Musíte poznať - Yope


Dajme si na začiatok zopár viet s predsudkami, na ktoré nie som hrdá, ale klamať by mi prišlo ešte zúfalejšie. Aj napriek tomu, že som v zásade veľký fanúšik poľskej kozmetiky (Ziaja, Bielenda) nikdy by mi nenapadlo, že značka Yope je rovnako z tejto krajiny. Či už máte detičky alebo nie, odporúčam popozerať sa po ich výrobkoch (napríklad aj na  https://www.krasnakazdyden.cz/, kde sú o euro/dve lacnejšie ako v mnohých bratislavských bio obchodoch) pretože za reálne dobré ceny ponúkajú neskutočne zaujímavý a kvalitný výber ,,čistiacej kozmetiky". Pod čistiacou kozmetikou si predstavte sprchové gély, mydlá na ruky, čističe na podlahy, kúpeľne.. a to bez parabénov, v bio kvalite a bez silikónov a farbív. 

Ja som Yope sledovala už dlhšiu dobu, pretože sa mi neskutočne páčia ich obaly - ktoré sú fakt netradičné a veľmi pekné a kombinácie vôní, s ktorými prichádzajú. Aby som vám nerecenzovala nejakú ,,obyčajnú vanilku" ktorú zoženiete aj v DM-ke, dnes si prečítate niečo o sprchovom gély s Kadidlovníkom a rozmarínom


Vždy neskutočne ocením, keď sa značka pohrá s vôňami a vyjde mimo komfortných pomarančov, vaniliek alebo aloe vera :) Preto mám inak strašne rada Jo Malone - pretože tie parfémy sú presne o tom. Sú vždy úplne netradičné, iné a to mi je veľmi sympatické. Keď som videla, že Yope má niečo s kadidlovníkom bola som strašne zvedavá ako to môže voňať. Predstavovala som si niečo orientálne, výrazné a tak aj bolo :)

Sprchový gél má tú najnetradičnejšiu vôňu, akú si viete predstaviť - je to vážne mix kadidla, byliniek a vo výsledku je to relatívne ťažká, ale veľmi orientálna a krásna vôňa. Zanechá vo vás taký špeciálny pocit a nebyť toho medvedíkovského detského obalu mohli by ste si povedať, že ide o luxusnú vôňu pre sofistikovanú ženu. Kľudne sa môže páčiť aj pánom, takže počítajte s tým, že sa možno na poličke o neho budete musieť deliť.

Inak okrem toho, že sprcháč pekne vyzerá a krásne vonia má aj praktické vlastnosti. Kadidlovník spevňuje pokožku a výťažok z rozmarínu má antibatekteriálne účinky.

Veľké 400ml balenie vychádza do 7€ a garantujem vám, že poteší vaše oči, zmysli aj pokožku :)

A čo vy a poľské značky? Máte voči nim predsudky alebo nie? 
Previous
Next Post »

5 komentárov

Pre písanie komentárov
Monica Noir
AUTHOR
20. septembra 2018, 13:19 delete

Tento sprcháč som mala, je skvelý :)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
20. septembra 2018, 20:41 delete

Ja s poľskými značkami problém vôbec nemám a Yope je jedna z obľúbených :) odporúčam telové mlieka, sú parádne :)

Reply
avatar
21. septembra 2018, 13:55 delete

máš aj nejakú vôňu, ktorú radíš? :)

Reply
avatar
21. septembra 2018, 13:56 delete

To som rada, že nie som jediná, kto sa zaľúbil!

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
22. septembra 2018, 17:03 delete

Verbenu jednoznačne. A keď sa ti niekedy podarí ísť do Poľska, tak určite treba ísť do Hebe drogérie, tam majú Yope za perfektné ceny :)

Reply
avatar