Od dnes voniam ako Megan Fox


Musím sa priznať, že aj keď nepozerám často televíziu reklamy na novú Avon vôňu s názvom Instinct neunikli ani mne. V prvom rade ma upútala najmä tvár parfému – Megan Fox a dokonca som čakala do konca reklamy aby som zistila o čo ide. Prekvapilo ma, že Megan urobila kampaň práve s Avonom, čakala som skôr, že s voňavkou príde sama. Na druhú stranu však o to lepšie, pretože v Avone oceňujem to, že keď už raz s reklamou začali voňavka je k dostaniu. Veľmi ma vždy štve keď ma na niečo naláka reklama, idem si to kúpiť, ale reálne kým sa to objaví v obchodoch treba čakať ešte pol roka a znášať nechápavé pohľady predavačiek, že čo sa ich vlastne pýtate.
 Avon urobil múdro, že predstavil túto vôňu v tomto období, pretože v lete by to bola chyba. Parfém má krásnu vôňu, ktorá je však pomerne ťažká. Ide o zmes ovocno- drevitých zložiek, ktoré spolu vytvárajú naozaj veľmi príjemný výsledok. V zložení nájdete mandarínku, karambolu, exotickú kaméliu, pivóniu, vodné lekno a nakoniec santalové drevo a žiarivý jantár. Osobne si myslím, že prevládajú skôr tie drevité zložky a na večer keď to silnejšie vyprchá sa vôňa zmení na ovocnú. Paradoxne, pozostatky vône na šatke voňali čisto ovocne. Je to však naozaj ťažšia vôňa ideálna na toto počasie, kedy vám krásne prevonia deň.Neviem síce ako funguje ten jantár v zložení, ale jantár mi napadne hneď pri pohľade na krásny flakón. Oproti minuloročnej vôni City Rush je flakón podľa mňa viac prepracovaný a pôsobí luxusnejšie. Páčia sa mi na ňom najmä dva detaily – vrúbkovanie skla na zadnej strane a akoby žirafí motív na hrdle flakona. Voňavka má veľkosť 50ml a je teda ideálna na nosenie do kabelky. Osobne odporúčam brávať si parfum so sebou, ja si ho rada keď odchádzam z práce ešte raz prestreknem, nech voniam krásne a výrazne do večera. Mňa viac zaujali tie drevité tony a aj keď je parfém pekný keď vyprcháva ja si ho radšej prestriekam a budem voňať celý deň výrazne.Tým, že je tá vôňa naozaj silnejšia je podľa mňa vhodná viac pre staršie ročníky, babám na strednej sa podľa mňa viac hodia citrusovejšia a celkovo viac ovocnejšie vône. Viem si predstaviť, že túto vôňu môže dostať na Vianoce Vaša matikárka a nemyslím si, že by ste chceli voňať rovnako. Na druhú stranu určite poteší staršie baby a ženy, ktoré majú radi silné vône a myslím si, že je to tiež super nápad na blížiace sa sviatky. Viem, že teraz budem sviatky spomínať pomerne často, ale berte to tak, že už teraz sa krotím, keďže ja mám darčeky nakúpené od apríla. 

Ak máte teda radi drevité vône určite si zožeňte katalóg alebo violku a ovoňajte túto novú peknú novinku. Mne osobne sa veľmi páči a som rada, že je teraz takto škaredo, aspoň môžem parfém používať stále.

A čo Vy? Aký tip vôní preferujete? Ovocné? Citrusové? Drevité? Svieže?
Previous
Next Post »

19 komentárov

Pre písanie komentárov
Lenka Lienka
AUTHOR
14. októbra 2013, 8:56 delete

jeeeej presne túto novinku si chcem objednať aj jaaaaa ♥
Pozývam ťa do Giveaway
Lienka ;)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
14. októbra 2013, 10:26 delete

páni to vyzerá úžasne :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
14. októbra 2013, 10:55 delete

Tak musím říct, že tvůj popis mě dokonale odradil. Ušetřím, alespoň jedna věc, kterou si můžu nechat s klidem ujít. :-) Fuj, nemám ráda těžké dřevité vůně... Ale od Megan Fox jsem možná ani nic jiného nečekala. Ona prostě není prototypem přirozeně krásné, jemné dívenky.

Reply
avatar
Janina
AUTHOR
14. októbra 2013, 11:36 delete

preferujem skôr svieže vône, ale určite túto ovoniam, má naozaj krásny flakón :)

Reply
avatar
14. októbra 2013, 15:05 delete

Tak potom o to lepšie :) Si predstav, že by si si ju objednala a potom by si bola nahnevaná :)
A čo sa týka Megan súhlasím - ani prirodzená ani jemná :)

Reply
avatar
14. októbra 2013, 15:06 delete

Mne moc svieža nepríde,ale za ovoňanie nič nedáš :)

Reply
avatar
Dragonia
AUTHOR
14. októbra 2013, 16:46 delete

Moja maka môže ťažšie vône, možno by sa blisne tento flakónik pod naším stromčekom :) Vďaka za tip...
Gold Phoenix

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
14. októbra 2013, 19:03 delete

Mojí mamince by se ta vůně mohla líbit. :-) Odhaduju, protože na vůně máme diametrálně odlišný vkus. Avon vůně mám i ráda, ale tohle mě odradilo už ze slovního popisu, aniž bych k tomu kdy čichala. Takže jsi mi ušetřila shánění vzorku. :-)

Reply
avatar
14. októbra 2013, 19:09 delete

Tak možno keď budeš rozmýšľať čo mamke kúpiť na Vianoce aspoň budeš vedieť :)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
14. októbra 2013, 19:34 delete

Skúšala som ju a celkom sa mi pozdávala. Ale mám radšej tie sviežejšie :)

Reply
avatar
Nat
AUTHOR
14. októbra 2013, 20:33 delete

Megan je skvelá,charizmatická, takže je len dobre, že si ju vybrali ako tvár parfém :-) A koľko stojí? :)
that-nat.blogspot.com

Reply
avatar
ATG
AUTHOR
14. októbra 2013, 22:42 delete

Ten flakonek se mi tuze nelíbí. :-( Je to škoda, protože i kdyby to vonělo božsky, ani bych se nedostala k očichání.

Reply
avatar
15. októbra 2013, 8:57 delete

A používaš také sviežejšie aj v zime?

Reply
avatar
15. októbra 2013, 8:58 delete

bežná cena je okolo 27 eúr, ale podľa mňa Avon na ňu určite bude robiť výhodnejšie akcie :)

Reply
avatar
15. októbra 2013, 8:58 delete

Flakon je podľa mňa vždy veľmi podstatný - pritiahne oči a potom aj nos :) možno sa ti bude páčiť nejaký ďalší :)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
18. októbra 2013, 23:56 delete

Tiež som nad tým uvažovala, že v zime mám radšej ťažšie vône. Tak som ju ešte raz ovoňala a zistila som, že mi veľmi vadí niektorá z jej zložiek. Pravdepodobne santal...

Reply
avatar