Testovanie micelárok: ukončené

Myslím si, že týmto príspevkom som oficiálne ukončila testovanie micelárnych vôd, pretože podľa mňa už na trhu nie je taká, akú som nevyskúšala. Nakoľko som Bielenda milovník, pochopiteľne som musela vyskúšať aj tú od nich, inak by som testovanie nemohla považovať za ukončené. Bielenda vydala svoju micelárku pod názvom Pharm, pričom v ponuke majú rôzne druhy na každý typ pleti. Ja mám doma (ako ma poznáte) micelárku pre suchú pleť. 

Micelárka je hypoalergénna a na stránke www.bielenda.sk sa dočítate, že obsahuje 0% zložiek, ktoré môžu spôsobiť podráždenie. Micelárka je balená v peknej tube, páči sa mi kombinácia bielej a šedo/modrej, pričom objem je 200ml a cena 6€. Samotný odličovač je číry a tak ako všetky ostatné má konzistenciu ako voda. Nanáša sa jednoducho vatovým tampónikom, a odlíčiť s ňou môžete celú tvár (vrátane očí), krk a dekolt. Musím napísať, že oči sa s ňou odličujú celkom ťažšie a ak si dávate viac vrstiev riasenky ako ja ide to naozaj ťažko. Make-up na pokožke odlíči v pohode, ale na oči potrebujete buď fakt veľkú trpezlivosť alebo iný výrobok.


Čo ma na tejto micelárke špeciálne zaujalo je, že obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá má protivráskové účinky - odličovač preniká do pokožky a vypĺňa vrásky zvnútra. Veľa žien vo vyššom veku má suchú pleť a intenzívne sa zaoberá vráskami a preto mi to príde ako pridaná hodnota tejto micelárky. Môžete ju odporučiť Vašim maminám, myslím, že sa potešia, že niekto myslí pri výrobe micelárok aj na ne. Okrem toho v zložení nájdete aj D-panthenol, ktorý ukľudňuje a regeneruje pokožku- čo ocenia nielen maminy aj aj dcéry.

Z môjho rozsiahleho micelárkového testovania som zistila nasledovné: ani jedna, ktorú som skúšala ma našťastie neštípe, všetky mi pokožku upokoja a nedráždia. Z toho vyplýva, že som šťastný človek, pretože mám na trhu výber asi z 10 rôznych značiek a môžem si vyberať podľa nálady a ceny. Jeej :)))

A čo Vy a micelárky? Skúšate ešte nové? Bola nejaká, čo Vám nesadla? Ktorú máte najradšej?
Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
Monica Rae
AUTHOR
15. októbra 2014, 8:15 delete

Ja osobne mám najradšej micelárku od Biodermy z rady Sébium :) ale ani táto nevyzerá zle

Reply
avatar
15. októbra 2014, 11:44 delete

Ja už som vyskúšala micelárok "milión", ale postupom času som ich aj tak vymenila za odličovacie obrúsky a dvojfázové odličovače očí, takže nejak ma toto šialentsvo už prešlo :)


dawnielicious.blogspot.sk

Reply
avatar
15. októbra 2014, 19:47 delete

myslíš tú zelenú? tá je super, tú používam tiež najčatsejšie :)

Reply
avatar
15. októbra 2014, 19:48 delete

Ja som niekde raz čítala rozhovor s nejakou dermato.. tetou, ktorá hovorila, že tie obrúsky to sú najväčšia chyba, ktorej sa ženy pri odličovaní dopúšťajú. Že sú super na 10 dní dovolenky ale že inak sú veľmi agresívne (a to ževraj aj tie pre citlivú pleť) a pokožku vysúšajú. Tak pred nimi mám rešpekt, aj keď sú lákavé, lebo sú mega pohodlné :)

Reply
avatar
15. októbra 2014, 20:02 delete

Já zatím zkoušela jen Garnier a teď mám Loreal, ale ta Garnier mi vyhovovala víc. Ještě bych chtěla zkusit Mixu :)

Welcome!♥Reviews everywhere

Reply
avatar
15. októbra 2014, 21:48 delete

Podľa mňa bol Loreal najslabší :/ to je asi prvýkrát, čo mám niekde pocit, že ostatné značky to urobili lepšie. Mixa je super, tú určite vyskúšaj :)

Reply
avatar
BIOkrása
AUTHOR
16. októbra 2014, 10:41 delete

Bianca, si si istá, že si vyskúšala všetky micelárky na trhu :)? My sa hlásime ešte s ďalšími 3 BIO adeptkami, ktoré sa určite nedajú zahanbiť. Práve naopak ;) Nájdeš tu: http://bit.ly/1pfJGp6

Reply
avatar
16. októbra 2014, 20:55 delete

aaale všetky určite nie :)) a tie vaše vyzerajú skvostne :)

Reply
avatar