Yankee Candle na teraz

Yankee Candle Misty Mountains 49g sviecka

Teraz je také hluché obdobie, čo sa týka sviečok :) Na sladké vianočné už je neskoro, na neutrálne jemné mi príde zase skoro. Takže som hľadala niečo, čo je tak v strede medzi sladkým a jemne sladkým a narazila som na Yankee Candle Misty Mountains. Úplne dokonalá záležitosť, ktorá je zaujímavá, vcelku výrazná, nie sladká, nie jemná a do každého bytu. 

Kým sa dostanem k samotnej recenzii, len sa vrátim ku kupovaniu týchto malých sviečok. Úprimne by som fakt mala doma veľké nádobky Yankee Candle sviečok, ale neviem sa stotožniť s ich cenami. Hlavne teraz, keď máme doma Améliu, človek radšej zváži hodinu plávania (vedeli ste, že plávanie s bábätkami je ale že extrémne drahé? pche) ako 30 € za sviečku. Aj keď je fakt cool, aj keď je fakt relaxačná, aj keď fakt krásne vonia. Ale 30€ je proste 30€. A keby aj 20 :) Ale tieto malé sviečky sú podľa mňa super. Na Notino stoja okolo 2€, urobia podľa mňa rovnako radosť a mne osobne vydržia po troške týždeň. Takže splnia rovnaký efekt ale nemusím mať výčitky svedomia :)

Yankee Candle Misty Mountains sviečka

No ale späť k môjmu výberu :) Misty Mountains je jedna z tých krásnych vôní, na ktoré sa proste ikea ani tesco nechytajú :) vôňa je popretkávaná zmesou ihličia, mäty, levandule, cédru, pačuli a ja vám zaručujem, že by ste kľudne prijali aj parfém, ktorý by takto voňal. Je to vôňa, ktorú si zapálite večer po ťažkom dni a len relaxujete s knihou a čajom v ruke.

Za mňa absolútne krásny objav a ak sa náhodou niekde chystáte na návštevu, toto musí byť super darček. Kľudne aj v tom najväčšom balení :)

A čo vy? Pálite si teraz sviečky? Aké?
Previous
Next Post »

1 komentárov:

Pre písanie komentárov
13. marca 2019, 9:17 delete

Ikea svíčky už nejsou to co bývali..přijde mi, že teď už po prvním zapálení svíčka nevoní.. za mě je lepší investovat do dražších, než kupovat více těch ikea a nakonec to cenově vyjde nastejno. :(

The world of makeup

Reply
avatar