S Baleou na Základnú školu


Keď mi došiel z DM balíček, mala som pocit, akoby som sa vrátila do minulosti. Prečo? Pretože voňavý sprej som použila úplne vážne naposledy asi v štvrtej triede na základnej škole a odvtedy som veru žiaden nemala. A presne si pamätám, kedy som ich prestala používať- keď mi spolužiak povedal, že voniam ako jeho mama..No uznajte, to srdce žiadneho 9 ročného dievčaťa nepoteší. Potom som prešla najmä na guličky alebo spreje, ktoré síce voňajú, ale jemne, čisto a nebijú sa s voňavkou. Priznám sa, že viackrát sa mi stalo, že už už som si išla nejaký zobrať- a paradoxne, bola to vždy Balea, ktorá ma lákala (tie ich limitky och), ale vždy som odolala, pretože si kupujem pomerne drahé parfémy a nechcela som, aby sa mi sprej bil s parfémom. 


Potom, čo som zabudla na traumu so spolužiakom J som sa vlastne voňavým deodorantom vyhýbala najmä kvôli tomu. Každopádne, keď mi z DM poslali Balea Berry Deo sprej, fakt som sa cítila zase ako 9 ročná. Nakoľko som nechcela, aby sa mi sprej bil s parfémom rozhodla som sa vyskúšať ho cez víkend, keď som išla hrať badminton. Treba povedať, že voňavka vonia fakt krásne malinovo s akoby trochu citrónom. Je to príjemná, letná vôňa, ktorá Vás myšlienkami vytrhne z tohto chmúrneho počasia niekam ďaleko za slniečkom. Mne pripomína malinový sorbet, na ktorom som si pochutnávala počas príjemných letných dní.

Na prvé streknutie som si povedala, že uff vôňa mi prišla naozaj silne malinová, ale postupne sa začala vytrácať a slabnúť. V konečnom dôsledku po cca 5 minútach ostane veľmi príjemná, jemná sladká vôňa, ktorú budete cítiť maximálne tak Vy. Ak si vezmem, že na jeseň alebo v zime si na seba človek dá minimálne dve vrstvy oblečenia je úplne jedno, či Váš sprej vonia ako sladké maliny alebo ako opraté prádlo. Tým chcem povedať, že ma prekvapilo, že sprej síce voňal sladko, ale tým ako zjemnel sa vôbec nebil s voňavkou. Následne som ho skúšala aj bežný deň a úplne v pohode som s ním mohla mať akúkoľvek voňavku. Čo sa týka ochrany pred zápachom tak sprej poslúži rovnako ako iné v drogérii 3x drahšie. Vydržala som voňavá bez problémov celý deň takže žiadne stresy.

Ak máte radi sladké vône tak túto malinovú bombu nájdete aktuálne vo všetkých DM drogériách za cenu 1,39 €. Mňa to nakoplo v tom, že od Balei vyskúšam aj ďalšie  spreje, pretože som fakt milo prekvapená a potešená.

A čo Vy? Používate ,,ochutené" spreje? Skúšali ste nejaký iný Balea sprej?Previous
Next Post »

17 komentárov

Pre písanie komentárov
10. októbra 2014, 12:56 delete

Mne tyhle jejich spreje pachnou a ja pak pachnu jeste vic, maji na me opacny ucinek :(

Reply
avatar
KejT
AUTHOR
10. októbra 2014, 14:19 delete

Vůni malin zbožňuju. Navíc se mi hrozně líbí i ten obal, takže myslím, že po tomto spreju mrknu:)

°°Instantní krása°°

Reply
avatar
10. októbra 2014, 14:20 delete

:DD si ma pobavila ako si to napísala :D

Reply
avatar
10. októbra 2014, 14:20 delete

jj obal sa im tiež vydaril, súhlasím!

Reply
avatar
10. októbra 2014, 20:08 delete

Skusim. Za tych par korun,keby som ho nakoniec mala striekat do topanok :-D

Reply
avatar
10. októbra 2014, 20:14 delete

jj presne moje slová :) ale neboj, tam určite neskončí :)))

Reply
avatar
Daily Styles
AUTHOR
10. októbra 2014, 21:18 delete

Vypadá moc pěkně a vůni malin mám moc ráda :)

Reply
avatar
Romča
AUTHOR
10. októbra 2014, 23:07 delete

Ja viem, že sa opakujem ako obohratá platňa, ale milujem maliny a všetko čo sa malín (a ruží a vanilky) týka!!! Tomu ver, že ho doma mám :D

Reply
avatar
11. októbra 2014, 11:55 delete

ale aj vôňa je super :)

Reply
avatar
11. októbra 2014, 11:55 delete

aj ja propomína mi detstvo :)

Reply
avatar
11. októbra 2014, 11:56 delete

ja som si inak na teba aj hneď pomyslela :) vôbec som neváhala, že ho máš doma :)

Reply
avatar
Pampeliska
AUTHOR
12. októbra 2014, 18:33 delete

Ale on to môžno myslel ako kompliment. Ak mal rád svoju maminu a ty si mu ju vôňou pripomínala možno bol do teba zamilovaný a takto vyjadril svoje city :)

Reply
avatar
13. októbra 2014, 12:24 delete

Už som ho mala minule v ruke, ale nakoniec som ho vrátila do regálu. No s Balea sprejmi som spokojná, krásne voňajú a sú lacné :)
http://bynicka.blogspot.sk/2014/10/polievkovy-festivalsoup-festival-2014.html

Reply
avatar
13. októbra 2014, 14:47 delete

Milujem vôňu malín, najmä v krémoch na ruky a v čajoch.
Čo som ale v celku nepochopila, ej načo tento výrobok slúži keď ho nie je cítiť a nebije sa s parfémom. Má zabraňovať poteniu ? Lebo ak nie, zdá sa mi to úplná zbytočnosť :(.

Reply
avatar
Roumí iXiX
AUTHOR
13. októbra 2014, 19:46 delete

mne tiež niako nevadi je fajiin taka zmena chuti pre mna ako som používala:)

Reply
avatar
evie
AUTHOR
13. októbra 2014, 22:13 delete

ja Baleu akosi nemusím, takže ju ani zvlášť nevyhľadávam:), aspoň si pri nej prekonala traumu:)

Reply
avatar