Veľmi suchá pokožka

 S výrobkami z radu morské riasy už mám nejakú skúsenosti a všetky boli naozaj dobré.
Najlepším z nich bol jednoznačne vypínací a spevňujúci fluid, čo je super ľahký krém pre pokožku 20+. Ja osobne som si radu morské riasy pomerne mylne spájala s ľahkými výrobkami a preto ma celkom prekvapilo, keď som videla, že medzi novinkami v ešte 2012 bolo ultramastné telové mlieko a to som si nevedela predstaviť.
Výrobky z tejto kategórie sú super pre mladú pokožku, dodajú jej všetko, čo potrebuje. Ultramastné telové mlieko je naozaj super ak máte veľmi suchú pokožku, pretože ju neskutočne premastí. Povedala by som, že je to výrobok veľmi podobný lekárenskému Excipialu, len mám pocit, že rýchlejšie schne. U nás doma ide neskutočne na odbyt, pretože sme začali všetci chodiť plávať a pokožka je nielenže vysušená kvôli zime ale ešte aj kvôli tomu chlóru. Krém je pomerne dosť hustý, ideálne je naniesť ho na danú časť tela a rozotrieť na nej. Pokožka je po ňom krásne premastená, hladká a hydratovaná.Radosť urobí určite každému, kto nemá rád parfumované veci,pretože krém nevonia takmer nijako. Skôr len akoby čistá vôňa krému, rozotriete a necítite nič. Niekedy je to super zmena oproti silno sladkým vôňam, sami to určite poznáte.


Ak máte super suchú pokožku je to určite krém, ktorý by ste mali vyskúšať. Naozaj ma nenapadá žiaden iný, nemedicínsky, ktorý je čo i len podobný. Ak však super suchú pokožku nemáte a máte radi Ryor, kuknite na ich stráku ( http://www.ryor.cz/sk/uvod/ ) verím, že nájdete nejaký iný minimálne rovnako dobrý :)

A čo Vy? Aký máte typ pokožky?
Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
lulluword
AUTHOR
6. marca 2013, 9:37 delete

Vyzerá to fajn, to by sa hodilo a moje úbohe suché nožčky, ale celkovo by som potrebovala asi trošku nečo menej mastné

Reply
avatar
6. marca 2013, 10:03 delete

tento je naozaj veľmi mastný :)

Reply
avatar
veronica
AUTHOR
6. marca 2013, 12:43 delete

Mám dost suchou pokožku takže uvažuju že ho vyzkouším, díky za tip..:-)

Reply
avatar
6. marca 2013, 21:06 delete

potom budeš určite spokojná :)

Reply
avatar
Biba
AUTHOR
6. marca 2013, 22:16 delete

to by sa mi veru zišlo :)

Reply
avatar
Bublinka
AUTHOR
7. marca 2013, 10:37 delete

Včera jsem byla v Ryoru si koupit krém na noc a paní mi doporučila vypínací a zpevňující fluid, tak jsem zvědavá. První použití za mnou, dojem zatím žádný:)

Bublinka

Reply
avatar
7. marca 2013, 21:31 delete

Ja som ho mala tiež a podľa mňa je veľmi dobrý :) vo všeobecnosti platí, že účinky krému sa prejavia po dvoch až štyroch týždňoch :)

Reply
avatar
Olivia
AUTHOR
13. marca 2013, 18:19 delete

Taky mám hodně suchou pokožku, hodně přemýšlím, že si koupím jejich ultramasný krém na pleť:-)

Reply
avatar