Radiaci víkend - ktorú kúpiť?Tak ako som Vám písala minulý týždeň čoskoro si idem kúpiť nejakú peknú voňavku. Svoj výber som konečne zúžila na štyri posledné alternatívy a aj keď mám svoj tajný favoritný  parfém budem rada ak sa zapojíte do môjho vyberania a poradíte mi, ktorý parfém si vybrať.
Hľadala som voňavku teraz na leto, čiže môže byť ľahšia, možno aspoň trochu citrusová. Hlavne aby to nebol žiaden bolehlav to je najpodstatnejšie.


1, Burberry Brit – Burberry nespomínam na mojom blogu príliš často, pretože ma úprimne nikdy neohromujú natoľko, že by som si ich často kupovala. Kým nebola na trhu Body ani som nikdy neregistrovala, že by robili niekde nejake kampane. Brit poznám už dlhšiu dobu a aj napriek odhováraniu mojej maminy (ževraj má veľmi slabú výdrž) ma neprestala lákať. Keď si ju dám na ruku tá výdrž mi prijde ok. Je to príjemná ovocná vôňa, v ktorej sa krásne mixuje vôňa hrušky a vanilky. Aj napriek tomu, že obsahuje pomerne veľa sladkých zložiek sama by som ju osobne nenazvala sladkou.
Zloženie: Hlava: mandle, hruška, limetka, Srdce: mahagón, mandle, Základ: ambra, vanilka, fazule tonka

2, Moschino Glamour – keď Vám poviem, že táto vôňa ma láka najmä preto, že sa mi neuveriteľne páči jej flakon čo mi na to poviete? Že som šiši? Hej možno! Aj napriek tomu, že mám s Moshinom viacero skúseností – vône sú krásne, na mne však moc nevydržia ma stále láka skúšať nové a nové. Glamour je taká príjemná letná ovocná vôňa, ktorá sa mi pomerne ťažko opisuje. Vonia síce veľmi pekne, ale neviem čím to je, nezanechala vo mne nejaký hlbší dojem. Keď som ju mala na sebe voňala fakt pekne, ale teraz si odobne neviem spomenúť na nijakú zložku, ktorá by mi nejako špeciálne utkvela v pamäti. Nevadí, pomôžeme si zložením na internete: Hlava: morská soľ, palina, mandarínka, Srdce: ibištek, orchidea, lekno, Základ: pižmo, ambra, céder
3+4, D&G – odkedy D&G prišlo s päticou daných vôní dlhodobo som rozmýšlala, ktorú si kúpim. Mojím jednoznačným favoritom bola sladká trojka ale postupne sa moje nálady menili a prechádzala som medzi 3,18 a 10. Postupne tieto voňavky pomerne dosť miznú z obchodov (zoženiete ich len vo výpredajových stojanoch) no na internete sa držia pekne. Ich ceny išli pomerne dole až na 3. A tu spočíva moja dilema – o čosi viac sa mi páči 3, ale 10 je o polovicu lacnejšia. Ach ach, čo robiť? Byť márnotratná a kúpiť čo sa mi páči o čosi viac, alebo byť racionálna a kúpiť čo sa mi páči o čosi menej ale je o dosť lacnejšie? 

Tak teraz mám dilemu. Mám si kúpiť úplne niečo nové a byť voňavkovo spontánna (Brit, Moshino), alebo si kúpiť niečo po čom dlho pozerám? Tak raďťe teším sa na Vaše názory!

Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
nina
AUTHOR
6. júla 2013, 9:53 delete

ja na tvojom mieste beriem tú 10, pretože 3 má asi fakt každý. aj preto sa cena drží, no ale nechceš zapadnúť medzi milióny žien, ktoré ju nosia tiež? :)

Reply
avatar
6. júla 2013, 11:43 delete

Ninka ty si ale hlavička! V niečom máš teda riadny kus pravdy!

Reply
avatar
Bashi
AUTHOR
6. júla 2013, 11:48 delete

jedina, ktora viem ako vonia je Moschino, je pekna, ale na mna prilis sladka

Reply
avatar
6. júla 2013, 13:03 delete

Prišla ti príliš sladká? Mne sa ani tak nezdala,ale pravda je, že som ju skúšala len na papierik :(

Reply
avatar
Jay
AUTHOR
6. júla 2013, 15:17 delete

za mňa isto moshino aj keď viac sa mi páči tá istá len fialová ale myslím že to je edt nie edp :)

Reply
avatar
6. júla 2013, 18:41 delete

Fialovú som síce nevoňala, ale aspoň si mi dala tip čo mrknúť zajtra :) Ďakujem!

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
8. júla 2013, 12:31 delete

ja mám moschino toujours glamour a je taká ťažšia, ale za mňa super :)

Reply
avatar
Juli ana
AUTHOR
11. júla 2013, 12:34 delete

Mne sa páči Burberry a L´impératrice. Inak, momentálne ma v Duty free shope na leto očarila Salvatore Ferragamo- Signorina. Na jeseň ju určite odložím, ale na tieto letné dni paráda!

Reply
avatar