Riasy až do vesmíru! Avon Aero Volume


Keď som bola minulý rok na jednom stretnutí , dozvedela som sa jednu vec, ktorú som si v podstate vždy myslela ale nemala som ju overenú. Na danom stretnutí predvádzala nové líčiace trendy jedna make-up artistka, ktorá hovorila, že neexistuje zlá špirála, ale chyba je v technike nanášania. Daná technika sa musí prispôsobiť druhu riasenky a keď to zvládnete nebudete mať problém. Ak si spomeniem na všetky riasenky, ktoré som mala v podstate si pamätám len na dve, v ktorých som na plnej čiare zlyhala. Tie boli buď totálne suché alebo totálne nič nerobiace, ale po počiatočných snahách išli obe do koša. Odhliadnuc od nich s riasenkami nemám problém a viac menej každá mi vie vyčariť riasy s ktorými som spokojná. Veľmi rada skúšam nové riasenky a čím lacnejšie tým lepšie. Keď sa mi dostala do rúk novinka Aero Volume od Avonu, brala som to ako výzvu, čo s ňou budem vedieť urobiť.


Páči sa mi, že Avon balí riasenky do obalu – tak si môžete byť vždy isté, že sa s ňou nikto nehral a že nebude suchá. Oceňujem takéto balenie aj v iných krajinách, pretože ak keď bývajú v drogériách testery niet nad expertov, čo majú potrebu poskúšať všetko nové. Po rozbalení čiernej fólie na Vás vykukne pekná modrá špirála. U Avonu som zvyknutá, že ide skôr do bláznivých farieb ako elegantných obalov, takže to pre mňa nie je šok ani sklamanie. Páči sa mi však, že má práve modrú farbu, pretože to ide ruka v ruke s názvom – aero :) 

Nemám preferovaný kartáčik, ale viem, že veľa ľuďom (vrátane mojej maminy) vadia plastové kefky. Táto riasenka potom poteší riasenkových konzervatívcov, pretože aplikátor je klasický štetinkový. Mám pocit, akoby sa Avon dizajom aplikátora vrátil k starej dobrej klasike, pretože vie, že tá je najlepšia. Aplikátor má normálnu veľkosť, ktorá Vám pohodlne umožní namaľovať riasy aj vo vnútornom kútiku a ľahko a pekne rozčeše spodné riasy. Oceňujem, že špirála nebola príliš mokrá a dala sa teda používať hneď. Ja osobne u niektorých špirál musím čakať také dva týždne, kým naberú konzistenciu s ktorou sa dá pekne pracovať. Táto bola super hneď a tak som Vám ju mohla pekne odfotiť. 

Tak a tu to vidíte, moje naozaj oničom riasy, ktoré sú krátke, nevytočené a nevýrazné. A po pár vrstvách ( 3-4) riasenky voilá! Zrazu sa mi otvoria oči a nevyzerám akoby som práve vstala. Riasenka má sýtu čiernu farbu a riasy krásne vytočí! Vážne ako do neba J Dalo sa mi pekne dostať aj k riasam v kútiku.

Inak zistila som, že Avon dáva zloženia do obalov, takže tu ho máte:
 


Ja osobne som neskutočne spokojná a je to ďalšia špirála, ktorá sa mi z Avonu osvedčila. Riasenka je lacná a neskutočne pohodlná (naozaj ľahko sa s ňou robí) pričom výsledný efekt, je pre mňa proste wow.

A čo Vy? Čo poviete? Páči sa Vám? Máte skúsenosti s Avon špirálami?

Previous
Next Post »

15 komentárov

Pre písanie komentárov
27. februára 2014, 0:50 delete

Naozaj ti urobila pekny kukuc. Som rada ze Avon zostal pri tychto klasickych riasenkach a nevyraba dalsie tie ani neviem ako sa volaju...vies tie co ich aj rozdavali na nete...nechapem ako to mohol niekto vymysliet...WTF?!

Reply
avatar
27. februára 2014, 10:05 delete

ty myslíš tu ružovú že?:D vtedy som sa prvýkrát neprihlásila do nejakej súťaže, pretože som absolútne nechápala ako to funguje. Klobúk dole pre baby, ktoré s tým vedia vyčariť pekné riasy :)

Reply
avatar
Lívia
AUTHOR
27. februára 2014, 10:17 delete

Práve som oficiálne odpadla! :-D Vyzerá parádne, výsledok je šokujúci. :) Mám ju už doma nachystanú, určite ju vyskúšam. :) Síce u mňa je jedno Infinitize, do ruky mi padlo aj to "ružové čudo" - špirála Mega Effects. Ale vrátila som sa ku klasike. :)

http://panoptikumkrasy.blogspot.sk/

Reply
avatar
27. februára 2014, 10:24 delete

:) tak sa máš potom na čo tešiť, lebo naozaj z nulových rias urobí krásne :) A ako píšeš klasika je klasika :)

Reply
avatar
27. februára 2014, 11:03 delete

:-O Waw!!! Tak toto som nečakala! Presvedčila si ma, idem do nej! Vlastne mám rovnaké riasy ako ty, krátke a ešte k tomu aj rovné a mám taký pocit že mi niektoré rastú trochu "mimo" :D Ale teda keď vidím fotky pred a po tak zabúdam zatvoriť ústa... :)

Reply
avatar
27. februára 2014, 11:24 delete

:) jeej to sa teším! Predtým vyzerám ako by to bolo oko 5 ročného dieťaťa :) a potom, no to už je stará Bianca :))))

Reply
avatar
Rebeka Becky
AUTHOR
27. februára 2014, 11:36 delete

Akurát dnes mi má prísť :) už sa na ňu teším :)

Reply
avatar
27. februára 2014, 11:57 delete

som zvedavá ako budeš spokojná :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
27. februára 2014, 12:29 delete

Tak tu si urcite objednam! wow neskutocny efekt! Super ze davas takto foto pred aj po, lebo ked blogerka neda taketo fotky prispevok nema hodnotu..

Reply
avatar
27. februára 2014, 12:41 delete

Ďakujem :) a som rada, že sa ti príspevok páči :)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
27. februára 2014, 19:55 delete

Som rada, že som sa predsalen rozhodla ju objednať :)

Reply
avatar
Alex B
AUTHOR
27. februára 2014, 21:07 delete

Riasenky od Avonu sú fajné, ale ja mám radšej Astor alebo Gosh :) Táto ma však zaujala :)

Reply
avatar
28. februára 2014, 8:58 delete

tak snáď budeš rovnako spokojná :)

Reply
avatar
28. februára 2014, 8:59 delete

Ja mám rada v podstate všetky riasenky :)

Reply
avatar
28. februára 2014, 20:03 delete

no to je super efekt! po řasence musím kouknout, jinak nějak jsem asi přehlédla cenu, kolik stála?
Once Upon a Time

Reply
avatar