Relax na víkend


Ak ste počas minulého víkendu nakupovali na Notino, tak ste si možno všimli, že v akcii bolo aj Yankee Candle sviečky. A povedzme si pravdu, tak sa vždy oplatí nakupovať v akcii :) Ja osobne Yankee Candle zbožňujem, ale len vo veľmi obmedzenej miere. Aby som vysvetlila :) majú podľa mňa fakt brutálne krásne voňavé sviečky, ale tie ceny :( 
Hovorím si, že keď raz budem veľká :) tak si ich budem kupovávať, ale do toho ,,veľkáckeho" veku som očividne ešte nedorástla. A tak to riešim takým malým kompromisom :) Z času na čas si kupujem tieto malé 49g sviečky, ktoré stoja okolo 2€, vydržia horieť tuším 15 hodín a urobia mi brutálnu radosť. Tak mám teda doma aj super voňavú Yankee Candle sviečku a ani ma to nezruinuje.

Momentálne mi doma horia dve, ktoré sú úplne eňu ňuňo, tak vám o nich rada napíšem :) 


Prvá sa volá Snowflake Cookie a musí byť brutálne rozkošná v tom ich klasickom veľkom obale. Vonia sladučko, vanilkovo - ako taký malý sladučký koláčik. Je to vyslovene vôňa, ktorú, keď ovoniate vyčarí sa vám úsmev na tvári. Proste mňam!


Aj keď už tá prvá sviečka znie mňamózne, počkajte si na tú druhú. Spiced White Cocoa je vyslovene až taká tá štipľavá sladká vanilková vôňa. Je omnoho výraznejšia ako Cookie a podľa mňa byt prevonia silnejšie a dlhšie.

Obe sú super na toto obdobie a obzvlášť na tie chladné dni, ktoré nás ešte len čakajú :) Tak ak ste náhodou ako ja, že máte radi Yankee Candle ale nemáte radi to, koľko stoja vyskúšajte tieto malé poklady :) Radosť je zaručená!

A čo vy a Yankee Candle? Doprajete si?
Previous
Next Post »

5 komentárov

Pre písanie komentárov
Martina
AUTHOR
16. novembra 2018, 21:26 delete

Taky mám tyto svíčky ráda, ale ty ceny jsou opravdu přehnané. Já si tyto malinké svíčky kupuju dost často a podle nich jsem si vybrala vůni, která se mi líbila nejvíce a koupila si ji rovnou ve velké svíčce. :-)
Povídání nejen o kosmetice

Reply
avatar
Ve Mu
AUTHOR
16. novembra 2018, 22:50 delete

Tak ja YC miluji asi nejvic ze vsech vyrobcu svicek.. I kdyz levandulku YC neumi.. ani jehlici..to je cista zachodovka..
A uz jsem z techto malosku presla na velke svice..A tyhle vetsinou rozpoustim v aromce, protoze votivky maji na me mizernou intenzitu vune...
Ale musim priznat, ze jidelni vune nemam rada vubec.. jsem spis na svezi a nebo avivazovky..

Reply
avatar
Lumi
AUTHOR
18. novembra 2018, 11:29 delete

Úžasne voňajú, yankee sú ozaj kvalita.

Reply
avatar
Minau
AUTHOR
21. novembra 2018, 15:55 delete

taky mám ráda svíčky, nemusí to být nutně YC

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
24. novembra 2018, 22:45 delete

Yankee jsem dostala minulý rok od kamarádky a šetřím si je... dnes jsem zapálila na chvíli a paráda. :)

Somethingbykate

Reply
avatar