Chcela by som....Origins, Jo Malone a Armani


Povedala som si, že nachvíľu obmedzím moje nákupné šialenstvá a nakupovať budem len v svojej hlave. Malo by mi to vydržať mesiac a za ušetrené si v novembri doprajem niečo, po čom mi srdce veľmi piští :) Aby sa moja nákupná zdržanlivosť neminula účinkom rozhodla som sa špecifikovať si tri veci, ktoré fakt chcem a potom si jednu dopriať. Keby som si totiž kúpila všetky to by som zrovna nemusela vôbec šetriť..

Keď si odmyslím zoznam oblečenia, ktoré má vábi vo výkladoch každý deň cestou do roboty (veľká nevýhoda, keď robíte v Auparku) ostanú mi 3 kozmetické výrobky, ktoré podľa mňa stoja aj za trocha čakania :) Čo poviete? 


Celé toto šetrenie je viac menej kvôli tomu, že by som si chcela kúpiť ďalší parfém (ktorý nepotrebujem) a rada by som opäť siahla do Jo Malone vôd. V hlave mám tri, ktoré medzi sebou bojujú a myslím si, že finálne si vyberiem v moment, keď si budem klikať objednávku. Zvažujem tento, čo je na obrázku BlackBerry and Bay, láka ma aj Red Rosed a do tretice Nutmeg and Ginger. Na moju obranu v poslednej dobe som minula tri parfémy, takže miesto na poličke veru mám :)


Ak v novembri uznám, že viac ako ďalší parfém uživím viac kvalitnú pleťovku tak aj tu mám jedného favorita. Už veeeeeeeeeeeeľmi dlhú dobu by som chcela vyskúšať niečo od Origins. Origins mám napozeraný od odličovačov, masiek, sér, krémov. V Británii neskutočne obľúbená kozmetika, ktorá sa pomaličky dostáva aj k nám. Jediný problém je vcelku vysoká cena väčšiny ich výrobkov. Pravda je však taká, že aj Sesderma bola drahá ale mala naozaj reálne účinky. Takže ak by mali reálne účinky aj Origins výrobky rada by som tie peniaze obetovala. Čo ma láka najviac je krém oRIGINS Dr. Andrew Weil for Origins™ Mega-Bright. Videla som na neho výsledky predtým a potom a tým dievčatám reálne žiarila pokožka. Keď si vezmem, že nás čakajú depresívne zimné mesiace, toto by sa mohlo celkom hodiť. A do tretice ostaneme tiež pri pleti a poviem vám, že by rokoch neustáleho presúvania z wishlistu do wishlistu by som rada na svojej pokožke vyskúšala Armani Maestro make-up Nie som zástancom drahých make-upov, pretože si myslím, že rovnako dobre môže sedieť 10 € Rimmel ako 50 € Armani, ale tento by som aj napriek tomu rada vyskúšala. Ak s ním máte skúsenosti budem rada ak mi dáte vedieť - hlavne či sa vám dá pekne vrstviť? 

Ak teda dodržím, čo som si stanovila verím, že v novembri uvidíte recenziu na jeden z týchto výrobkov. Ak nie tak hanba mi! 

A čo vy? Robíte si wishlisty? Čo máte na vašom aktuálnom? 

Previous
Next Post »