Ziaja nechtíková edícia
Už si síce pripadám trochu ako verklik, ale počasie za posledné týždne mi teda riadne rozbúralo moje harmonogramy. Ako začalo byť tuším začiatkom marca pekne teplúčko a minul sa mi môj krém s radosťou som začala používať super ľahší krém ideálnejší na jar a možno aj leto.  Pomaly sa mi začal míňať aj nočný a teraz som úplne rada, že sa mi neminul keď začalo to teplo, pretože by mi na poličke zbytočne nestál jeden ale rovno dva krémy. Tak či onak, ľahký krém mi nestačil, pokožku som mala od vetra červenú, suchú a podráždenú. V zásobe som mala doma nechtíkový krém od Ziaje, ktorý je určený pre suchú a citlivú pleť tak som ho rovno vytiahla a začala používať. Nerada síce načínam dva krémy naraz, ale verím tomu, že keď sa proste zase oteplí a na moju pleť bude tento krém príliš výživný odložím ho na jeseň. Za pol roka sa krému nič nestane, to mám odskúšané a aspoň budem vedieť na jeseň do čoho idem.Doteraz som bola v tom, že na suchú pleť je najlepší kozí krém, ale keď som vyskúšala tento nechtík musím teda prehodnotiť moje preferencie. Krém je neskutočne hutný a výživný, čo zistíte hneď na prvé vyskúšanie. Pre suchú pokožku je to ako pohladenie, pretože krém hneď pleť upokojí a hydratuje. Krém obsahuje vitamín E, A a medzi hlavné zložky patrí výťažok z nechtíka. Je to naozaj maximálna výživa vďaka ktorej sa vie pleť krásne regenerovať a nepne. Po nanesení je krásne jemná, vláčna a pripravená či už na spanie alebo na make-up. Výhoda tohto krému (okrem jeho funkcií a ceny pod tri eurá) je, že je vhodný ako na ráno tak aj na večer. Ak ho použijete ráno odporúčam potom naniesť make-up s SPF, čo však nie je problém, lebo mám pocit, že make-upy bez SPF už hádam ani nie sú. Mne osobne naozaj krásne pracuje s make-upom, tým, že je pleť po ňom krásne vláčna sa make-up perfektne zapracuje a chytí na každučké miesto na pokožke.
Vo všeobecnosti je vôňa nechtíka zvyčajne dosť silná, niekomu vonia, niekomu nie, ale podľa mňa v tomto kréme nechtík cítiť nie je. Je to čistá vôňa, ktorá mne veľmi pripomína modrú indulonu.

Okrem tohto krému má Ziaja v sade pre citlivú pleť aj nechtíkové odličovacie mlieko a toner. Všetky výrobky majú krásne oranžové balenie, ktoré je veselé a vyzerá pekne na poličke. Toner na rozdiel od krému už po indulone nevonia, ale tam je podľa mňa cítiť náznaky toho nechtíka. Je určený pre citlivú pokožku nakoľko obsahuje tiež výťažok z nechtíka a provitamín B5, ktorý pleť upokojuje a regeneruje. Pre väčšie účinky krému a upokojenie pokožky sa odporúča nanášať pred použitím krému ráno aj večer.
Tak ako aj kozí krém tak aj nechtíkový by nemal chýbať na poličke niekoho, kto rád ušetrí a má suchú a citlivú pleť. Nechtíkový krém je obzvlášť hutný takže ho naozaj odporúčam len suchej pleti, ktorá ho však extrémne ocení. Ak ste si zvykli na používanie tonera a máte citlivú pleť určite vyskúšajte aj ten, za cenu tiež okolo troch eúr  ani nie je nad čím rozmýšľať.
Oba výrobky zoženiete v Tescu či Kauflande a keď už tam budete odporúčam prihodiť aj jednu cestovnú masku, lebo nikdy neviete kam Vás nohy zavedú a o pleť sa treba starať stále! 

A čo Vy? Tiež ste sa nechali dobehnúť počasím? Vonia Vám indulona? Aký krém používate teraz?
Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
1. mája 2014, 12:31 delete

Ja mam ten toner kupila som ho v akcii pod tri eura a za tu cenu super! J.

Reply
avatar
Lucie
AUTHOR
1. mája 2014, 12:44 delete

Jej, nová řada, budu ji muset vyzkoušet. Ten pleťový krém rozhodně. Jelikož ale nemám suchou pleť, tak si myslím, že mi bude vyhovovat spíš přes zimu :)

http://estrella-2012.blogspot.cz/2014/05/new-in-april-2014.html

Reply
avatar
1. mája 2014, 13:15 delete

nechtíkové krémy sú super, takže sa po tomto pozriem :)

Reply
avatar
1. mája 2014, 17:11 delete

Oba výrobky vypadají skvěle. Určitě na ně při další návštěvě obchodního centra nezapomenu. :)

Reply
avatar
2. mája 2014, 8:27 delete

No nevyzerá to zle, Ziaja výrobky majú úžasne vyzerajúce obaly. Ja momentálne používam Dermacol Lift&Matt a som s ním strašne spokojná.
http://bynicka.blogspot.sk/

Reply
avatar
2. mája 2014, 9:20 delete

to je super cena! dobra kupa!

Reply
avatar
2. mája 2014, 9:20 delete

No ak nemáš suchú pleť tak to určite až v zime :) vtedy krásne vyživý!

Reply
avatar
2. mája 2014, 9:36 delete

súhlasím! krásne pleť hydratujú!

Reply
avatar
2. mája 2014, 9:36 delete

Určite na ne mrkni :) čo ty vieš možno ich nájdeš aj v akcii :)

Reply
avatar
2. mája 2014, 9:37 delete

Ten používa moja mamina tiež je veľmi spokojná :) ten je však na mastnú pleť takže to ja by som bola ešte viac suchá :)

Reply
avatar