Odvážne prehlásenie


Nad tým, či napísať jednu vetu v tomto príspevku alebo nie, som uvažovala asi dva týždne. Ono je to totiž seriózna veta, ale proste ak to tak cítim tak to napíšem. A napíšem to hneď v úvode: toto je to najkrajšie voňavé kakaové maslo aké som kedy mala. Vôňa tohto telového masla je proste to najdokonalejšie, čo výrobky, ktoré majú voňať po kakau či čokoláde ponúkajú. Ak porozmýšľam do minulosti nad všetkými čokoládovými výrobkami, ktoré som skúšala toto je jednoznačne top! Zázrak asi spočíva v tom, že toto telové maslo nevonia ako bežná čokoláda ale skôr ako čokoládovo/vanilkovo/ mierne kokosovo ochutený keksík. Tá vôňa je proste na zjedenie a v tomto momente môžete byť radi, že nerobím videá, lebo keby som robila tak by som sa v tomto momente zasekla a 10 minút voňala tento skvost. 

 Orsay kakaové telové maslo síce na prvý pohľad vyzerá pomerne hutne, ba až ako modrá Nivea ale nenechajte sa oklamať zdanie klame. Keď ho chytíte do ruky je akoby našľahaná ingrediencia do koláča a neskutočne ľahko sa rozotiera. Používanie je úplne skvelé- ľahko sa rozotiera, je krásne mastné a tá vôňa! Mňam! Obsahuje v sebe samé dobré veci ako napríklad  kakaové maslo či jojobový olej.


Pokožka vydrží hydratovaná dva dni, čo je super! A jemne vonia aj keď sa ráno zobudíte. Jedinú nevýhodu, ktorú má je to, že má len 120g. Och všetkého dobrého je málo! Predpokladám teda, že pri používaní 3x ta týždeň mi masielko vydrží asi mesiac, čo je zase znesiteľné. Na http://www.maxcare.sk/ ho zoženiete za 4,59 a ako pozerám odkedy ho naskladnili kusy sa míňajú rýchlosťou blesku.
Ak máte radi čokoládové, keksíkové vône a máte suchú pokožku toto je ako splnenie všetkých Vašich snov! Prekrásna vôňa, úžasná konzistencia sú dva faktory, ktoré ma ľahko presvedčia aby som večer nebola lenivá a natrela sa. 


A čo Vy? Ako ste na tom s keksíkovými vôňami? Ako často sa natierate?
Previous
Next Post »

18 komentárov

Pre písanie komentárov
19. apríla 2014, 1:08 delete

Mna zas zaujala ta znacka :) ze Orsay :D uz som si myslela ze sa docitam ze ta znama znacka oblecenia priniesla na trh svoju kozmetiku :)

Reply
avatar
19. apríla 2014, 9:16 delete

alebo francúzske múzeum :D

Reply
avatar
miskasiska p
AUTHOR
19. apríla 2014, 9:22 delete

Ach jaj, ďalšia vec, ktorú určite musím mať. Som závislá na čokoládových a vanilkových produktoch :-)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
19. apríla 2014, 9:26 delete

ja by som ta chcela iba opravit,ze neobsahuje včelý vosk ale ropný olej(petrolatum),takže to nie je iba príroda :/

Reply
avatar
19. apríla 2014, 11:32 delete

Ja som to ani nemyslela, že je to čisto prírodný produkt skôr som vymenovala zložky, ktoré sa v kréme podľa popisu výrobcu nachádzajú. Ak by to bol čisto prírodný produkt tak potom by bol v záložke prírodná kozmetika :) ale ďakujem veľmi pekne za upozornenie včelí vosk vymažem nech niekoho nepletie :)

Reply
avatar
19. apríla 2014, 11:34 delete

Miši keď toto ovoniaš tak odpadneš :)

Reply
avatar
Katherine
AUTHOR
19. apríla 2014, 11:58 delete

Ako prvé ma napadlo, že obchod ORSAY prišiel na trh s kozmetikou :-D
Ale myslím, že si ho zaobstarám, milujem čokoládovú a kakaovú vôňu!

www.katy-webside.blogspot.sk

Reply
avatar
19. apríla 2014, 12:10 delete

:) to asi napadne veľa ľudí :) každopádne aj k tomu podľa mňa raz príde, že Orsay príde z nejakou kozmetikou :)

Reply
avatar
19. apríla 2014, 12:28 delete

Dovedu si představit tu vůni, já sama jsem ujetá na kakaové věci :) ! Třeba Balea tělové máslo voní dokonale a teď jsem si koupila sprchový gel Ziaja kakaový a voní tak nádherně že jsem si hned běžela i pro krém na ruce :) !

Reply
avatar
19. apríla 2014, 12:36 delete

So Ziajou som to mala úplne rovnako a dokonca ten kakaový teraz aj používam :)) je skvelý!!

Reply
avatar
19. apríla 2014, 13:43 delete

Skvelo napísané a presne rozumiem čím si práve prechádzaš ja mám teraz tiež menší románik z telovým maslom, lebo mi voňí ako leto a melóny...mňam.
http://caramaryl.blogspot.sk/

Reply
avatar
19. apríla 2014, 15:53 delete

I lover cocoo smell ! ;)

www.izabielaa.blogspot.com

Reply
avatar
19. apríla 2014, 17:01 delete

Ja úprimne moc nemám rada čokoládové prípravky. Voňajú mi tak umelo, kyslo alebo ako. Proste čokoládu iba na jedenie mám :) Ale musím uznať, že s tebou súhlasím. Tento krém je výnimka :))

http://lovelybeautybook.blogspot.sk/

Reply
avatar
Romča
AUTHOR
19. apríla 2014, 21:55 delete

Ako som už niekoľkokrát spomínala, čokoládovú alebo kakaovú vôňu v kozmetických produktoch nemusím. Skôr by som brala vanilkovú. No musím povedať, že toto maslo sa mi páči už od pohľadu, je mi veľmi sympatické. Keby nevoňalo ako čoko tak by som si dala povedať :)

Reply
avatar
20. apríla 2014, 10:45 delete

menší románik :) veľmi pekne povedané! Inak melónová vôňa taká by ma tiež pravdepodobne zatiahla do ďalšieho romániku :))

Reply
avatar
20. apríla 2014, 10:46 delete

Podľa mňa tento krém je proste ako kráľovná čokoládových vecí! Je to mix toho najlepšieho s čím by sa čokoláda mala kombinovať :)

Reply
avatar
20. apríla 2014, 10:47 delete

Myslím, že ešte majú jednu ovocnú verziu tuším mango alebo niečo obdobné :) ak to vonia čo i len trochu ako toto tak je famózne :) ale ty máš teraz riadne zásoby samých dobrých vecí :)

Reply
avatar