Riasy podľa Eleny Gilbert

Zvyčajne sa nikdy nehrniem do kupovania aktuálnych úletov a super noviniek. Ja si vždy radšej s odstupom počkám, načítam milión recenzií a potom sa rozhodnem či áno alebo nie. Keby ste vedeli koľko peňazí som takto ušetrila! Takto som počkala a načítala som si recenzie o Dermacol Vampire Mega Long Lashes maskare a rozhodla som sa, že táto stojí za skúšanie. Na Dermacol riasenky počúvam chvály hádam od detstva otázkou akurát vždy bolo, ktorú riasenku si vybrať. Dlhodobo ma lákala Imperial maskara, ktorá vládne u mojej maminy v robote a ktorú určite skôr či neskôr skúsim. Tento krát som však chcela vyzerať ako upírska kočka Elena Gilbert (alebo skôr Katherine, ale neviem, či chcem vyzerať ako niekto mŕtvy) tak som išla do tejto žltej krásky.
 
Keď som počula, že ide o upírsku maskaru celkom ma prekvapilo to žlté balenie. Ja by som skôr dala nejaké čierne, alebo červené, neviem, prečo sa Dermacol rozhodol práve pre žltú. Síce sa mi tá farba moc nepáči, ale je praktická keď ju mám ráno loviť medzi samými čiernymi výrobkami ( iné riasenky, linky, ceruzky). Čo sa mi páči viac, že aplikátor špirály, ktorý je plastový, úzky a dlhý. Od pohľadu mi bolo jasné, že sa vďaka dĺžke a šírke ľahko dostanem aj na okraj rias a ľahko nalíčim spodné riasy.


Riasenka je použiteľná od prvého dňa, nie je ani príliš riedka, ani vodová. Na aplikátor sa nanesie presné množstvo farby, ktorú potrebujete, takže ho nie je potrebné ani otierať. S riasenkou je potrebné trochu viac pracovať, pretože má tendenciu riasy lepiť. Ja to robím tak, že nanesiem prvú vrstvu, potom hneď druhú a nechám trochu zaschnúť. Medzi časom si upravím obočie tieňom a voskom a potom si zoberiem zase špirálu a rozčešem riasy. Riasy sú veľké, vytočené a zdvihnuté ale nie sú dokonale oddelené. Ak by Dermacol vydal riasenku o pol roka neskôr mohol by povedať, že ide o manga efekt J Mne osobne to nevadí, patrím do tej často populácie, ktorá má rada výrazné a vytočené  riasy aj za cenu nejakých zlepencov takže pre mňa je to riasenka, ktorá mi absolútne vyhovuje. Ak máte radi prirodzené a rozčesané riasy siahla by som skôr po tej Imperial riasenke ale ak chcete výrazné a veľké riasy a nevadí Vám vrstviť určite skúste túto.
Riasenka sa počas dňa nedrolí, neštípe ma a ide ľahko odlíčiť. Vydrží dokonca aj moje občasné slzenie, čo som oceňovala najmä v Londýne, kedy som nemala čas cez deň upravovať môj make-up. Dermacol zase príjemne potešil! 

A čo Vy? Máte radšej prirodzené riasy alebo veľké a výrazné? Akú riasenku teraz používate?


Previous
Next Post »

21 komentárov

Pre písanie komentárov
9. apríla 2014, 7:48 delete

No ozaj dost lepi :/ spiralky od Dermacolu su niektore vazne dobre no od tejto ma odradza ta umela kefka ktoru ka vazne nemusim.

Reply
avatar
9. apríla 2014, 8:36 delete

Ja nemám nejakú srdcovku k nejakej špeci kefke,rada poskúšam všelijaké :)

Reply
avatar
9. apríla 2014, 10:05 delete

Páni, tak ten rozdíl mezi tím, než to naneseš a po nanesení je fakt mega! :) Sice se mi moc nelíbí, že takhle slepuje, ale ten efekt prodloužení je super. To je snad druhá řasenka, u které něco takového vidím.

Reply
avatar
Romča
AUTHOR
9. apríla 2014, 10:55 delete

Jediná špirála, ktorá mi nezlepuje riasy je Dermacol Waterproof, čiže moja milovaná vodeodolná špirála, ktorú používam už niekoľko rokov. Všetky ostané čo vlastním mi riasy vždy zlepia, ale ja sa rada vyhrám a nejako si poradím bo mi nič iné nezostáva :D Tým chcem poveddať, že mi nevadí keď špirála zlepuje a konkrétne na túto som videla toľko dobrých recenzií, že mám chuť ísť hneď teraz do drogérky a kúpiť ju. Okrem toho, je to Dermacol... :D :)

Reply
avatar
9. apríla 2014, 13:05 delete

Řasenka vypadá skvěle. :) Já jsem si ji chtěla koupit hlavně kvůli názvu :D, ale vypadá to, že svůj účel plní na jedničku. :)

Reply
avatar
9. apríla 2014, 13:46 delete

Ja sa malujem len slabo špi4álu používam občas lebo keď prídem unavená domov nikdy sa mi nechce ísť sa odmaľovať :D

Reply
avatar
9. apríla 2014, 14:58 delete

Tak tuhle řasenku jsem zatím nezkoušela, ale čtu na ni tolik recenzí, že si o ní budu muset udělat také konečně vlastní úsudek :-).
Glamour and beauty

Reply
avatar
9. apríla 2014, 15:21 delete

Presne to predĺženie je úplne neuveriteľné :)

Reply
avatar
9. apríla 2014, 15:22 delete

Juj keď ja tak nemám rada vodeodolné :( dokonca som ochotná sa pri vode vôbec nelíčiť, lebo aj moja nenamaľovaná tvár mi príde znesiteľnejšia ako vodeodolná riasenka :( ale ak budem zase nejakú potrebovať ako som potrebovala teraz v zime aspoň viem kde hľadať :) ďakujem!

Reply
avatar
9. apríla 2014, 15:22 delete

Názov je úplne štýlový:)

Reply
avatar
9. apríla 2014, 15:23 delete

Och to ja mám na sebe nános make-upu takže ísť spať neodlíčená to u mňa vážne nehrozí :)

Reply
avatar
9. apríla 2014, 15:23 delete

Našťastie nie je vôbec drahá takže nie je problém :)

Reply
avatar
9. apríla 2014, 16:53 delete

wow, takové dlouhé řasy!

www.adelaandtessie.blogspot.com

Reply
avatar
Kitti.
AUTHOR
9. apríla 2014, 18:01 delete

túto si už plánujem dlhšie kúpiť;)

Reply
avatar
CrazyCocoTeri
AUTHOR
9. apríla 2014, 18:26 delete

Tak tu jse zatím nezkusila ale vypadá dost dobře! Zvlášť na tobě, máš krásné oči!! :)
http://t-messuplife.blogspot.cz

Reply
avatar
Kristen H.
AUTHOR
9. apríla 2014, 21:39 delete

Podľa mňa ti tá riasenka strašne sadla. Kika

Reply
avatar
10. apríla 2014, 9:34 delete

Určite si kúp ja som neskutočne spokojná!

Reply
avatar
10. apríla 2014, 9:34 delete

na tebe by určite vyzerala rovnako super!

Reply
avatar
Petronela
AUTHOR
10. apríla 2014, 21:06 delete

Mne imperial vobec nesadla ale zAto tato zlta je vynikajuca!!!

Reply
avatar