Kozmetické novinkyPomerne často závidím našim českým susedom všetky kozmetické novinky, ktoré oni majú a my nie. Je toho pomerne dosť a ešte ak k tomu pridám fakt, že aj tak je u nich neskutočne veľa vecí lacnejších je to celkom smutné. Delí nás síce len pár kilometrov ale sila ich trhu je na omnoho vyššej úrovni. Aby ste sa však nezľakli, dnes nejdem lamentovať nad ekonomickou neschopnosťou Slovenska, ale skôr Vám ukážem, aké všakovaké kozmetické novinky som našla ľahko dostupné na internete u nás a dokonca za super ceny. Niektoré veci nie je problém zohnať v obchode, niektoré je tak to máte vlastne dnes taký mix nových záležitostí. Maybelline Color Whisper – konečne došli aj k nám. V ČR vznikla po ich príchode mánia, ktorá mala pomerne dlhé trvanie a jej následky ešte stále odoznievajú. Každopádne ak by som mala zhrnúť moje pozorovania, ide o celkom hydratačný a celkom zafarbený balzam na pery. Kto si predstavuje asi klasický rúž so super silnou pigmentáciou bude sklamaný, ale ja osobne si myslím, že niekedy je menej viac. Páči sa mi koralová farba, ružová a aj nude odtiene. Určite si nejaký z nich zaobstarám, už si len musím vybrať, že ktorý.  

Clinique Chubby Stick – opäť vo svete to teda žiadna novinka nie je, ale ja som doteraz v kamenných obchodoch Chubby Sticky nevidela až teraz keď som ich hľadala na nete. Opäť trochu pigmentovanejší balzam na pery, ktorý je však pomerne praktický v jednoduchosti jeho aplikácie, vytiahnete z kabelky a podľa mňa bez potreby zrkadielka ho veľmi ľahko nanesiete. Na výber je pomerne široká paleta farieb, záleží len na Vás, ktorá sa Vám páči. Cenovo sa pohybuje do 20 eur za kus, čo nie je málo, ale kto na to má, a urobí mu to radosť nech sa páči!
OPI Brights Collection – úprimne, netuším či toto je alebo nie je novinka, ale pomerne veľa internetových obchodov tak túto kolekciu prezentuje. Čo sa OPI týka písala som o jednom laku raz jeden článok a odvtedy mi chodí pomerne dosť e-mailov ohľadom toho, kde sa dá OPI kúpiť. Naozaj v dnešnej dobe to nie je až taký problém, pomerne veľa známych internetových parfumérii OPI ponúka za štandardné ceny (do 10 eúr) a nemusíte sa báť, že Vám dôjde nejaký čínsky fake. Táto kolekcia ma zaujala krásnymi žiarivými letnými farbami, ktoré sú teraz v tomto krásnom počasí vyslovene nevyhnutnosťou! 

A čo Vy? Všimli ste si nejaké novinky, ktoré leteli vo svete a až teraz dorazili k nám? Aké čo to bolo?
Páči sa Vám niečo z týchto?
Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
Lucy Enne
AUTHOR
21. júla 2013, 10:15 delete

Je fakt, u nás je Color Whisper hodně dlouho, ale já si ho ještě nestihla pořídit :DD

Reply
avatar
Nathalie
AUTHOR
21. júla 2013, 10:31 delete

Ja už dlho túžim po Chubby Sticku, možno raz :)

Reply
avatar
21. júla 2013, 10:49 delete

vážne? jak to? Ja by som povedala, že to u Váš všetci stihli hneď prvý týždeň :)

Reply
avatar
NELKA
AUTHOR
21. júla 2013, 21:44 delete

Tie clinique su krasne ale ta cena...:)

Reply
avatar
21. júla 2013, 23:14 delete

ja zacinam byt pomalu ale jiste zavisla na rtenkach :D

Reply
avatar
22. júla 2013, 10:15 delete

:)) to je dobrá závislosť :)

Reply
avatar
Dakota Adams
AUTHOR
22. júla 2013, 11:07 delete

Whisper je u nás už celkem dlouho... To jsem ani nevěděla, že zrovna na Slovensko nedorazí.. :( jsou skvělé totiž

Reply
avatar
22. júla 2013, 13:02 delete

možno niekedy áno, ale netuším kedy :)

Reply
avatar