohužiaľ nie nevídané a divné na celom tomto videu bolo, že išla kritizovať produkt jednak top svetovej youtuberky a jednak jej najlepšej kamarátky. Že to bolo video s nadpisom, ktorý vyslovene núúútil na kliknutie klikla som si ho a zistila, že Luis by síce bola nadávala na produkt Zoelly, ale len preto, že si neprečítala poriadne návod a používala výrobok inak ako mala. Na to som si povedala - komu sa už len toto môže stať.. Veď čítam nie? 

Ale! Pravda je taká, že nebyť zvláštnej zhody náhod ja by som s Niveou robila to isté. Došiel mi do roboty tento DOKONALY balíček, všetci sme ochkali, achkali a divili sa - koho toto napadne? Ja celá nadšená a pohrúžená do najkreaktívnejšej zásielky ever som evidovala že mi došiel deodorant, pena na holenie a telové mlieko. Takto som to vnímala a takto by som to bola používala. Poobede som už išla domov a zhoda náhod ma zastavila kolegyňa, že čo som vlastne dostala. S radosťou som jej otvorila krabicu a ona začala študovať popisky na balení a po pár sekundách hovorí - sprchová pena, aké cool. A že sprchová? Nie, nie to je pena na holenie. A ona, že nie pozri si - to je sprchová pena. A vtedy mnou len mráz prešiel, že ktovie koľko výrobkov mám doma a používam ich úplne inak, akoby sa mali. 

Takže prepáčte toto dlhé intro, ale dúfam, že chápete, že okrem prekrásneho balenia je tam PENAAA! na sprchovanie :) taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak som sa tešila ju testovať :)


A asi chápete, že musím začať tou kontroverznou penou! Ja milujem peny! Ak nemáte doma vaňu ste odkázaný na všetky ostatné peny, ktoré môžete používať :) Peny na vlasy, peny ako telové mlieko, odličovacie peny, peelingové peny a najlepšie sprchové peny! Prečo je ich tak málo? Mám pocit, že ich boom bol pred pár rokmi a odvtedy nič. A k tomu je to tak úžasná vec!


Ako táto Nivea pena :) začnime tým, že má skvostné balenie! Krásny ružový flakón z ktorého ide pena tak hustá, že ani Jamie Oliver by ju tak nevyšľahal. Hustá, hustná a krásne sa rozotierajúca po mokrom tele. Pokožku krásne prečistí, nevysuší a prevonia. A tá vôňa! Mňam! Na obale sa píše malina a rebarbora ja hovorím maliny a jahody. Dokonalá sladká a ovocná vôňa :) Inak viete, čo by bolo ešte cool? Keby bola pena ružová :) chápem, že farbivá a tak :) ale cool by to bolo. Strašne sa teším, že si kolegyňa prečítala popisky! O toľko radosti by som inak došla :(


Čo je neskutočne fascinujúce a úplne sa tu potvrdí pravidlo nesúď knihu podľa obalu je telové mlieko s ružou a argánovým olejom. Na prvý pohľad by ste povedali, že mlieko bude identicky sladké ako pena alebo deodorant, ale nie je. Na obale sa píše, že je s vôňou ruže, ale ja tam ružu absolútne necítim. Mlieko je v kategórii 50 shades of Nivea čo znamená, že vonia klasicky Niveácky len s jemnejším bledomodrým odtieňom. Je to tá prekrásna jemná a čistá vôňa, ktorej sa neviete nabažiť a nikdy vás neomrzí.
Dala som ho ovoňať inak 5 ľuďom v okolí a všetci sme sa zhodli, že tam ružu necítime :) Mlieko je výživné ako maslo ale s tým rozdielom, že veľmi rýchlo zasychá. Pokožka je po ňom vynikajúco hydratovaná, vláčna a nelepí. Povedala by som, že absolútne ideálny výrobok na zimu, pretože premasťuje vážne prvotriedne a prináša skvostný pocit čistoty. Vidíte! To vo mne evokuje tá Nivea - pocit čerstvo voňavých obliečok :)


A posledná vec, ktorú som mala v balíčku bol Flower Time deodorant. Ako som spomínala veľakrát -som deodorantový prevliekač kabátov a väčšinou si v drogérii vyberám podľa toho, čo je v akcii. Jediná vec, ktorá mi nesedí sú tie bio slané alebo krištáľové deodoranty, pretože ak sa holíte na sucho zažijete potom peklo. Každopádne! Tento som ešte neskúšala a tak som bola zvedavá, čo to bude. Dizajn deodorantu sa mi veľmi páčil, ale mierne ma prepadol strach, že to bude voňať ako nejaká marakujová Balea alebo broskyňové Fa :) A zase omyl! Deodorant vonia opäť neskutočne príjemne, jemne Niveácky (inak jedna z najlepších vôní pre deodorant, aké môžu byť) a trošilililinku tam cítite jemno sladký podtón, ktorý sa vymyká modrej plechovke z normálu. Naozaj príjemná, nerušivá vôňa, ktorá sa nebije s parfémom ani vo vás ráno nevyvolá hlad.
Deodorant má inak super rozprašovač :) Znie to síce divne, ale má fakt dobrý rozptyl a pohodlné dávkovanie. Za mňa výdrž na 1, ale berte ma ako podpriemerného potiča :)

Za mňa - musíte vyskúšať všetky! Pretože pena je super zábavná a extrémne voňavá, pretože mlieko je super hydratačné ale rýchlo schne a pretože deodorant vonia jemne ako Nivea ale s príjemným sladkým nádychom kvetov. Takže preto! A ešte preto, že to je Nivea a tá má super ceny, takže to ani neublíži vašej peňaženke :)

A čo vy? Čo ste mali naposledy z Nivea? Máte radi výrobky, ktoré nie sú úplne tradičné? Sprchovacie peny, vankúšikové make-upy, zlupovacie laky? Viete, také tie blbiny?

Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Zuzanka
AUTHOR
15. septembra 2017, 19:22 delete

Penu zajtra kupujem! :D

Reply
avatar
18. septembra 2017, 18:41 delete

verím, že budeš rovnako nadšená!

Reply
avatar