Riasenky na mojej poličke


Špirály nerecenzujem úplne často, zvyčajne len keď ma nejaká ultimátne najviac na svete zaujme. To musí byť taká, čo mi v jednej vrstve urobí WOW riasy a tým pádom mi ráno skráti brutálne robotu. Ak si dobre pamätám, takých bolo v existencii môjho života asi do 10, čo znamená, že vo všeobecnosti stále skúšam nové a hľadám tie zázračné. Málokedy sa stane, že sú nejaké riasenky fakt zlé (ale aj to už bolo) skôr sú také, že ok, dobre môže byť. No a dnes tu mám také štyri - sú fakt fajn, a možno niekoho z vás zaujmú viac ako tie, čo sú top pre mňa. Pretože niekto viac hľadá vytočenie, niekto prirodzené riasy a niekto dĺžku. Tak poďme na to, čo môžete od ktorej očakávať.


Dermacol Black Swan je jedna z posledných noviniek Dermacolu. Podľa mňa má krásne čierne balenie a veľmi príjemný kartáčik. Tento typ mi osobne takmer vždy vyhovuje najviac - je to klasický syntetický kartáčik, ktorý je ohnutý. Povedala by som, že je to riasenka, ktorá vám zaručí z každého trocha - aj vytočí, aj zahustí, aj riasy oddelí. Ak sa teda nesústreďujete len na jednu vlastnosť toto môže byť tá ,,vaša" riasenka. Čo by som povedala, že má najlepšie z týchto všetkých je čierna farba - riasenka je naozaj krásne čierna a pekne drží celý deň. 


Z týchto všetkých, ktoré momentálne používam je moja najobľúbenejšia riasenka Dermacol Ilusión. Má plastový jemne drsný kartáčik, ktorý však urobí s riasami divy. Naozaj krásne ich predĺži a oddelí. Zo všetkých riaseniek, ktoré tu dnes mám vie urobiť najvýraznejší efekt. Riasenka sa dá aj pekne navrstviť, ale musíte to robiť rýchlo, pretože keď zaschne, už s ňou nepohnete. 


Najslabšia riasenka (ale stále naozaj veľmi dobrá) je Revlon Volume Length Magnified. Aj keď má modrý vrchnák nelakajte sa, nie je vodeodolná :) Riasenka má príjemný, široký kartáčik ktorý riasy zahustí a aj jemne oddelí. Ak hľadáte prirodzené riasy toto bude váš víťaz. Na klasické denné nenáročné líčenie je to super kúsok - ja po nej teraz pri mojom minimálnejšom líčení siaham veľmi často. 

Riasenka inak pôsobí neminuteľne, mám ju viac ako 4 mesiace a stále jej absolútne nič nie je. Neschne, nedrolí sa a krásne farbí. 


Gosh My Favourite Mascara by bol super kúsok. K tomu by :) sa dostaneme. Má veľmi príjemný hustý kartáčik, ktorý riasy síce nepredĺži ale naozaj pekne ich zahustí. Bola by možno aj mojím favoritom, keby sa nedrolila. Je to asi moja prvá riasenka, odkedy si pamätám, pri ktorej mám večer pod očami drolky a čierne šmuhy. A áno, od novoty. Aj by som povedala, že možno mám starý kúsok, ale keďže som ju dostala na tlačovke keď to bola novinka, tak pochybujem. Ak nečakáte, že okolo 18-19 bude vaše očné okolie tip top alebo vám nevadí zotierať si tie žmolky je naozaj super. Len to ,,by" no :)

Takže ešte raz a v skratke:

1, príjemná all-in one maskara bez efektu umelých rias Black Swan
2, krásne predlžujúca maskara Dermacol Illusión
3, prirodzená maskara Revlon 
4, zahusťujúca maskara Gosh

A čo vy? Ktorú vlastnosť očakávate od riasenky? Máte nejaký dobrý tip? 
Previous
Next Post »

3 komentárov

Pre písanie komentárov
8. marca 2019, 10:11 delete

Vytočené, dlhé a husté mihalnice :D Ale to len jednou nejde :( Zato teraz hľadám nejakú na spodné mihalnice, ktorá aj vydrží a nebudem po pol hodine ako panda vyzerať :D

Reply
avatar
Sisters hoods
AUTHOR
10. marca 2019, 16:00 delete

Vidíš a to bych do Revlonu vkládala větší naděje :)

Reply
avatar
10. marca 2019, 20:10 delete

Niky a skusala si Clinique? Podla mna tie velmi pekne predlzuju spodne!

A Sisters hood - uplne suhlas!

Reply
avatar