Krásne topánky na nedeľuMoje víkendové príspevky sa čoraz viac tešia väčšej a väčšej obľube tak neurobím výnimku ani tento víkend a ukážem Vám čo mám nové. Tentokrát sú to netradične topánky, aby ste tu stále nemali to isté.

Túto zimu sa mi zničili dvoje čižmy – začali neskutočne premokať a s takými čižmami človek môže urobiť len jedno – reklamovať ich alebo vyhodiť. Nakoľko boli jedny po záruke (týždeň) a druhé som kupovala v zahraničí musela som zvoliť druhú alternatívu a hľadať nové. Nechcela som za nich vyhodiť veľa peňazí, ale chcela som aby boli kvalitné a bez premočenia vydržali aspoň trojhodinovú prechádzku. Ono to nie je zase také ľahké, ako to znie. Prešla som všetky obchodné domy, všetky obuvi a bezúspešne. Pekné čižmy stáli nad 80 eur (čo mi zas prišlo veľa na to, že ich tak často nosiť nebudem, do školy ako aj do práce chodím elegantne oblečená) a tie akciové neboli v mojom čísle. Potom si asi viete predstaviť aká som bola šťastná keď som na zlavomate v sekcii móda&luxus našla tieto Redfoot za necelých 25 eur. 
Krásne snehule, ideálne do zimy, ktoré okrem toho, že sú neskutočné teplé sú aj veľmi pekné. Vonkajšok je šuštákový, podrážka protišmyková a veľkosť mi sedí akoby boli šité na mňa. Značku Redfoot poznám už dlho, ešte pred pár rokmi som si od nich kúpila skladacie balerínky a bola som veľmi spokojná. Sú to veľmi kvalitné a podľa mňa aj dobre vyzerajúce topánky. Čo poviete?


Mojím druhým úlovkom sú prekrásne lodičky Steve Madden, ktoré ak bude počasie stále také krásne budem môcť začať čoskoro nosiť. Telové lodičky som chcela už strašne dlho, je to topánka, ktorá tak skoro nevyjde z módy a hodí sa ako k šatám tak k rifliam. Kým v kamenných obchodoch stáli bez značkové béžové lodičky cez 50 eur, tieto Steve Madden ma na zlavomate stáli menej ako 30eúr. Na oficiálnej stránke Steva Maddena som si pozrela veľkostnú tabuľku, odmerala, objednala a som opäť neskutočne spokojná. 
A čo Vy? Už ste si niekedy kúpili topánky cez internet alebo na http://www.zlavomat.sk/moda-a-luxus ? Idete si kúpiť nejaké nové topánky na jar? Páči sa Vám môj výber? Teším sa na Vaše komentáre!Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
nina
AUTHOR
10. marca 2013, 12:26 delete

aaaa sakriš. také lodičky by som chcela, za normálnu cenu. ale bojím sa objednávať cez internet, mám komplikované nohy :D

Reply
avatar
Veronika
AUTHOR
10. marca 2013, 12:31 delete

Ty lodičky jsou kráswné, podobné jsem si loni kupovala na Asosu. A sekce Móda&Luxus je má oblíbená na Slevomatu. Loni jsem si pořídila dvoje boty do Mel a rozhodně nejsou poslední. Jnia kmám i značkový šátek, který byl za parádní cenu. :)

Reply
avatar
10. marca 2013, 18:38 delete

No aj ja som sa dlho prekonávala :) keď raz strach prekonáš, otvoríš si ďalšie nákupné možnosti :))

Reply
avatar
10. marca 2013, 18:39 delete

Aj moja :) každý deň čakám, čo tam bude, niekedy sú tam naozaj super vychytávky. Ja som slevomat začala vnímať práve keď tam mali tuším v lete Mel,to ste mali neskutočné ceny :)

Reply
avatar
E_V_E
AUTHOR
10. marca 2013, 21:32 delete

krásne podpätkové 8)
ja by som sa na nich hneď zdrbala 8D

Reply
avatar
11. marca 2013, 10:43 delete

Ďakujem :) a určite nie, je tam pomerne vysoká platforma :)

Reply
avatar
Messy Simone
AUTHOR
11. marca 2013, 12:35 delete

tak tie lodičky sú naozaj vydarené úlovok :)

Reply
avatar
Zuzu
AUTHOR
11. marca 2013, 21:40 delete

Ty lodičky jsou naprosto dokonalé! Taky si chci pořídit nějaké v téhle barvě, tak snad budu mít šťastný lov stejně jako ty :)

Reply
avatar
13. marca 2013, 18:03 delete

Jo tak ty lodičky jsou krásné a vypadají extra pohodlné!!:o)

Reply
avatar
janina
AUTHOR
14. marca 2013, 20:01 delete

Obidvoje sú úplne super! Ale v mojom prípade by som nekupovala topánky cez net, už len kvôli tomu, že niektoré topánky mám 40-tky, iné 39-ny a dokonca lodičky mám 37-čky :D Telové lodičky by som veľmi rada prijala i ja :)

Reply
avatar