Maybelline The Eraser


Moja dcéra má už teraz jednu zázračnú vlastnosť :) urobila mi tak peknú pleť, že prvýkrát v svojom živote môžem používať len BB krémy, alebo len ľahko krycie make-upy, alebo aj nič. Pokožku mám tip top, žiarivú, rozjasnenú a nie je s ňou potrebné v zásade nič robiť. Ach, taaaaak dúfam, že to tak ostane, aj keď sa narodí! To by bolo žúžo :) No nechajme sa prekvapiť, už to nebude tak dlho trvať.

Keby sa moja dcéra ešte aj dohodla s počasím, ktoré je vonku, možno by som nebola potrebovala ani ten korektor. Ale nakoľko je v noci vonku hádam 30 stupňov a ja chodím každých pár hodín na záchod - peknú pleť mi do rovnováhy dávajú kruhy pod očami :) nič tragické našťastie, ale verte mi, že s korektorom je pohľad na mňa omnoho príjemnejší :) No a keďže teraz používam jeden korektor, ktorý je vyslovene top topov top :) poďme si o ňom napísať :)V prvom rade, ono to v zásade nie je žiadna novinka :) v Amerike je to najsamobľúbenejší výrobok už nejaký ten piatok, ale veď viete, kým to dôjde k nám tak to trošičku trvá :) aj umývačky riadu tam fičali tuším už v 70.tych rokoch :) Každopádne, toto bol jeden z výrobkov u ktorých som vážne vedela, že by som ho raz chcela mať na poličke a stalo sa :) a dobre som tušila, že to bude super vec! Lebo vážne je! 

Korektor má netradičnú hubičku, ktorá je podľa mňa neskutočne praktická a výrobok sa s ňou veľmi dobre nanáša. Na prvýkrát si ňou trochu pokrútite kým vám vyjde vonku produkt, ale potom to už ide jedna radosť. Ja mám korektor v odtieni Light - a je to super svetlá farba avšak so žltým podtónom. 

Jeden šmah korektorom pod oči a kruhy sú prekryté a pokožka vyzerá krásne zjednotene. Inak úprimne, to je to, čo robím teraz najčastejšie - dám si korektor pod oči, trochu na nos, trochu na bradu, prepudrujem a som vybavená. 


Korektor drží super celý deň, nezalieza do vrások a vážne kvalitne kryje. Výborná drogériová vec s výborným aplikátorom - odporúčam všetkými 10 :)

A čo vy? Ktorý typ korektoru máte najradšej? So štetcom? Hubičkou? Tuhý?
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
10. augusta 2018, 8:18 delete

už dlho si ho plánujem kúpiť, lebo som na neho hádam ešte nečítala nič negatívne :) a keďže tiež momentálne fičím iba na korektori a púdri, tak hneď dnes skočím pozrieť či majú aj nejaký odtieň pre mňa :)
MakeupbyVeo

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
10. augusta 2018, 13:20 delete

Idem hned z roboty smer DM - vyzera brutal dobre. J

Reply
avatar
11. augusta 2018, 17:39 delete

Drzim palce nech maju, lebo je to fakt pecka :)

Reply
avatar
11. augusta 2018, 17:39 delete

juchuu! budes isto spoko!

Reply
avatar