Enzymatický peeling za pár kaček

Viem, že som minulý rok mala jednorazovú enzymatickú masku od Ziaja a bola eňu-ňuňo. Takže keď som videla, že majú enzymatický peeling v normálne veľkom balení, skoro mi srdce zaplesalo. Teda stále mi ešte plesá, vždy, keď ho vidím u seba na poličke. A kľudne si odo mňa odchytajte to nadšenie hneď na začiatku článku, pretože sa nejdem tajiť, že je to brutálne dobrý výrobok, ktorý mi robí radosť každý týždeň, keď ho používam.
Aj teraz ho mám na sebe :)Marine Algae rad ma zaujal na ich stránke http://e-ziaja.sk/ najprv tou modrou :)) a potom som zistila, že je to v zásade rad, do ktorého vekovo spadám. Och. Takže by som ho teda mala preskúmať viac. Čiže namiesto Och je to jupiiii! No a začala som teda vyhladzujúcim enzymatickým peelingom s bioaktívnym enzýmom, riasami, vitamínom A a provitamínom B5.
Peeling má krémovú konzistenciu a veľmi dobre sa nanáša. Máte pocit, ako keby ste si dávali krém a nie enzymatický peeling. Nanesiete na celú tvár okrem okolia očí a následne necháte 15 minút pôsobiť.Po umytí je pleť brutálne jemná, hebká a taká krásne svieža. Žiadne podráždenie, začervenanie - nič, proste len fakt krásna jemná pleť. Preto vám hovorím, že je to brutal výrobok. A to ešte neviete, že má 60ml a stojí okolo 4 €.


Tak, keď budete nabudúce v ich obchodíkoch, alebo na e-shope toto si určite prihoďte. A neskôr si dáme vedieť, či aj ostatné Algae veci :)

A čo vy? Ktorá kategória výrobkov ste? 20/30/40?
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
31. januára 2019, 11:28 delete

Jak píšeš, ziaja je za pár kaček, ale na kvalitě jí to neubírá.. :-) s produkty co jsem od značky zkoušela, tak jsem byla vždy spokojená :-)

The world of makeup

Reply
avatar
Martina
AUTHOR
31. januára 2019, 21:21 delete

Ziaja je skvělá kosmetika, mám tuto značku ráda, ale peeling jsem od ní ještě nezkoušela.
Povídání nejen o kosmetice

Reply
avatar
2. februára 2019, 15:12 delete

Ziaja je super, mám od nich pár produktov, na ktoré nedám dopustiť :) Aj cenovo je to veľmi výhodné, čo je ďalšie plus :) Tento produkt som doma ešte nemala, ale najbližšie si ho v obchode omrknem :)
What A Fancy World

Reply
avatar
2. februára 2019, 19:59 delete

Taky mam kosmetiku od Ziaji ráda, měla jsem krém, odličovák a micerální mycí gel a všechny produkty byly super. Tenhle peeling určitě zkusim.

Šárka

Reply
avatar