Ojoj, toto teda vyšlo


Aj napriek tomu, že tieto ceruzky používam už nejaký ten piatok som straaaašne rada, že som si nechala ich recenziu na neskôr, pretože teraz vám zcela úprimne môžem napísať ešte väčšie nadšenie :) Vec sa má totiž tak, že vždy si v zásade na dovolenku beriem nejakú jednu zlato/hnedú paletku a k nej potom farebné ceruzky. Vďaka tomu sa viem pekne vyhrať s líčením aj s minimom maľovátok. A keďže som posledných desať dní strávila v prehorúčených emirátoch a tieto ceruzky prežili každý jeden deň úplne v pohode, musíte uznať, že mám brutal dôvod byť poriadne nadšená!

Ale poďme na to úplne po poriadku :) čo sa týka samotných ceruziek je to jedna z posledných noviniek od Dermacolu 16 hodinové Magnetic Metal ceruzky. V ich popise sa píše, že by mali vydržať 16 hodín a že by mali byť vodeodolné - uznajte, že to som si proste musela zbaliť so sebou. Na výber sú 4 brutálne krásne odtiene - zelená, modrá, bronzová a zlatá. Keď som ceruzky používala na Slovensku a krásne držali povedala som si, že hups Gosh má konečne po rokoch poriadneho konkurenta. Konečne mäkkučné ceruzky, ktoré sú neskutočne pigmentované, majú fakt krásne farby a na oku vydržia večnosť. Navyše sú o polovicu lacnejšie - pretože jedna stojí pod 5 €. Ja som sa teda absolútne zamilovala a krochkala si spokojnosťou. Ceruzky totiž fakt držia od rána do večera, nikam neunikajú a jeden ťah urobí svoje čaro pretože sú farebne sýte až až.

Ale teraz! Keď som ich mala v Dubaji a aj tam reálne vydržali to hnusné teplo, došlo k druhému zamilovaniu sa :) ceruzky držali krásne hodiny, či som ich používala ráno, večer - ako linku na horné alebo spodné viečko. Ak teda hľadáte nejaké dobré a lacné ceruzky na oči toto je jednoznačne ono. 100% spoľah, krásne farby a naozaj neskutočná pigmentácia.

A čo vy a farebné ceruzky? Máte ich radi? Či stačí hnedá/čierna?
Previous
Next Post »

5 komentárov

Pre písanie komentárov
Noela
AUTHOR
27. apríla 2018, 8:13 delete

Linky vyzerajú skvelo, mne sa najviac páčia tie dve v strede, nie som moc na také farebné kombinácie :)
THE NOELA

Reply
avatar
V3ronika♥
AUTHOR
27. apríla 2018, 13:15 delete

Barvičky i pigmentace vypadá moc hezky, ale já používám jen černou nebo bílou, do barevné bych nešla, nemám odvahu :D
V3ronika life

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
27. apríla 2018, 22:47 delete

Farby sú krásne, tá zelená je dokonalá!

Reply
avatar
9. mája 2018, 19:37 delete

Baby dakujem za komentare :)

Reply
avatar