Po čom som túžila od čias objavenia Dulce Candy :)

 Odpoveď je veľmi jednoduchá! Po nejakom Urban Decay výrobku! Táto značka sa pre mňa stala po objavení Dulce Candy blogu akým si synonymom, toho čo je super, kvalitné a potrebné pre mňa ako kozmetickú maniačku:) Keďže však moje posledné cestovateľské cesty zahrňali skôr krajiny arabského sveta nebolo kde nájsť obchod, ktorý by Urban Decay veci ponúkal -a áno aj keď je rok 2012 ebay ani zahraničné obchody moc nepočítam :)
Na internete a vašich recenziách som aj ja objavila stránku, ktorá Urban Decay distribuuje na Slovensko http://www.kvalitnakozmetika.sk/ a konečne som si objednala mojú prvú vec tejto značky:)


 Na ich čarovné paletky som síce ešte nedorástla :) najmä finančne, ale radosť mi urobila aj táto linka. Vybrala som si netypický odtieň s názvom Gash, ktorý je akoby medeno červený. Naozaj krásna farba. Linka mi kvalitou pripomína Gosh, akurát má lepší štetec a milionkrát skôr zaschne. Robí sa s ňou úplne úžasne, naozaj jednoducho,presne a už len tá rýchlosť schnutia ma láka ku kúpe ďalšej farby. A nielen tá - cenovo paradoxne linka Urban Decay vychádza lacnejšie ako Gosh. Linka na oku vydržala bez náznaku miznutia, či otláčania celý deň. Veru už sa nedivím, prečo túto značku tak zbožňujú americké blogerky.


 Tie fotky nie sú bohviečo,ale na ilustráciu farby a kvality linky by hádam mohli postačiť :)
Každopádne hoci toto bola moja prvá skúsenosť zo značkou Urban Decay určite nie posledná. Čo by ste mi poradili vyskúšať Vy? Odkiaľ si Urban Decay kupujete? Dajte mi vedieť, nech môžem svoju zbierku čo najskôr rozšíriť a nezabudnite sa zapojiť do mojej prvej giveaway o super ceny!!
Previous
Next Post »

12 komentárov

Pre písanie komentárov
Veronika
AUTHOR
8. októbra 2012, 9:18 delete

Vybrala jsi si hezkou bravu. Já s UD nemám zatím zkušenosti, ale ráda bych měla jejic legendární Naked paletku. :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
8. októbra 2012, 9:19 delete

Urban Decay jsem taky poprvé zahlédla u Dulce :)

Reply
avatar
8. októbra 2012, 9:49 delete

Krásný, skvělá barva :*

Reply
avatar
8. októbra 2012, 10:32 delete

Tobě barva moc sluší. Jinak já s UD nemám zkušenost zatím žádnou, časem se to jistě změní, hlavně bych chtěla vyzkoušet jejich podklad pod stíny...Objednat asi na jahodě.

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
8. októbra 2012, 14:15 delete

Líčení se mi moc líbí. A ta barva je opravdu nádherná, úplně dělaná na podzim!

P.

Reply
avatar
Ew*Edens
AUTHOR
8. októbra 2012, 18:52 delete

tá fľaštička vyzerá zvláštne ešte som o tom nepočula :)

Reply
avatar
8. októbra 2012, 22:25 delete

Tú by som chcela aj ja, ale volila som lacnejšiu alternatívu :)

Reply
avatar
8. októbra 2012, 22:26 delete

ja našťastie nemám problém stým, že by mi tiene vydržali málo, čiže ten podklad našťasie nepotrebujem, ale verím tomu, že musí byť super!

Reply
avatar
vd
AUTHOR
9. októbra 2012, 14:34 delete

Ja používam podkladovú bázu, už ani neviem ako dlho (vtedy ešte na Slovensku neboli rozšírené bázy). Neviem ju porovnať s ostatnými a nemám ju ani dôovod meniť, lebo som začala šampiónom (a ohúril veľmi). A doniesla mi ju kamoška z Anglicka. Takže ja to riešim týmto spôsobom =)A tiež veľmi túžim po niečom viac z tejto značky.

Reply
avatar
lola181
AUTHOR
12. októbra 2012, 13:40 delete

tá farba je fakt nádherná, aj ja by som sa chcela naučiť robiť si linku takto ako ty a myslím, že na to by bola najlepšie niečo takéto ako hneď čiernočierna farba

Reply
avatar