Easy peasy Bourjois


Ak si pamätáte, tak predtým, ako som išla na materskú tak som zvažovala, že si dám gelové nechty. Ale potom prišiel Dermacol s tými čarovnými odlakovacími obrúskami, tak som si povedala, že keď mám niečo, čo je tak cool a spríjemňuje mi to činnosť, ktorú neznášam tak by bola škoda zanevrieť na lakovanie nechtov. Tak a teraz, viac ako dva mesiace po pôrode toho zatiaľ vôbec neľutujem a užívam si lakovanie nechtov viac, ako kedykoľvek predtým. Prečo? Pretože mám v zálohe nielen jeden výrobok, ktorý vám zjednoduší odlakovanie ale rovno dva!

Ten druhý je mierne šokantný! (alebo možno aj nie) ale ja som od Bourjois fakt nečakala niečo tak dobré ako extrémne parádny odlakovač. A predsa! Kto hľadá ten nájde aj tam, kde by fakt nečakal :)Bourjois 1 Second vyzerá na prvý pohľad ako klasický hubičkový odlakovač. Ale nie je :) jednak odstraňuje lak fakt brutálne rýchlo (aj keď jedna sekunda to naozaj nie je :) a jednak fakt krásne vonia. Keď idete nechty odlakovať cítite klasický acetón - čiže nič zaujímavé :) ale! keď vyberiete necht z hubičky tak cítite fakt peknú vôňu. Takú jemne pudrovú, reálne jemne parfémovú. Nechty navyše vôbec nie sú vysušené ani vyštípané - práve naopak úplne suché a voňavé.

Keby mi to neprišlo divné vôbec by som si po odlakovaní nepotrebovala umyť ruky - čo sa mi úprimne asi ešte nikdy nestalo. 

Jediná nevýhoda je pomerne vyššia cena. Ak ste ako ja a kupujete si odlakovače do dvoch eúr, toto sa vám páčiť nebude. Na https://www.parfemy-elnino.sk/ stojí okolo 4 €, ale garantujem vám jedno - fakt sa budete menej dokopávať do odlakovania. Je to totiž nesmierne rýchle a voňavé!

A čo vy? Koľko je váš strop za odlakovač? Aký typ máte najradšej?


Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
7. novembra 2018, 12:20 delete

Mne odlakovače nejako veľmi neprekážajú, takže nie som veľmi vyberavá, v podstate som asi ani nemala taký, na ktorom by mi niečo vadilo :D tie hubičkové súhlasím, že sú rýchle a pohodlné, ale vydržia mi len niekoľko použití, lebo mi veľmi rýchlo prídu nechutné (zvyšky starých lakov a potrhaná špongia :D ). Čo mám ale napríklad rada je "peel-off base coat" od UNT, pretože potom s troškou oleja sa lak odlúpne okamžite - pri normálnych lakoch to nie je úplne treba, ale je to fantázia pri všetkých štruktúrovaných lakoch, glitroch a podobne :)

Reply
avatar
Petra T.
AUTHOR
7. novembra 2018, 20:14 delete

Já houbičkové odlakovače ještě nezkoušela, ale na cesty je to ideální :)
MyGoldenMind

Reply
avatar
Lee Kralova
AUTHOR
8. novembra 2018, 21:19 delete

stačia mi klasické najlacnejšie odlakovače :D tie hubkové mi až tak nevyhovujú :)
leekralova

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
9. novembra 2018, 13:55 delete

Cenově mi připadá docela fajn, i když znám levnější, pokud umí to co píšeš, musí být skvělý. :)

Somethingbykate

Reply
avatar
11. novembra 2018, 9:58 delete

tie hubickove su skoro vsetky drahsie bohuzial

Reply
avatar
11. novembra 2018, 9:59 delete

o to lepsie! Aspon usetris : )

Reply
avatar
11. novembra 2018, 9:59 delete

tak to radim isto vyskusat, co ty vies, mozno budes tiez nadsena!

Reply
avatar
11. novembra 2018, 10:01 delete

jj suhlas, ze tie zlupovacie laky su uplne top, ale ja sa priznam, ze ich pouzivam len s tymi glitrovanymi lebo mam pocit, ze mi potom vzdy ostanu take ,,vysusene" alebo supinkovite nechty.

Reply
avatar