Prírodné líčkaPrírodná kozmetika je niekedy ťažká vec na diskutovanie. Sú ľudia, ktorý na ňu nedajú dopustiť, a kupujú si ju na základe ich životného štýlu, sú taký čo ju neuznávajú a berú ju ako marketingový ošiaľ a potom existuje tretia skupina a to sú osoby, ktoré ju jednoducho potrebujú. Sú to osoby s citlivou pleťou, ktoré zle reagujú na nadbytok chémie v produktoch a prírodné veci, sú jediné, ktoré im vyhovujú a ktoré môžu vôbec používať.

Všetky ženy chcú byť krásne a malovátka sú práve niečo čo nám  tom neskutočne dobre pomáha. V mojom okolí mám veľmi veľa známych, ktoré trpia ekzémami a inými nepríjemnosťami, ktoré im nedovolia kupovať si klasické drogérkové veci, ale musia hľadať viac, čo niekedy býva problém. Dnes mi preto napadlo poradiť Vám, ktoré máte obdobné problémy a citlivú pleť a taktiež Vám, čo preferujete prírodnú kozmetiku. Zistila som totiž, že zohnať dekoratívnu kozmetiku nie je až taký problém a výber je naozaj veľmi pekný. Krásne spektrum produktov má stránka http://www.bionatural.sk/ , kde som našla aj tieto krásne marhuľové líčka s rovnomerným názvom odtieňa Apricot.
Balenie líčok je veľmi jednoduché – kde môžeme povedať, že výrobca sa aspoň zbytočne nezaoberal obalom, ale svoju energiu investoval do kvalitného produktu. Balenie má veľkosť 5,5g, čo je priemerná možno ešte aj čosi väčšia veľkosť od bežných líčok. Ja osobne som hľadala nejaké pekné líčka na denno denné nosenie, ktoré na mne bleduli nebudú vyzerať príliš silno. Ak máte svetlú pleť určite to poznáte niekedy je to vážne náročné nájsť takú farbu, v ktorej nebudete vyzerať ako marfuša. Tak toto je presne ona – jemná, hodiaca sa na svetlú pleť a veľmi jednoducho sa s ňou vrství. Líčka sú neskutočne krásne, aj keď na prvý pohľad vyzerajú, že v sebe nemajú žiaden lesk, na tvári pôsobia mierne lesklo a líca rozjasnia.  Okrem krásnej farby veľmi pozitívne hodnotím aj ich výdrž, ktorá vydržala bez akýchkoľvek problémov a bázy celý deň. 


Čo ma naozaj veľmi prekvapilo, bolo že značka Kaeo  , z ktorej sú líčka má naozaj krásny sortiment – okrem tejto farby mnohé ďalšie, ceruzky na oči, tiene, púdre, lesky – naozaj všetko čo potrebujete. Teší ma, že v dnešnej dobe si nájde to, čo potrebuje naozaj každý a ľudia, ktorý by mali špeciálnu kozmetiku používať majú aspoň trochu čosi o starosť menej. 

A čo Vy? Poznáte niekoho kto má ekzém alebo veľmi citlivú pleť? Ako to riešia oni? Vedeli ste, že existuje prírodná dekoratívka?

Previous
Next Post »

5 komentárov

Pre písanie komentárov
Milex
AUTHOR
12. marca 2013, 3:30 delete

really well done.

Reply
avatar
B
AUTHOR
13. marca 2013, 22:26 delete

tuhle značku znám! před nějakou dobou jsem si od nich kupovala myslím stíny:)

Reply
avatar
Ann
AUTHOR
25. marca 2013, 18:17 delete

tk tohle se mi vážně líbí :) O značce slyším poprvé, ale když n ni narízím, ráda si od ní něco koupím

Reply
avatar