Nie nadarmo sa volá Iconic

Niekedy si hovorím, že keby otvorili kamennú predajňu Make-up Revolution a Sleek nedopadlo by to pre mňa dobre. Tieto dve značky brutálne uznávam a fakt si myslím, že ich očné paletky nemajú obdobu. Sú lacné, neskutočne dobre pigmentované a tie tiene držia celý deň ako prikované. Predajne naštastie nemajú :) takže Make-up Revolution si dopriavam pravidelne z https://www.parfemy-elnino.sk/ a pri Sleeku som odkázaná na manželove služobky do Londýna. No a keďže mám pocit, že som si dlhú dobu žiadnu hnedú paletku nedopriala :) muwuhahaaa (hovorí zo mňa prehriaty tehotenský mozog)povedala som si, že si tú Iconic Pro 1 jednoducho zaslúžim. 
Tak ale! 16 maximálne využiteľných prekrásnych tieňov za cenu 7€, to hádam nemusím ľutovať :)
Nie je to inak úplne klasická Make-up Revolution paletka - aby som vám povedala hneď na začiatok a mierne ospravedlnila moju posadnutosť hnedými paletkami. 
Paletka totiž ukrýva vyvážený mix matných a lesklých tieňov (osem a osem) čo mi momentálne fakt vyhovuje, pretože matné tiene sa u mňa v poslednej dobe stali rovnako obľúbené ako lesklé. 
V paletke sa nachádza aj kvalitnejší štetec a veľké pohodlné zrkadlo. Od ostatných paletiek sa odlišuje ešte v jednej veci - má matný obal - čo dodáva paletke viac luxusný a kvalitnejší punc. 


Čo sa týka samotných tieňov musíte uznať, že absolútne úžasné rozvrhnutie farieb. Od jemnejších farieb po výraznejšie (skoro až jesenné farby) a to isté v lesklom ako aj matnom prevedení. Tiene sú dokonale pigmentované, majú príjemnú maslovitú konzistenciu a na oku vydržia celý deň či vonku prší alebo je tridsať stupňov. Ja som pod nich nikdy nepoužila bázu a neviem si predstaviť, že by vďaka nej mohli byť ešte výraznejšie alebo ešte pigmentovanejšie.  Lesklé tiene

Matné tiene

Žiadnou Make-up Revolution paletkou sa nedá šliapnuť vedľa a naozaj nepoznám nikoho, komu by nevyhovovali. Nechcem počítať koľkatá je toto moja paletka, ale myslim, že ak sledujete môj blog tak chápete, že keby som ich absolútne nezbožňovala tak by mi nepribúdali nové a nové :)

A čo vy a Make-up Revolution paletky? Koľko ich doma máte? Ak žiadnu prečo? Lákajú vás? 
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
14. júla 2018, 18:37 delete

Tak ta je fakt peckova!

Reply
avatar
Petra T.
AUTHOR
15. júla 2018, 19:23 delete

Paletka vypadá skvěle! Mám značku Make Up Revolution moc ráda, paletky fakt umí :)
MyGoldenMind

Reply
avatar
16. júla 2018, 21:34 delete

ze? ja som do nej uplne zblaznena!

Reply
avatar
16. júla 2018, 21:34 delete

uplne suhlas! v tej cene bez konkurencie!

Reply
avatar