Náhrdelník na sobotuZelená a hnedá patria medzi moje najobľúbenejšie farby, či už v líčení alebo obliekaní. Cítim sa v nich veľmi prirodzene a neuveriteľne jednoducho sa ladia. Aj keď k nim prirodzene inklinujem najviac, nemám ich v šatníku toľko, koľko by sa možno dalo čakať. Viem totiž, že by som potom spadala stále do akéhosi stereotypu a možno by som proste stále nosila zelenú a hnedú. Bolo by to pre mňa najjednoduchšie riešenie pri výbere oblečenia. Aby som tomu predišla snažím sa nakupovať rôzne farby, vzory aby som mala šatník pestrý a nútila sa rozmýšľať, čo si oblečiem. Tento postup je síce fajn, ale potom si zrazu uvedomím, že keď potrebujem zelený náhrdelník tak ho proste nemám. A keď ho hľadám tak ho nenájdem, lebo úprimne, vojenská zelená teda nie je hitom tohto roku.. Super krásny zelený náhrdelník som našla na http://www.maxnina.com/  . Čo na neho poviete? Páči sa Vám? Ja som si ho presne takto nejako predstavovala, masívnejší v kombinácii zo zlatou. 
Nakoľko už nemám školu, mojou obľúbenou činnosťou je počítačové nič nerobenie a tak ani neviem ako ale ubehla pol hodina a ja som sa pristihla, že zase obdivujem svadobné šaty a všakovaké oblečenie, čo nepotrebujem. Nevadí, aspoň sa mám s Vami o čo podeliť pri sobotňajšom dopoludní.Ja osobne som veľký overalový fanúšik a nedalo mi neukázať Vám tento overal. Síce doma už jeden oranžový mám, ale to mi nebráni v tom, aby som mohla obdivovať iné. Overaly sú super vec, natiahnete na seba a už nemusíte nad ničím rozmýšľať. Navyše, ak majú dobrý materiál nie je Vám v nich ani teplo. 
A posledné šaty sú také pekné, antické ružové, viem si predstaviť, že by som v nich išla na nejakú super luxusnú záhradnú párty. Čo poviete? 

Tak, toľko môjho snenia na dnes, užite si sobotu, ja budem poobede pravdepodobne maškrtiť v Medickej záhrade a zajtra som tu opäť tentokrát s niečím kozmetickým :)
Ozaj, páčilo sa Vám niečo? 

Previous
Next Post »

5 komentárov

Pre písanie komentárov
Runa Ars
AUTHOR
8. júna 2013, 8:03 delete

Ten náhrdelník je nádherný! Taky se mi moc líbí tmavě zelená a v kombinaci se zlatou je to pro mě jakási známka luxusu. :)

Reply
avatar
8. júna 2013, 13:10 delete

Aj podľa mňa je to naozaj krásna kombinácia :)

Reply
avatar
8. júna 2013, 13:37 delete

Nádherný náhrdelník, zelenou jsem si v poslední době hodně oblíbila :)

www.christinewait.blogspot.cz

Reply
avatar
Veronika
AUTHOR
10. júna 2013, 16:33 delete

Ten náhrdelník je boží a má skvělou barvu :)

Reply
avatar