Clinique Blended Face Powder and Brush in 20 invisible blendO tomto púdri som písala ešte dávnejšie a spomínala som ho ako nevyhnutnosť na leto. Nič viac som Vám o ňom napísať nevedela, nakoľko som ho mala vtedy ešte len na ceste a nedočkavo som čakala kým príde. Vlastne ani nie ja, ale mamina. Ja som ho našla, ako super riešenie pre mamininu mastnú pleť a ona si nechala poradiť.Clinique sa vo všeobecnosti považuje za kozmetiku, ktorá sa najlepšie venuje rôznym typom pleti. Povedala by som, že si tam na svoje príde každý typ pleti. Mamina chcela dlhšie investovať do nejakého lepšieho púdra a po dlhšom skúmaní sa mi tento Blended Face Powder pozdával najlepšie.

Clinique má síce pekné balenia, ale netvárme sa, že je to Chanel. Mamina z toho bola aj trochu smutná, predsa len, keď si vedľa seba postavíte Dior púder a Clinique je to ako porovnávať neporovnateľné. Ale! Je to vec, ktorá sa kupuje kvôli účinkom a nie kvôli obalu, tak sa treba sústrediť na to. Inak škoda, že pekné kvetinové krabičky nezosobnili aj do samotného balenia. Čím však nudnejšie balenie určite každému vynahradili je pridaný štetec.

Štetec je podľa mňa veľmi pekný. Strieborné vysúvacie balenie je nielen pekné ale navyše aj veľmi praktické. Clinique na svojej stránke odporúča štetec na použitie mimo domu- máte si ho rána namočiť do púdra, zatvoriť a voilá môžete sa prepudrovať cez deň. Je to naozaj veľmi šikovné riešenie a štetec je určite lepšou súčasťou balíčka ako tie hubky.


Púder sa vyrába vo viacerých odtieňoch, ale my sme pre istotu išli do transparentnej 20 invisible blend. Trochu ma prekvapilo, to, že púder mal na prvý pohľad celkom tmavú farbu. Doteraz všetky transparentné púdre s ktorými som mala skúsenosti boli biele ako stena. Tento je jemne nažltlý. Paradoxne však akonáhle ho vysypete a rozotriete akákoľvek farba je preč a púder je naozaj transparentný. Čo sa týka konzistencie púder je naozaj krásne na jemno pomletý a používať ho je jedna báseň.

Ak by som ho mala zhodnotiť mamina je s púdrom veľmi spokojná. Ide podľa odporúčania Clinique – ráno sa doma napudruje, vezme si štetec do roboty a už len upraví, čo sa cez deň vsiaklo. Púder nezalieza do vrások a naozaj krásne matní. Čo by som ešte dodala je, že má neskutočne veľké balenie 35g. Iné rovnako drahé a ešte drahšie značky sú o polovicu menšie.
Ak Vás láka kvalitný púder Clinique je určite super voľba, ktorú neoľutujete. Jediné čo je na zváženie je odtieň, ktorý Vám sedí najviac.

A čo Vy? Keby bolo na Vás a máte neobmedzený rozpočet akú značku by ste si kúpili? Skúšali ste niečo od Clinique?
Previous
Next Post »

11 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
10. augusta 2014, 8:53 delete

to vyzera super a stetec je dobry napad, lebo ja mam tiez mastnu plet a kupovania novych pudrov sa dost bojim :-) inak kolko stal? diki za radu

Reply
avatar
10. augusta 2014, 9:45 delete

Já jsem spokojená s levným transparentním pudrem od Essence a dokud ho budou vyrábět, tak si ho asi budu kupovat :) Za málo peněz, hodně muziky.

http://recenzekamsepodivas.blogspot.cz/

Reply
avatar
10. augusta 2014, 10:40 delete

jaaj vidíš to tam nenapíšem :) 25 € :)

Reply
avatar
10. augusta 2014, 10:40 delete

No tento presne používala aj moja mamina, ale u nás je vždy buď vypredaný alebo najnovšie bol v dopredajoch tak sa celkom obávam, či ešte vôbec bude ://

Reply
avatar
10. augusta 2014, 11:00 delete

Tešila som sa na túto recenziu pretože sama o ňom uvažujem :) ten štetec k tomu je veľmi milý :) uvidíme či skončí v mojej zbierke pretože teraz je na mojom wishliste č.1 Chanel les beiges :)

Reply
avatar
10. augusta 2014, 12:33 delete

ten Chanel má prekrásne balenie :) ak ťa netrápi moc mastná pleť išla by som do neho, ale ak ju máš fakt, že mastnú volila by som ten Clinique :) No je to ťažký výber :)

Reply
avatar
10. augusta 2014, 13:10 delete

Ale nikde som sa nedocitala ze ten Clinique je na mastnu plet

Reply
avatar
Biela Mačka
AUTHOR
10. augusta 2014, 14:20 delete

Spôsob aplikácie je pre mňa veľmi nepraktický.

Reply
avatar
10. augusta 2014, 16:22 delete

Tak ten vypadá bezvadně! :)

Reply
avatar