Zelená na koniec oktobra


Od neznámej značky Nail Colour :) sme tu už jedny fotky mali ale tí čo majú dobrú pomäť si pamätajú, že mi  mamina kúpila 5 lakov takže toto je druhý. Príjemná jesenná farba, pripomínajúca úplne nedorastené ihličie :) Odporúčam kupovať v Poľsku, na námestí v Bardejove alebo hľadať v socialistických drogériách. Nekupujte za cenu vyššiu ako 1 euro :) Výdrž je asi 4 dni, potom sa začne lúpať. Samozrejme pri zachovaní povinnej procedúry - podkladový lak, lak, nadlak. Netrúfam si vôbec napísať, koľko by vydržal bez toho. Tento odtieň je číslo 61 :)keby ste ich dakedy našli a neboli si presne istý :) 
Páči sa Vám? A aký máte teraz na rukách Vy? Som zvedavá :) 

Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
Luci
AUTHOR
4. novembra 2012, 9:18 delete

líbí se mi!:) já mám momentálně na rukách fialový holograf od Nubaru, což je mi docela k prdu, když sluneční paprsky si cestu přes hustá a hnusná mračna nenajdou! :D ale když jsem ho lakovala, tak chviličku svítilo.. a to bych pohled opravdu nádherný!

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
4. novembra 2012, 9:21 delete

Mě se taky líbí:) zrovna dneska jsem si své drahocenné nehtíky nalakovala červeným lakem:)

Reply
avatar
4. novembra 2012, 12:10 delete

Jeejda mna by ani nenapadlo ze vlastne v skaredom pocasi sa holograf vlastne mina ucinku! :)) No tak hadam este zasvieti slniecko aby si si ho uzila!

Reply
avatar
4. novembra 2012, 12:10 delete

aj môj bude najbližšie červený!

Reply
avatar
Džejna
AUTHOR
4. novembra 2012, 17:40 delete

Tá farbička je super... mne by sa páčila asi najviac na jar alebo leto :-)

Reply
avatar
Zuska
AUTHOR
4. novembra 2012, 21:31 delete

tomu sa hovorí elegantné ukončenie októbra :)
Inak na svojom blogu som ťa otagovala, a ak máš čas a chuť, viac info nájdeš na mojom blogu v príspevku TAG 11-11-11-11 Budem zvedavá na tvoje odpovede. Ak príspevok spravíš budem rada, ak mi dáš vedieť :) Zuska

Reply
avatar
4. novembra 2012, 22:24 delete

jeej super ďakujem!už dlho som chcela niečo také urobiť a nikdy som nevedela ako a čo, tak toto určite skúsim! Tvoj sa mi veľmi páči tak sa budem inšpirovať!

Reply
avatar