Záchrana v ťažkých časoch


Konečne je vonku jarne! Včera som sa dokonca odvážila a k lekárke som išla len v šatách bez pančušiek :) čo znamená, že jar je teda isto tu! Keď si odmyslím moju zdravotnú stránku level mojej radosti je niekedy nad 100% :) Ale! Viete čo prichádza s teplým počasím? To, že musíme začať riešiť niektoré veci viac ako doteraz. Napríklad taký deodorant :) chápem, že pre väčšinu z vás asi úplná blbosť, ale v teplom počasí absolútny základ, bez ktorého je zákaz vychádzať z domu. Ja vám dnes ukážem môj momentálne najobľúbenejší, ktorým je Rexona Active Shield. Jednak sa mi už veľakrát osvedčil ako fakt brutálne spoľahlivá spoločnosť a jednak naozaj krásne vonia.


Má jemnú, čistú vôňu, ktorá krásne prerazí najmä v čase stresu (alebo nejakej inej záťaže). Vtedy reálne cítite ako prerazí krásna čistá vôňa a vy môžete byť spokojné, že ste úplne chránené a ok. A povedzme si pravdu, čo viac chcieť.

Inak strašne by ma zaujímalo, ako ste na tom vy s výberom antiperspiranta. Napríklad ja momentálne fičím na tuhých výrobkoch - príde mi nechladivé a príjemné. Čo máte radšej vy? Guličky? Spreje?

Dajte vedieť :)
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
14. apríla 2018, 16:39 delete

Musim povedat ze s tymto tuhym som velmi spokojna aj ja kupovala som ho naslepo len tak v drogerii necakala vela od neho ale on naozaj funguje menej sa potom ziaden zapach nic aj pri cviceni super len skoda ze ked si obliekam niekedy tmave oblecenie zaspinim si ho nim ale asi je chyba vo mne :)

Reply
avatar
15. apríla 2018, 10:35 delete

oooo čosi - ja toľkokrát ráno prepieram veci :)našťastie trochu vody na ruku a je to preč, ale bohužiaľ sa stane :(

Reply
avatar