Decembrové rozdávanie 1: Avon Mark Big and Daring Volume Mascara


Málokedy začínajú články tak dobre, ako začne ten dnešný :) Vec sa má totiž tak, že ak vás dnešná recenzia zaujme, tak šupito presto klikajte na môj facebook klik:tu a v poslednom príspevku označte vašu kamarátku s ktorou by ste sa podelili o dnešnú riasenku. Budúcu sobotu budem žrebovať a čo vy viete, možno je o dva týždne doma u vás. Ak ste to ešte nevyšípili reč (a súťaž) dnes nebude o ničom inom ako o mojej milovanej Avon Mark Big and Daring Volume riasenke. 


Ak ste čítali môj posledný veeeľa fotkový článok (klik:tu) videli ste, že Avon ma zásobil neskutočným množstvom riaseniek takže to pre mňa znamená len jedno - čaká nás mesiac plný súťaží. Každý týždeň zverejním recenziu jednej riasenky a o tú si vždy potom zasúťažíme na mojom FB. Zapojiť sa môže každý, stačí like-ovať moju FB stránku a označiť kamarátku s ktorou sa podelíte (v súťaži budú vždy dve riasenky). 


Úplne sa priznám, že zo všetkých riaseniek o ktoré sa bude súťažiť som poznala len túto jednu. Avon Mark Big and Daring používam už takmer rok a nemám na ňu nič iné ako pozitívne slová. Ak máte radšej ,,live" akciu ako slová líčenie s ňou nájdete v tomto:klik ako aj tomto:klik videu. Moje stále čitateľky môžu tento článok rovno preskočiť na súťaž, pretože riasenka bola na mojom blogu pečená varená :) ale! ak ste náhodou žiadnu recenziu nevideli, tak poďme rýchlo na to. 

Big and Daring je primárne riasenka, ktorá má dodať vlasom objem. Súhlas! Lenže okrem objemu riasenka vlasy krásne zafarbí (naozaj úžasná čierna farba), brutálne ich predĺži a drží celý deň ako prikovaná. Riasenka má klasický štetinkový aplikátor, ktorý riasy vytáča aj vďaka tomu, aký je veľký a oblúčikovitý. Jedinú vec, ktorú vám poradím je odličovanie odličovacím mliekom. Riasenka totiž drží ako klinec, takže večer môžete mať trochu problém. 

Minule sa mi niekto v komentároch sťažoval na výdrž Maybelline riasenky (a ja asi budem musieť súhlasiť) a vedzte, že jedno balenie tejto riasenky vydrží takmer pol roka! 
A fotky sú najlepší dôkaz :)


1 vrstva

 1 vrstva

 2 vrstvy


Tak čo? Ide sa súťažiť?

Previous
Next Post »

5 komentárov

Pre písanie komentárov
1. decembra 2017, 7:39 delete

Túto riasenku som mala a celkom mi vyhovovala. :)
Rebelliouslily

Reply
avatar
1. decembra 2017, 7:49 delete

to je zvláštne že ti sedí..mne tieto Avon Mark maskary vôbec nesedia :( ani jedna :(
MakeupbyVeo

Reply
avatar
kai
AUTHOR
1. decembra 2017, 8:29 delete

Hi friend your article is Good, please visit my blog freeliveyoung.com

Reply
avatar
3. decembra 2017, 20:50 delete

čožeee? to je aké nešťastie :(( a ktorá je tvoja NAJ riasenka?

Reply
avatar