Mixa za tutti frutti ceny


Byť na materskej je niekedy...........dlhéééééééééé :) úprimne som rada, že som si mohla ponechať časť mojej roboty, lebo kým nie je bábo doma netuším, čo zvyšok populácie robí :) väčšina môjho okolia je cez deň v práci, ísť vonku v tomto teple je pre mňa úplne, že no-go takže keby nemám robotu tak sa asi prechádzam po byte ako zblúdilý pes :) Každopádne, v rámci môjho zblúdenia som nakupovala vianočné darčeky :) a lúskala, čo dobré nájdem za pár eúr na Notino. No a našla som! Darčekovú sadu Mixa za necelých 5 €, ktorá ukrýva jednak obrovské 400ml telové mlieko a jednak veľký 100ml krém na ruky.U nás doma je Mixa nejaký ten rok doma stále, nakoľko veľmi sedí manželovi atopikovi - a za polovičné ceny oproti iným lekárenským značkám odvedie presne tú istú robotu. Keď som našla túto sadu potešilo ma ani nie tak pekné balenie (je fakt pekné o tom potom), ale hlavne tá super cena za dva produkty, ktoré u nás padnú v priebehu mesiacov.


Sada Mixa Anti-Dryness je určená pre ľudí so suchou pokožkou, ktorá má tendenciu popraskať a potrebuje naozaj veľkú hydratáciu. Mliečko má praktické pumpičkové balenie, takže sa veľmi dobre nanáša. 


Rovnako v sérii k tomuto mliečku bol v balení krém na ruky, ktorý je tiež určený pre hĺbkovú regeneráciu a veľmi suché ruky. 

Myslím si, že aj napriek peknému baleniu je to divný darček :) ale skôr praktická kúpa pre každého so suchou pokožkou, ktorá potrebuje regeneráciu a ochranu. Niekedy si môžete dopriať pekné balenie aj sami sebe :) Ak nájdem nabudúce niečo ďalšie viete, kde to nájdete :)

A čo vy a darčekové balenia? Máte ich radi či blbosť?
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Lumi
AUTHOR
31. júla 2018, 13:26 delete

Ja mám darčekové balenia rada, často sú výhodné ale Mixu by som si už asi nekúpila. Mala som raz micelárku a nebola zlá ale akosi ma ani úplne neoslovila.

Lumi z Recenzie-Kozmetiky

Reply
avatar
31. júla 2018, 21:41 delete

tú som mala aj ja a súhlas, bola priemerná :(

Reply
avatar