Oh Prada!
Viete čo je najhoršie? Keď sa vysporiadam s tým, že mám konečne dosť voňaviek a zrazu nemám čo robiť dve hodiny na letisku a objavím samé dobré veci. Minulý víkend som bola v Miláne a poviem Vám, že tie štyri hodiny na letiskách som strávila veľmi efektívne minimálne v tom, že Vám môžem ukázať dva super Prada parfémy, ktoré som objavila. Inak čo sa týka kozmetiky neobjavila som nejaké závratné množstvo noviniek, ak si odrátame značky, ktoré proste u nás nie je dostať sortiment tých klasických značiek mi prišiel pomerne rovnaký. Čo som ale teda objavila a určite budem chcieť na Vianoce sú voňavky od Prady, ktoré som doteraz ani neviem prečo ale ignorovala a až teraz som zistila, že Prada vôbec voňavky má a ešte aké dobré. 


Paradoxne v Bratislave ma zaujal parfém Candy, ktorý vonia úplne úžasne. Je celkom sladký ale sú v ňom mierne citrusové tony. Povedala by som, že je úplne ideálny na leto a vydrží na tele neskutočne dlho. Je to veľmi neokukaná vôňa, pretože mix toho citrusového a sladkého je naozaj veľmi zaujímavý. K ovoňaniu Prady ma nakoplo najmä to, keď som na poličke uvidela ten krásny flakón. Tento rok moje oči vábi všetko oranžové a farba tohto flakonu je práve žiarivo oranžová s cyklámenovým. Po ovoňaní som bola rozhodnutá, že ok tento naozaj musím mať. Inak zloženie je pomerne jednoduché : Hlava- pižmo, Srdce- benzoin, Základ- karamel.Moje rozhodnutie, že tento parfém musím mať však malo trvácnosť asi len dva dni, keď som v Miláne ovoňala Prada Candy L´Eau. Prada Candy L´Eau je tohtoročná novinka a ide o viac akoby orientálnejšie prevedenie. Povedala by som, že citrusové zložky sa vytratili a ostala taká tlmená sladká vôňa, ktorá vonia naozaj neskutočne. Vôňa na mne vydržala v 37 stupňových teplotách od rána do večera, a na oblečení bola cítiť ešte po prílete domov. Tento flakón už nie je taký krikľavý je skôr elegantný taký akoby púdrovo ružový. Kým pôvodná Prada Candy je podľa  mňa super skôr na jar, leto – táto sa podľa mňa hodí vyslovene na celý rok. Len Vám musia voňať sladké vône. Zloženie je už trochu zložitejšie : Hlava- mandarínka, citrón, Srdce- hrachor voňavý, Základ- biele pižmo, benzoín, karamel. Obe dve vône sú naozaj krásne a je len na Vás či sa Vám bude viac páčiť mierne citrusový originál alebo orientálnejšia novinka. Ja osobne som trochu viac naklonená k tej orientálnej ale do Vianoc sa to môže ešte zmeniť. Určite byť Vami idem ich ovoňať, naozaj stoja za to. Inak na internete k nim nájdete aj natočené veľmi pekné reklamy, režírované ak sa nemýlim Sophiou Coppolou. Naozaj vydarené trojminútové videá, ktoré ak máte čas stoja za videnie. 

A čo Vy? Voňali ste už niekedy nejaký Prada parfém? Videli ste niekde Prada Candy? Máte radi skôr citrusové alebo orientálne vône?
 

Previous
Next Post »

14 komentárov

Pre písanie komentárov
Violets
AUTHOR
4. augusta 2013, 10:16 delete

Pradu Candy mám, je to krásná vůně, používám na chladnější dny, citrusy v ní necítím :D spíš bonbony, karamel..

Reply
avatar
4. augusta 2013, 11:29 delete

vážne? Ja v nej strašne cítim citrusy :)) Och ale máš sa :) je to nádherná vôňa!

Reply
avatar
Notre monde
AUTHOR
4. augusta 2013, 12:01 delete

Prada voní krásně, ale na diora nemá! :D

http://notremondecolore.blogspot.cz/

Reply
avatar
nina
AUTHOR
4. augusta 2013, 12:11 delete

ja mám od prady amber a nejaké rôzne variácie, ktoré voňajú pomerne podobne a ešte infusion d'iris, kosatec s mandarínkou, alebo čosi také, je to luxusná vôňa na večer, ale vôbec ma neotravuje :)

Reply
avatar
4. augusta 2013, 12:26 delete

Taky mám PRADA CANDY a je to pro mě nejperfektnější vůně, jelikož je neskutečně sladká a to je to, co u vůní vyhledávám. Taky se mi ale líbí, že není taková nechutně sladká, ale má takový smyslnější podton :)

Reply
avatar
5. augusta 2013, 8:48 delete

Parfémy vypadají skvěle! :))

Reply
avatar
5. augusta 2013, 9:29 delete

Ja od Prady nemám vôbec nič a úplne vážne toto boli dokonca prvé voňavky, ktoré som od nich voňala. Nechápem ako mohla ísť Prada takto úplne mimo mňa :)

Reply
avatar
5. augusta 2013, 9:29 delete

Ooooooch!! závidím! :)))

Reply
avatar
5. augusta 2013, 9:29 delete

a ešte ako skvele voňajú :)

Reply
avatar
Lucie
AUTHOR
6. augusta 2013, 16:08 delete

Prada Candy je moje vysněná co si plánuju koupit nejpozději k vánocům :)

P.S. Ráda bych tě pozvala na Giveaway na mém blogu :)

http://estrella-2012.blogspot.com/

Reply
avatar
Barbara Beth
AUTHOR
9. augusta 2013, 18:17 delete

Prada Candy je mé přání už nějakou tu chvilku :) Tu novou jsem očuchat ještě nestihla, ale když se k ní dostanu, samozřejmě neodolám.

Reply
avatar
19. augusta 2013, 10:04 delete

Je to prekrásna vôňa a určite ovoňaj aj tú novú, stojí za to :)

Reply
avatar