Peeling na ruky
Viete čo je zaujímavé? Že kým na niektoré časti nášho tela vyslovene vyhľadávame špecializované produkty, iné úplne ignorujeme. Viete si predstaviť, že si dáte hrubozrnný telový peeling na tvár? Alebo, že ak už na to máte vek, že Vám namiesto očného krému postačí Váš klasický pleťový? Že nie? Pretože pleťový peeling iné vlastnosti a je určený na iné veci ako telový peeling, je treba niekedy sa zamyslieť, koľko takýchto vecí by sa dalo na Vás trochu viac špecializovať a venovať sa im viac.U peelingov vlastne aj ostanem, pretože prednedávnom som na moju kozmetickú poličku prvýkrát doplnila peeling na ruky. Viem, peeling na ruky predáva neskutočný počet výrobcov, ale nikdy ma nenapadlo si ho kúpiť. Keď som na stránke Fler de Santé (http://sk.fleurdesante.com/) videla špeciálny peeling na ruky a ešte s avokádovou vôňou bola som viac ako nadšená. Neviem čím to je, ale v poslednej dobe mám akúsi avokádo mániu (čo uvidíte aj na blogu), a keď vidím niečo avokádové musím to mať.


Čo sa samotného výrobku týka ide o jemný peeling naruky s výťažkami s avokáda. Peeling má pekné zelené balenie a veľkosť 50ml. Jeho použitie je veľmi jednoduché nanesiete na ruky veľkosť dvoch hráškov, pomasírujete (+-minútu)a zmyjete. Ruky sú po použití krásne jemné,pôsobia veľmi pekne, zregenerovane. Dôvod, prečo sa mi tento peeling tak veľmi páči je najmä ten – že má hojivé účinky, protizápalové účinky (napr. pri záderoch) a odstráni starú pokožku. Príjemným bonusom je krásna vôňa, ktorá mne naozaj veľmi vyhovuje.  Konzistencia peelingu je stredno zrná – ani nie jemné, ani nie hrubé zrná, čiže ak aj máte citlivé ruky peeling by Vám nemal škodiť, len ho odporúčam potom naniesť na mokré ruky. Ja sama si na ruky veľmi potrpím, odmalička používam smútenie mojej maminy o to ako sa o ruky nestarala keď bola mladá a teraz toho ľutuje. Snažím sa neísť v jej šľapajach a byť poriadna a preto dúfam, že mi v tom pomôže aj tento peeling.A čo Vy? Používate špeciálne peelingy na ruky? Staráte sa o ruky?
Previous
Next Post »

3 komentárov

Pre písanie komentárov
Romana
AUTHOR
8. marca 2013, 18:55 delete

Krémuju, což je samozřejmost a pak nějaká péče o nehty a kůžičku, ale jinak nic. Je pravda, že věk se na rukou odráží dost a nemělo by se na ně zapomínat. Peeling na ruce zní dobře, měla bych se taky po něčem poohlédnout. :)

Reply
avatar
8. marca 2013, 19:19 delete

určite odporúčam, ruky by sa nemali zanedbávať je to na nich vidieť :)

Reply
avatar
9. marca 2013, 21:45 delete

Děkujeme za komentář na blogu. Chtěla by ses vzájemně následovat?
Krásný den,
Audrey&Pearl
http://audreyandpearl.blogspot.cz/

Reply
avatar